Vstup do lanového parku TARZANIA- Zipline Hrabovo pri Ružomberku alebo TARZANIA Kubínka pri Dolnom Kubíne

TARZANIA - Zipline Hrabovo, Ružomberok - Hrabova, Dolný Kubín - Kubínska Hoľa

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 2,99 €

Bežná cena
4 - 20,00 €
Ušetríte
až 5,01 €

Vstup do lanového parku TARZANIA- Zipline Hrabovo pri Ružomberku alebo TARZANIA Kubínka pri Dolnom Kubíne

  TARZANIA - Zipline Hrabovo, Ružomberok - Hrabova, Dolný Kubín - Kubínska Hoľa (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.4.2019 do 31.10.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

V korunách stromov na vás čaká zábava pre deti aj dospelých. Skúsiť to môže naozaj každý. Lanový park je postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške. Je určená všetkým tým, ktorý si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. Zipline Hrabovo je 300 m dlhá lanovka ponad jazero, z ktorej si užijete výhľady na celú dolinu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber lanový park – TARZANIA Kubínka alebo TARZANIA – Zipline Habovo
  Na výber lanový park – TARZANIA Kubínka alebo TARZANIA – Zipline Habovo
 • Najdlhší ZIP LINE na Slovensku
  Najdlhší ZIP LINE na Slovensku
 • Habovo - celková dĺžka lanového parku + ZIP LINE - 1110m
  Habovo - celková dĺžka lanového parku + ZIP LINE - 1110m
 • TARZANIA Kubínka sa nachádza pri nástupnej stanici lanovky na Kubínsku hoľu pri Dolnom Kubíne
  TARZANIA Kubínka sa nachádza pri nástupnej stanici lanovky na Kubínsku hoľu pri Dolnom Kubíne
 • TARZANIA Hrabovo sa nachádza, v blízkosti nástupnej stanice lanovky na Malinô Brdo len 1 km od centra mesta Ružomberok
  TARZANIA Hrabovo sa nachádza, v blízkosti nástupnej stanice lanovky na Malinô Brdo len 1 km od centra mesta Ružomberok

V cene je zahrnuté

 • Vstup do lanového parku pre tých, ktorý chcú patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok (podľa zvoleného variantu)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.4.2019 do 31.10.2019.
 • V prípade nepriaznivého počasia (silný vietor, búrka, dážď) je lanový park Tarzánia uzavretý
 • Pred využitím kupónu odporúčame skontrolovať si otváracie hodiny Hrabovo a Kubínska Hoľa

Ako využiť ponuku

 1. Vytlačený kupón je potrebné priniesť na miesto, slúži ako vstupenka
 2. Odporúčame sa informovať o poveternostných podmienkach. V prípade nepriaznivého počasia (silný vietor, búrka, dážď) je lanový park Tarzánia uzavretý.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 544 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  TARZANIA - Zipline Hrabovo

Hrabovo
034 01 Ružomberok
+421 907 585 007


https://www.tarzania.sk/hrabov...

Zobraziť na mape

  Tarzania Kubínka

Kubínska hoľa
026 01 Dolný Kubín
+421 907 585 007


https://www.tarzania.sk/kubins...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina (2 km)

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

Vlkolínec

Vlkolínec (4 km)

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

Hrad Likava

Hrad Likava (5 km)

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

Veľký Choč

Veľký Choč (10 km)

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád (11 km)

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny (13 km)

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova (13 km)

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

Arpádovský kaštieľ

Arpádovský kaštieľ (13 km)

Budova kaštieľa pochádza z 18. storočia a je jednou z dominánt mesta Vyšný Kubín. Nachádza sa tu stála expozícia, ktorá približuje život najznámejšieho rodáka tejto obce, Pavla... Viac Országha Hviezdoslava.

Aquapark Gothal

Aquapark Gothal (14 km)

Rezort Gothal leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn,... Viac relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Leštiny - Drevený artikulárny kostol (14 km)

Drevený artikulárny evanjelický kostol z roku 1688 s drevenou zvonicou, bol v roku 2008 zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva... Viac UNESCO. Celý interiér kostola je bohato vymaľovaný, vnútorné zariadenie pochádza zo 17. a 18. storočia.

AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín (15 km)

Aquapark sa nachádza priamo v Dolnom Kubíne, pričom jeho hlavnou časťou je Vodný svet s ponukou rôznych vodných atrakcii. Okrem toho ponúka aj saunu, vonkajši Fun Park pre deti a... Viac reštauráciu.

Drevený kolonádový most

Drevený kolonádový most (16 km)

Most bol postavený v 90-tych rokoch 20. storočia. Most spájajúci sídlisko Bysterec so Starým mestom je raritou v celoslovenskom i stredoeurópskom meradle.