Ubytovanie len 10 min. od soľnej bane Wieliczka v hoteli Garden Park*** s nádhernou záhradou

Hotel Garden Park, Poľsko - Wieliczka - Krakow

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

NOVÉ

Dovolenka v obľúbenej Crikvenici s ubytovaním vo Ville Aurora*** len 5 minút od pláže/Chorvátsko - Crikvenica

Dovolenka v Crikvenici len 5 minút od pláže

Chorvátsko - Crikvenica, Hotel Villa Aurora

od 189,00 €
Bežná cena: 226 - 565,00 €

Zobraziť viac

od 52,00 €

Bežná cena
74 - 223,00 €
Ušetríte
až 95,00 €

Ubytovanie len 10 min. od soľnej bane Wieliczka v hoteli Garden Park*** s nádhernou záhradou

  Hotel Garden Park, Poľsko - Wieliczka - Krakow (mapa)
  Platnosť kupónu je od 3.9.2018 do 31.3.2019 podľa dostupnosti.

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(5 hodnotení)

Potrvá len 10 minút, kým sa z hotela Garden Park*** dostanete k slávnej soľnej bani Wieliczka. A bude to výnimočná návšteva, na ktorú len tak nezabudnete. Podobne ako na chvíle plné relaxu v nádhernej hotelovej záhrade. Načerpáte tu energiu na potulky Krakovom, ktorý je vzdialený iba 20 minút autom alebo vlakom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 10 minút od slávnej soľnej bane Wieliczka
 • Len 20 minút vlakom od Krakova
 • Raňajky a welcome drink v cene
 • Dieťa do 3 rokov zdarma
 • Hotel spojený s krásnou záhradou

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie pre 2 osoby v štandardnej dvojlôžkovej izbe s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami
 • 1 dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma
 • Raňajky
 • Welcome drink
 • Neskorý check-out do 14.00 hod. (závisí od dostupnosti)
 • Wi-Fi
 • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 3.9.2018 do 31.3.2019.
 • Po obdržaní kupónu na ZlavaDna.sk je potrebné sa do 8 dní zaregistrovať na: http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com, inak kupón nemusí byť uznaný ako platný. Registrácia kupónu po skončení jeho platnosti nie je možná (viac info nižšie)
 • Voucher je platný jeden rok po zakúpení, možnosť ubytovania sa závisí od dostupnosti
 • Povinný sezónny príplatok v období 15. 4. - 15. 10. (platí sa priamo v hoteli): 9 €/izba/noc

Ako využiť kupón

 1. Po obdržaní kupónu na ZlavaDna.sk je potrebné sa do 8 dní zaregistrovať na: http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com, inak kupón nemusí byť uznaný ako platný. Registrácia kupónu po skončení jeho platnosti nie je možná (viac info nižšie)
 2. Pri vypisovaní dát na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com uveďte okrem základných požadovaných dát aj číslo kupónu ZľavaDňa.sk a heslo kupónu ZľavaDňa.sk - podrobný návod nájdete na konci ponuky
 3. Po zaregistrovaní vám bude zaslaný voucher do 2 pracovných dní, na jeho základe si môžete dohodnúť rezerváciu priamo v hoteli e-mailom na info@gardenparkhotel.pl

Voliteľné príplatky

 • Deti vo veku 3 - 6 rokov: 5 €/noc
 • Deti vo veku 6 - 12 rokov: 6 €/noc
 • Deti vo veku 12 - 16 rokov: 7 €/noc
 • Príplatky sa hradia priamo v hoteli

Doplňujúce informácie

 • Kupóny je možné kombinovať a pobyt si tak predĺžiť (príklad: 2 poukážky = 2 alebo 4 alebo 6 nocí)
 • Odporúča sa rezervácia čo najskôr od zakúpenia kupónu
 • Pri rezervácii je potrebné sa preukázať voucherom
 • O zmenu rezervácie je možné požiadať najneskôr 48 hod. pred príchodom do hotela, ak to bude dovoľovať voľná kapacita hotela, inak sa bude považovať kupón za využitý
 • Check-in od 14.00 hod. 
 • Check-out do 10.00 hod.
 • SLUŽBA ZlavaDna.sk: Rezervácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ máte s rezerváciou ťažkosti, radi ju urobíme za vás. Pošlite, prosím, vyššie uvedené informácie spolu s názvom hotela a preferovaným termínom na podpora@zlavadna.sk

