Ľutujeme, ponuka je ukončená.

od 5,50 €

Bežná cena
11 - 14 €
Ušetríte
až 7 €

Celodenný skipass do strediska Skiland Stará Myjava

  Lyžiarske stredisko SKILAND Stará Myjava, Stará Myjava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 8.1.2018 do 4.3.2018 podľa dostupnosti.

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(173 hodnotení)

Nákupom získate
minimálne 5 bodov

Ukončené

Studený vietor sviští okolo vás, vy si to šiniete po snehobielom svahu a slnko krásne svieti. Čo viac si priať? Perfektnú lyžovačku zažijete v centre Skiland Stará Myjava. Celodenný skipass pre dospelých alebo skipass pre seniorov a deti do 12 rokov vo výbornom lyžiarskom stredisku s kompletnou ponukou služieb.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Umelé zasnežovanie a kvalitne upravené zjazdovky
 • Kompletné vybavenie: občerstvenie, parkovisko, požičovňa a servis lyží
 • Pre dospelých, deti alebo seniorov
 • Služby kvalifikovaných inštruktorov lyžovania a snowboardingu
 • V prostredí Chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty

V cene je zahrnuté

 • Celodenný skipas podľa výberu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 8.1.2018 do 4.3.2018.
 • Kupón je možné využiť od pondelka do piatku
 • Kupón neplatí na večerné lyžovanie

Ako využiť kupón

 1. Vytlačený kupón je nutné priniesť so sebou
 2. Pri detskom lístku je potreba preukázať vek dieťaťa preukazom poistenca
 3. Pri seniorskom lístku je potreba preukázať vek občianskym preukazom

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

173 hodnotení

114 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)96x
Veľmi dobré (7-8)73x
Dobré (5-6)2x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť so službou8,9
Spokojnosť s personálom8,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,1
Okolie prevádzky8,7
Spokojnosť s priestormi8,6

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Informácia o termínoch

Spokojnosť so službou:

Dodržanie času služby

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

10

Vynikajúce hodnotenie

Denisa, 23. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný skipas pre dospelých

Veľmi pekná lokalita. Milý personál. Svah vo veľmi dobrom stave, upravený. Nebolo príliš veľa ľudí aj keď bol víkend. So zľavovým poukazom sme boli štandardne vybavení pri pokladni. V bufete chýbalo pokrytie podlahy gumeným kobercom po celom priestore, dosť sa to tam v lyžiarkach šmýkalo. Tiež...
(celé hodnotenie)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Stanislav, 18. marca 2018

Hodnotenie ponuky:
Celodenný skipas pre dospelých

Super lyžovačka v príjemnom prostredí, za celkom dobrý peniaz. Škoda len, že bola v prevádzke a udržiavaná iba jedna zjazdovka.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

Aktivity v okolí

Vyhliadková veža Poľana

Vyhliadková veža Poľana (4 km)

Táto obľúbená rozhľadňa je vysoká 20 m a môžete z nej vidieť Biele Karpaty, Myjavskú pahorkatinu, Malé Karpaty, masív Veľkej Javoriny, Považský Inovec, Vtáčnik,Tríbeč ale aj... Viac Strážovské vrchy.

Gazdovský dvor

Gazdovský dvor (6 km)

Gazdovský dvor je stála expozícia typickej kopaničiarskej usadlosti z konca 19. storočia. Okrem klasickej prehliadky sa na tomto mieste organizuje tiež množstvo sezónnych podujatí.

Hrad Branč

Hrad Branč (11 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika (12 km)

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcou Brezová pod Bradlom. Slúži ako miesto posledného odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v súčasnosti je cieľom... Viac mnohých celonárodných stretnutí.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (14 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (15 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (15 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (18 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (20 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda (21 km)

Nachádza sa nad peknou dedinkou Dobrá Voda v Malých Karpatoch. Postavili ho ako obrannú pevnosť pravdepodobne v 13. storočí. Od 18. storočia však postupne chátra. Dnes je... Viac obľúbeným cieľom turistov, dostanete sa sem po modrej alebo červenej značke.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (21 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom (21 km)

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“