Cordyceps pre imunitu alebo Detox booster proti vírusom a baktériám

MEDICUM SK, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Cordyceps pre imunitu alebo Detox booster proti vírusom a baktériám

MEDICUM SK, Slovensko MEDICUM SK, Slovensko (mapa)

Ukončené od 4,90 €

od 4,90 €

Bežná cena: 9,90 - 36,30 €

Cordyceps je tradičným liekom Čínskej národnej fytoterapeutickej farmaceutiky starej 1200 rokov. Táto huba pomáha pri dýchacích ochoreniach, pneumónii, astme, cystitíde a ďalších ochoreniach. A Detox booster zo zeleného čaju má zas detoxikačné účinky vďaka antioxidanom, ktoré bojujú proti rakovine, chorobám srdca, zápalom, baktériám a virózam.

9,3

Vynikajúce hodnotenie

65 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Dodanie do 7 dní Dodanie do 7 dní

Posilňuje imunitu Posilňuje imunitu

Prirodzená detoxikácia vďaka antioxidantom Prirodzená detoxikácia vďaka antioxidantom

Vo forme kapsúl alebo čaju Vo forme kapsúl alebo čaju

Viac informácií

Cordyceps je tradičným liekom Čínskej národnej fytoterapeutickej farmaceutiky starej 1200 rokov. Táto huba pomáha pri dýchacích ochoreniach, pneumónii, astme, cystitíde a ďalších ochoreniach. A Detox booster zo zeleného čaju má zas detoxikačné účinky vďaka antioxidanom, ktoré bojujú proti rakovine, chorobám srdca, zápalom, baktériám a virózam.

Cordyceps je tradičným liekom Čínskej národnej fytoterapeutickej farmaceutiky starej 1200 rokov. Má neobyčajnú podobu svojej existencie, vďaka ktorej v sebe nesie informáciu o obrovskej schopnosti prežitia. Cordyceps Sinesis je huba, ktorá parazituje na larvách hmyzu. Prisaje sa na nich a vyciciava z ich tela potrebné živiny pre život. Pomáha pri: dýchacích ochoreniach, bronchitíde, pneumónii, astme, tuberkolóze, srdcovo cievnych ochoreniach, ischemickej chorobe, ateroskleróze, infarkte, chorobách vylučovacích a pohlavných orgánov cystitíde, enuréze, celkovej slabosti, potení, ochoreniach pečene, chorobách krvi, verlhofovej choroby, autoimunitných ochoreniach, reumatizme, hypoimúnnych stavoch, chrípka, zhubných novorvaroch rôznych orgánov, dokonca aj v neskorších štádiách, detoxikácii organizmu, pôsobí proti predčasnému starnutiu, ochabnutiu kože, stresových situáciách.

Detox booster je 100 % čistá bio zmes zelených čajov sa pred vysušením ľahko naparia, pochádzajú z krajín ďalekého východu. DETOX BOOSTER má tiež protizápalové, protitrombotické, cholesterol znižujúce, protivirózne a protibakteriálne účinky.

Tamaryokucha patrí medzi japonskú čajovú špičku. Zvinuté špirálovité lístky tvarom pripomínajú tajuplný šperk Magatama, ktorý dodnes patrí medzi tri korunovačné klenoty. Čaj má ľahko dymovú vôňu, mierne korenistú chuť a smaragdovozelenú farbu nálevu.

Gunpowder China klasický zelený čaj pochádzajúci z centrálnej Číny. Svetlo zelené lístky sú nepravidelne zatočené. Svetlý nálev, mierne dymová vôňa.Temple of Heaven - Nebeský chrám najkvalitnejší čínsky Gunpowder. Pravidelné, tmavozelené čajové guličky dávajú nálevu svetlú farbu a jemnú, mierne nahorklú chuť.Zelený čaj MEDICUM DETOX BOOSTER BIO obsahuje viac jednoduchých flavonoidov zvaných katechíny, tieto antioxidanty hrajú ochrannú rolu pred rôznymi chorobami ako sú choroby srdca, mŕtvica a niektoré druhy rakoviny.
Flavonoidy

