Dovolenka s neobmedzeným wellness a polpenziou v dĺžke až 5 dní v hoteli Filipov *** na okraji CHKO Biele Karpaty

Hotel Filipov***, Česko - Južná Morava - Javorník nad Veličkou

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 119,00 €

Bežná cena
193 - 354,00 €
Ušetríte
až 135,00 €

Dovolenka s neobmedzeným wellness a polpenziou v dĺžke až 5 dní v hoteli Filipov *** na okraji CHKO Biele Karpaty

  Hotel Filipov***, Česko - Južná Morava - Javorník nad Veličkou (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.5.2019 do 8.11.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Prežite chvíle, kedy sa nestaráte o blaho ostatných vy, ale ostatní o to vaše. V rodinnom wellness hoteli Filipov je pre vás pripravená výborná kuchyňa, neobmedzený vstup do bazéna s protiprúdom, vírivky, sauny či posilňovne a to na dobu 3, 4 alebo 5 dní. Odreagovať sa od každodenných starostí možno aj v panenskej prírode Bielych Karpát, ktorá ponúka mnoho zaujímavých miest k videniu i oddychu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Rodinný wellness hotel
  Rodinný wellness hotel
 • Neobmedzený bazén, vírivka, sauna, fitnes
  Neobmedzený bazén, vírivka, sauna, fitnes
 • Platnosť kupónov až do októbra 2019
  Platnosť kupónov až do októbra 2019
 • CHKO Biele Karpaty
  CHKO Biele Karpaty
 • Parkovanie a WiFi zadarmo
  Parkovanie a WiFi zadarmo

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby
 • Polpenzia pre 2 osoby (raňajky servírované alebo formou švédskych stolov (podľa obsadenosti hotela), servírované večere (v deň príchodu jednotné menu, ďalšie dni výberom z dvoch jedál))
 • Neobmedzený vstup do wellness s bazénom a vírivkou (11.00 hod. - 20.00 hod.)
 • Neobmedzený vstup do posilňovne (11.00 hod. - 20.00 hod.)
 • Neobmedzený vstup do fínskej sauny (17.00 hod. - 20.00 hod.)
 • Úschovňa bicyklov
 • Parkovanie a WiFi zadarmo

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.5.2019 do 8.11.2019.
 • V cene kupónu nie je zahrnutý miestny poplatok 15 Kč/osoba/noc
 • Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou

Ako využiť ponuku

 1. Pobyt si môžete stále rezervovať bez online rezervácie na tel. čísle +420 518 382 126, +420 603 172 590 alebo e-mailom na: info@hotel-filipov.com
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití.

Voliteľné príplatky

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu
 • Dieťa do 7,9 rokov 500 Kč/noc s polpenziou a vstupom do wellness
 • Dieťa do 11,9 rokov 550 Kč/noc s polpenziou a vstupom do wellness

Doplňujúce informácie

 • Zmena rezervácie je možní najneskôr 14 dní pred nástupom
 • Pre vaše pohodlie odporúčame rezerváciu čo najskôr po nákupe
 • Objednávky a informácie o termínoch PO - PIA (9.00 - 18.00 hod.)

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 544 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Hotel Filipov***

Filipovo údolí 44
69674 Javorník nad Veličkou
+420 518 382 126, +420 603 172 590

info@hotel-filipov.com
http://www.hotel-filipov.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Vyhliadková veža Poľana

Vyhliadková veža Poľana (7 km)

Táto obľúbená rozhľadňa je vysoká 20 m a môžete z nej vidieť Biele Karpaty, Myjavskú pahorkatinu, Malé Karpaty, masív Veľkej Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik,Tríbeč ale aj... Viac Strážovské vrchy.

Gazdovský dvor

Gazdovský dvor (13 km)

Gazdovský dvor je stála expozícia typickej kopaničiarskej usadlosti z konca 19. storočia. Okrem klasickej prehliadky sa na tomto mieste organizuje tiež množstvo sezónnych podujatí.

Hrad Branč

Hrad Branč (15 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (17 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (17 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (19 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika (20 km)

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcou Brezová pod Bradlom. Slúži ako miesto posledného odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v súčasnosti je cieľom... Viac mnohých celonárodných stretnutí.

Záhorské múzeum Skalica

Záhorské múzeum Skalica (22 km)

Múzeum bolo otvorené už v roku 1905. Obsahovalo zbierku umeleckých, ľudovoumeleckých a historických predmetov s cieľom pozdvihnúť sebavedomie roľníckych a remeselníckych vrsti... Viacev. Stála expozícia, reinštalovaná k storočnici múzea v roku 2005 v pôvodnej budove, prezentuje časť pôvodnej zbierky zakladateľa múzea, v ďalšej časti prostredníctvom zbierkových predmetov, fotodokumentácie a textov doterajšie výsledky bádania a zbierkotvornej činnosti a oblasti archeológie, histórie, literárnej histórie, etnológie a folklóru, pričom časť priestorov je venovaná maliarskemu dielu krajinára Júliusa Koreszku, vzťahujúcemu sa ku Skalici.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (22 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Baťov kanál - Skalica

Baťov kanál - Skalica (24 km)

Plavebnú cestu, kanál, pôvodne využivala spoločnosť Baťa na prepravu materiálu do svojich teplární v Otrokoviciach. Plavebná trasa kanála začína v Skalici a končí v prístave v... Viac Otrokoviciach, v súčasnosti má približne 60 kilometrov. Na kanáli je možnosť zapožičať si loďku a plaviť sa do ktoréhokoľvek prístavu na kanáli.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (27 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (27 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.