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

5 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)0x
Veľmi dobré (7-8)5x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom10
Čistota zariadenia10
Kvalita jedla10
Kvalita ubytovania8,0
Prostredie zariadenia8,0
Rezervácia a uplatnenie kupónu6,0
Vybavenie pre deti8,0

Zákazníkom sa najviac páčilo

Kvalita jedla:

Chuť jedla

Spokojnosť s personálom:

Pracovníci recepcie

Čistota zariadenia:

Izby

Rodina s deťmi:

Vybavenie pre deti

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

Erik, 3. novembra 2018

Hodnotenie ponuky:
Pobyt pre 2 osoby na 3 noci v Garden Park...

Pekné, čisté, príjemný personál. 10 min peknej prechádzky ku soľnej bani. Za rozumné peniaze - hlavne nízky príplatok za deti na veľkej izbe, aj s raňajkami! Spokojnosť.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Hotel Garden Park

Dembowskiego 60A
32-020 Wieliczka
+48-690 624 265

info@gardenparkhotel.pl
http://www.gardenparkhotel.pl

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Soľná baňa Wieliczka

Soľná baňa Wieliczka (700 m)

Neďaleko Krakova nájdete super tip na výlet. Je ním soľná baňa Wieliczka, ktorá patrí medzi najstaršie na svete. Dnes je turistickou atrakciou, ktorá ponúka viaceré sochy, galérie... Viac a kaplnku, ktorú vysekali baníci. Ročne baňu navštívi viac ako milión turistov. Prehliadka trvá asi 3 hodiny a počas nej prejdete trasu dlhú 3,5 km. Vstupné je 75 PLN a dá sa kúpiť aj online. V ponuke je tiež špeciálna prehliadka, vďaka ktorej si budete môcť vyskúšať prácu baníkov - koná sa však len 2-krát denne. Po prehliadke sa môźete najesť v banskej reštaurácii, kde ochutnáte typickú domácu gastronómiu.

Fabrika Oskara Schindlera

Fabrika Oskara Schindlera (9 km)

Pôvodná továreň, ktorú môžete poznať z filmu Schindlerov zoznam (1993) dnes prezentuje históriu Krakova počas nemeckej okupácie. Nachádza sa mimo centra mesta a patrí medzi... Viac najväčšie miestne atrakcie.

MOCAK Múzeum súčasného umenia

MOCAK Múzeum súčasného umenia (9 km)

Museum of Contemporary Art in Krakow (skratka MOCAK) je múzeum, kde môžete vidieť okrem poľských aj mnoho svetových autorov moderného umenia. Budovu múzea navrhlo duo talianskych... Viac architektov (Claudio Nardi a Leonardo Prodi) a sídli v blízkosti Schindlerovej továrne. Nájdete tu aj knižnicu, kníhkupectvo či kaviareň. Otváracia doba: Ut - Ne 11:00 - 19:00

Múzeum poľského letectva

Múzeum poľského letectva (10 km)

Múzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie nájdete v areáli bývalého letiska Rakowice-Czyzyny od roku 1964. Je tu vystavených viac ako 200 exponátov. Rozkladá sa na troch poschodiach... Viac na ploche 4500 m².

Wawelský hrad

Wawelský hrad (11 km)

Tento gotický hrad na Wawelskom návrší je skutočným sybolom nielen Krakova, ale aj celého Poľska. Sídllili tu poľskí králi, ktorí boli aj pochovávaní v miestnej katedrále a konali... Viac sa tu tiež korunovačné slávnosti. Hrad Wawel vznikol pravdepodobne už v 11. storočí a bol niekoľkokrát prestavaný. V prvej polovici 20. storočia na rade sídlili poľskí prezidenti, no a dnes tu nájdete turistami obľúbené múzeum.

Mariánsky kostol

Mariánsky kostol (11 km)

Mariánsky kostol na Hlavnom námestí Krakova je jednou z najkrajších a najstarších pamiatok tohoto mesta. Bol vybudovaný na začiatku 13. storočia. V kostole sa nachádza kaplnka... Viac Matky božej Częstochowski, sakristia a kostolná pokladnica. Nájdete tu veľa vzácnych umeleckých diel, ako je napr. oltár vyrezaný z lipového dreva, ktorý je považovaný za najhodnotnejší európsky gotický oltár. Kostolu dominujú dve veže, vyššia meria 81 metrov, nižšia 69 metrov, a práve tá nižšia slúži ako zvonica. Zo zvonice Mariánskeho kostola je každú celú hodinu trubačom hraná melódia. Táto melódia sa nazýva Hejnal, je súčasťou mestskej tradície a tiež jedným zo symbolov Krakova. Melódia je hraná na všetky štyri svetové strany. Otváracie hodiny: Po - So 11:30 - 17:45 Ne 14:00 - 17:45

Rynek Główny

Rynek Główny (11 km)

Rynek Główny (Hlavné trhové námestie) leží v samom srdci Krakova. Vzniklo v 13. storočí a so svojimi rozmermi 200 x 200 metrov je najväčším stredovekým mestským námestím v Euró... Viacpe! Konajú sa tu legendárne Vianočné trhy. Priamo na námestí a v priľahlých uličkách nájdete aj množstvo kostolov, najlepšie bary a kaviarne, múzeá aj administratívne budovy. Najvýraznejšie stavby na námestí sú Mariánsky kostol, Sukiennice a Adalbertov kostol.

Krakov

Krakov (11 km)

Krakov je bývalé korunovačné aj hlavné mesto Poľska. Nachádza sa tu množstvo unikátnych historických pamiatok, preto je jeho historické centrum zapísane na zoznam svetového... Viac kultúrneho dedičstva UNESCO.

ZOO v Krakove

ZOO v Krakove (16 km)

V tejto krakovskej ZOO môžete vidieť viac ako 1500 zvierat z 250 druhov (z toho až 100 patrí medzi ohrozené). Medzi najobľúbenejšie patria indickí sloni či zebry. Môžete si tiež... Viac naživo pozrieť kŕmenie slonov, tuleňov alebo tučniakov. Otváracia doba: každý deň 9:00 – 18:00

Hrad Wołek

Hrad Wołek (28 km)

Zrúcanina stredovekého gotického hradu leží na ľavom brehu rieky Soła. Hrad bol postavený v 14. storočí a zbúraný okolo roku 1477.

Hrad Wisnicz

Hrad Wisnicz (31 km)

Mesto Nowy Wiśnicz nájdete len dve a pol hodiny od Popradu a kraľuje mu zámok Nowy Wiśnicz. Pôvodne gotický hrad zo 14. storočia bol neskôr prestavaný na zámok a barokovú pevno... Viacsť. Hrad oplýva mnohými legendami. Obľúbená hovorí o tom, ako hrad navštívila kráľovná Bona Sforza - vraj krutejšia ako sama Báthoryčka. VSTUPNÉ: Celý okruh vrátane hradieb – 24 PLN | Samostatná návšteva zámku – 14 PLN | Podzemie zámku – 5 PLN

Hrad Tenczyn

Hrad Tenczyn (35 km)

Zrúcanina hradu Tenczyn sa nachádza v dedine Rudno v Malopoľskom vojvodstve. Zaujímavosťou je že hrad leží na vyhasnutej sopke. Hrad bol postavený v 14. storočí v gotickom slo... Viachu. Bol sídlom rodiny Tęczyńscy. V roku 1570 bol prestavaný na renesančný. V roku 1656 bol zničený počas vojny so Švédskom.