  • Čistí organizmus - Spomedzi všetkých čajov je práve zelený najviac bohatý na antioxidanty. Stačí jedna šálka denne, ktorá je urobená z kvalitných lístočkov a organizmus sa postupne zbaví všetkých škodlivín, ktoré sú v ňom usadené. Navyše vďaka tomu pôsobí aj ako skvelý prostriedok, ktorý bráni starnutiu a zostávate tak oveľa dlhšie v dobrej kondícii. Odráža sa to i na kvalite vašej pleti a tvorbe vrások.
  • Na povzbudenie - Ak patríte medzi vášnivé kávičkárky a ako hlavný dôvod uvádzate, že potrebujete vďaka nej osviežiť a nadobudnúť ďalšie sily, tak by ste mali presedlať i na zelený čaj. V skutočnosti má totiž na vás podstatne silnejší účinok ako káva. Má viac kofeínu a lepšie povzbudí i vašu myseľ. I preto ho niektorí ľudia môžu piť iba v dopoludňajších hodinách, pretože inak by im spôsoboval problémy so spánkom.
  •  Pri odvodnení - Keď máte problémy so zavodnením organizmu a musíte na to brať i lieky, i v tomto prípade vám môže byť nápomocný zelený čaj. Ten vás totiž zbavuje nadbytočných tekutín a má silne močopudné účinky. Vďaka tomu zlepšuje i činnosť obličiek a odstraňuje problémy s močovými cestami.
  •  Chudnutie - V zelenom čaji nájdete aj látky, ktoré na seba lepšie viažu tuk. Vďaka tomu sa vám pri jeho pravidelnom pití podarí lepšie schudnúť. Môžete ho mať ako doplnok pri diétach a efektívne tak zlepšíte váš úspech. Pri chudnutí je potrebné vypiť vždy šálku čaju ráno na lačno a doplniť ju môžete ešte šťavou z polovice citróna.
  • Prevencia pred rakovinou - Tým, že vás tento čaj zbavuje rôznych škodlivín, slúži zároveň aj ako prevencia pred rôznymi ochoreniami. Veľmi účinný je najmä pri karcinogénnych ochoreniach. Ak sa chcete pred nimi ochrániť, je nutné dodržiavať istú pravidelnosť, ktorá pomáha telu účinne sa zbavovať všetkých toxínov a tým i vytváraniu nádorov.
  •  Antibakteriálny - Piť ho môžete aj počas obdobia, keď sa rozširujú rôzne infekčné ochorenia. Ochráni vás pred chrípkou i nachladnutím. Takisto sa dá použiť aj pri zlepšení liečenia rôznych rán. Vtedy si ich môžete vypláchnuť extraktom, ktorý získate zo silnejšie vyluhovaného vrecúška čaju. Rovnako môžete robiť i kúpeľ pre nohy, keď zabraňujete tvorbe plesní a šíreniu mykózy.
  • Proti bolestiam - Zo zeleného čaju sa dá vyrobiť aj skvelý prípravok na masáž, vďaka ktorému sa zbavíte rôznych bolestí. Keďže má aj protizápalové účinky, stačí si ho potom vtierať na bolestivé miesta a účinne tak zabojovať priamo na mieste, kde to najviac potrebujete. Do trojdecovej fľaštičky si nalejte olivový olej, ku ktorému potom pridáte ešte jednu plnú hrsť tohto čaju. Nechajte vyluhovať na slnku počas dvoch týždňov a následne môžete precediť a používať v spomínaných prípadoch.
  • Na silnejšie kosti - Okrem iného sa môže zelený čaj pochváliť aj vysokým obsahom fluoridu. Vďaka nemu sa vám nezlepší len kvalita zubov, ale aj kostí. Tie budú následne pevnejšie, čo je dôležité najmä pri starších ľuďoch. Výborný je teda i ako prevencia pred osteoporózou.

Kontakt

MEDICUM SK

MEDICUM SK

J.C. Hronského 10
83102 Bratislava - Nové Mesto
Slovensko
+421 2 334 5 615, 0948 648 048

info@medicum.sk
www.medicum.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem