Oddych v horskom hoteli Eva Mária s polpenziou v tichej lokalite stvorenej pre relax

Horský Hotel Eva Maria, Považská Bystrica - Horná Mariková

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

ZľavaDňa - Rekreačný príspevok

od 99,00 €

Bežná cena
141 - 356,00 €
Ušetríte
až 107,00 €

Oddych v horskom hoteli Eva Mária s polpenziou v tichej lokalite stvorenej pre relax

  Horský Hotel Eva Maria, Považská Bystrica - Horná Mariková (mapa)
  Platnosť kupónu je od 18.6.2019 do 30.11.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Turistické chodníky, krásna okolitá príroda, blízke kúpele a kus histórie. Toto všetko nájdete v krásnej oblasti Javorníkov. Horský hotel Eva Mária je typický svojou jedinečnou atmosférou, výbornou kuchyňou „ako od babičky“ a skvelým prístupom personálu. Je to ideálne miesto, kde môžete načerpať novú energiu. Hotel myslí aj na deti, na ktoré tu čaká ihrisko.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V krásnom prostredí Javorníkov
 • Rodinná atmosféra
 • Možnosť opekania alebo grilovania na záhrade
 • Výborná domácha kuchyňa
 • Ideálny východískový bod na turistiku

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby
 • Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Polpenzia pre 2 osoby (kontinentálne raňajky a bohatá večera)
 • Bezplatne parkovanie a WiFi

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 18.6.2019 do 30.11.2019.
 • V cene kupónu nie je zahnutý miestny poplatok 0,30 €/osoba/noc

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutné vytvoriť rezerváciu na tel. č. +421 42 435 21 61  alebo e-mailom na adrese eva.maria@stonline.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Deti od 3 do 10 rokov 13 €/noc
 • Dieťa od 10 r. 26 €/noc
 • Detská postieľka 3 €/noc
 • Domáce zvieratko 3 €/noc
 • Každá ďalšia osoba na pevnom lôžku 26 € noc

Doplňujúce informácie

 • Check in od 14.00 hod.
 • Check out do 10.00 hod.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 141 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Horský Hotel Eva Maria

Udička 484
01803 Horná Mariková
042 4352161

Check in od 14.00 hod.
Check out do 10.00 hod.

eva.maria@stonline.sk
http://www.evamaria.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Považský hrad

Považský hrad (17 km)

Hrad pochádza z 13. storočia, postavený bol za účelom ochrany dôležitej považskej obchodnej cesty. V roku 1698 hrad zničili cisárske vojská. Odvtedy sa postupne rozpadáva a dnes... Viac je ruinou. Cesta na hrad je príjemnou prechádzkou, z vrchu sa vám naskytne nádherný výhľad na Váh a Manínsku tiesňavu.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (17 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Manínska tiesňava

Manínska tiesňava (20 km)

Národná prírodná rezervácia neďaleko Považskej Bystrice. Nájdete tu unikátnu faunu a flóru, úzku dolinu obklopujú skaly vysoké až 400 metrov.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (23 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (23 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (23 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (24 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (25 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Korňanský ropný prameň

Korňanský ropný prameň (27 km)

V malej kysuckej obci Korňa nájdete raritu - jediný malý povrchový výver ropy v strednej Európe. Jedná sa o prirodzený povrchový výver ropy s občasnými výronmi samozapaľujúceho sa... Viac metánu. V roku 1984 bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (30 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (30 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (31 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.