Pobyt v hoteli Galicja*** len pár krokov od slávnej soľnej bane Wieliczka a kúsok od Krakova

Hotel Galicja, Poľsko - Wieliczka, Krakov

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Pobyt v hoteli Galicja*** len pár krokov od slávnej soľnej bane Wieliczka a kúsok od Krakova

Hotel Galicja, Poľsko - Wieliczka, Krakov Hotel Galicja, Poľsko - Wieliczka, Krakov (mapa)

Ukončené od 99,00 €

od 99,00 €

Bežná cena: 193 - 294,00 €

Smerujú vaše kroky do Poľska? Navštívte jednu z najstarších soľných baní na svete a po ceste môžete rovno spoznať aj prekrásne mesto Krakov a jeho vznešené pamiatky. Hotel Galicja*** vám ponúka komfortné a praktické ubytovanie so stravovaním, pričom voľný čas v hoteli si môžete krátiť relaxom v saune alebo partičkou biliardu.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 624 184 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Len 10 km od Krakova Len 10 km od Krakova

Soľná baňa Wieliczka, známe prírodné bohatstvo Soľná baňa Wieliczka, známe prírodné bohatstvo

Na výber relax v saune alebo partička biliardu Na výber relax v saune alebo partička biliardu

1 dieťa do 6 rokov zdarma 1 dieťa do 6 rokov zdarma

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Galicja

 • sauna sauna
 • vaňa vaňa
 • baby friendly baby friendly
 • pet friendly pet friendly
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • raňajky raňajky
 • polpenzia polpenzia
 • bezplatné parkovanie bezplatné parkovanie
 • vstup do wellness vstup do wellness

Smerujú vaše kroky do Poľska? Navštívte jednu z najstarších soľných baní na svete a po ceste môžete rovno spoznať aj prekrásne mesto Krakov a jeho vznešené pamiatky. Hotel Galicja*** vám ponúka komfortné a praktické ubytovanie so stravovaním, pričom voľný čas v hoteli si môžete krátiť relaxom v saune alebo partičkou biliardu.

O hoteli

Prežite 3 dni v príjemnej atmosfére hotela Galicja*** nachádzajúceho sa v tesnom susedstve historickej soľnej bane a len 10 km od historického centra Krakova. Vysoký štandard spolu s výhodami rodinného hotela umocnia jedinečný pocit z vašej dovolenky v "soľnom mestečku" Wieliczka.

Hotel je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá príjemný relax. Svojou výbornou lokalitou je ideálnym nielen pre turistov navštevujúcich Krakov, ale aj pre objavovanie všetkých zaujímavostí, ktoré toto jedinečné miesto ponúka. Zamilujete si jeho dokonalé umiestnenie a blízkosť mnohých zaujímavostí, akou je napríklad soľná baňa Wieliczka.

Ubytovanie

Hotel ponúka 20 komfortne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, TV-SAT, pripojením na internet zdarma a minibarom.

Reštaurácia

Hotel ponúka aj služby reštaurácie Solna Grota (Soľná jaskyňa), kde si môžete pochutnať na kulinárskych špecialitách miestnej kuchyne i tradičných poľských jedlách. V letných mesiacoch môžete využiť aj záhradu reštaurácie a hotelový altánok.

V klimatizovanej reštaurácii Solna Grota je badateľný aj nádych galérie, v ktorej môžete obdivovať maľby vytvorené miestnymi umelcami.
 

Okrem toho hotel ponúka svojim hosťom príjemnú saunu, požičovňu bicyklov, shop, biliard, počítač s prístupom na internet, knižnicu a ďalšie služby na vyžiadanie.

 

Zároveň hotel sprostredkúva návštevy niektorých miestnych zaujímavostí ako Osvienčim, Wadowice a podobne. Ďalej vám môžu zabezpečiť vstupenky do divadla, kina, múzea, ako aj prehliadku Soľnej bane Wieliczka a môžu vám sprostredkovať sprievodcu po Krakove.

Atrakcie v Krakove

Krakov je jedným z najdôležitejších poľských turistických centier s cennými pamiatkami z rôznych epoch. V Krakove sa nachádza vyše 6-tisíc historických objektov.

Kráľovský hrad Wawel je symbolom samotného Poľska a od roku 1320 na tomto mieste začali korunovať poľských kráľov. Miestni vám určite radi porozprávajú príbeh o drakovi, ktorý sa udomácnil za jeho hradbami. Plyšových zelených dráčikov tu predávajú na každom kroku.

Staré Mesto je od roku 1978 zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO ako „korunovačné miesto poľských kráľov a svedectvo významnej stredovekej mestskej architektúry“.

Jedno z najkrajších európskych námestí je Rynek Główny. Je najväčším stredovekým trhoviskom v Poľsku a celej strednej Európe. Doposiaľ ostalo najdôležitejším uzlom Starého mesta.Mariánsky kostol je po Wawelskej katedrále druhý najvýznamnejší kostol Krakova. Ide o dvojvežový gotický šperk z roku 1223. Červenou tehlovou fasádou pripomína skôr kostoly zo Škandinávie. Skutočným pokladom je však jeho neskorogotický oltár pripomínajúci vrcholné práce z dielne Majstra Pavla z Levoče.

Jagelovská univerzita bola založená v roku 1364 Kazimírom III. Veľkým podľa vzoru talianskych univerzít v Boloni a Padove. Je druhou najstaršou univerzitou v strednej Európe (po Karlovej univerzite v Prahe).

Kazimierz – kedysi samostatné mesto, dnes súčasť Krakova známa svojou židovskou štvrťou.

Osvienčim

Koncentračný tábor Auschwitz-Birkenau bol najväčším nemeckým vyhladzovacím táborom v dobe nacizmu. Bol zriadený roku 1941 asi 3 km od zajateckého tábora Auschwitz I, v dedine Brezinka - neďaleko poľského mestečka Osvienčim, asi 60 km západne od Krakova. Do koncentračného tábora Auschwitz-Birkenau bolo deportovaných približne 1,3 milióna ľudí. „Auschwitz“ sa stal symbolom holokaustu, genocídy európskych Židov a ďalších obetí. V roku 1979 bol koncentračný tábor zapísaný do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com

 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)

 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)

 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje

 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK

 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.

 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

Kontakt

Hotel Galicja

Hotel Galicja

ul. Dembowskiego 20
32020 Wieliczka- Kraków
Poľsko
+48 12 291 40 40

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

recepcja@hotelgalicja.pl
www.hotelgalicja.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať