Celodenný vstup do westernového mestečka Twinpigs

MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS, Poľsko – Żory

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Celodenný vstup do westernového mestečka Twinpigs

MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS, Poľsko – Żory MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS, Poľsko – Żory (mapa)

Ukončené 6,99 €

6,99 €

Bežná cena: 11,00 €

Stojíte si uprostred texaského mestečka so všetkými tými drevenými budovami a nerovnými cestami. Píše sa rok 1890 a žiadne zákony tu neplatia. Spoza rohu zrazu začujete výstrel. Zopár kovbojov sa snaží vylúpiť banku a ani sám šerif im v tom nebráni. Stojí pred salónom a kochá sa krásnymi ženami. Veď nejak bolo, nejak bude... a vy sa nestačíte čudovať, kde ste sa to ocitli...

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 611 039 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Len 3 h cesty z Bratislavy alebo B. Bystrice Len 3 h cesty z Bratislavy alebo B. Bystrice

V zábavnom parku je až 36 rôznych atrakcií V zábavnom parku je až 36 rôznych atrakcií

Vstup do parku pre dieťa do 100 cm zadarmo Vstup do parku pre dieťa do 100 cm zadarmo

Bezplatné parkovanie v areáli Bezplatné parkovanie v areáli

Garancia+

Ak nevyužijete kupón počas jeho platnosti, automaticky vám pripíšeme 70% ceny vo forme kreditu. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS

Stojíte si uprostred texaského mestečka so všetkými tými drevenými budovami a nerovnými cestami. Píše sa rok 1890 a žiadne zákony tu neplatia. Spoza rohu zrazu začujete výstrel. Zopár kovbojov sa snaží vylúpiť banku a ani sám šerif im v tom nebráni. Stojí pred salónom a kochá sa krásnymi ženami. Veď nejak bolo, nejak bude... a vy sa nestačíte čudovať, kde ste sa to ocitli...

Westernové mestečko Twinpigs

Jedinečné westernové mestečko v strednej Európe, ktoré v sebe spája zábavný park a ducha divokého západu. Na malú chvíľku sa môžete stať šerifom, ktorý má pod palcom celé mesto a slúžia mu najkrajšie ženy široko-ďaleko. Ak sa chcete vžiť do divokého západu, ste na správnom mieste. Vďaka hereckým výkonom sa stanete súčasťou prepadu banky alebo divokej prestretlky dvoch kovbojov.

Čo všetko na vás čaká

1. nafukovací hrad

Obľúbené miesto mladších návštevníkov, ktorí sa tu môžu vybúriť do sýtosti. Rôzne laná, preliezačky a obrovská šmykľavka – jednoducho hrad, ktorý vaše deti musia dobyť!

2. dojenie kravy

Odkiaľ že je mlieko? Na túto otázku vám odpovedia westernové kravičky. Tí starší si zaspomínajú na časy strávené na vidieku so svojimi starými rodičmi, tí mladší zas ochutnajú kúsok z tradícií vidieckeho života.

3. zemeguľa

4. lezecká stena a šmykľavka vulkán

Vyleziete až na vrchol? Vyžaduje si to však štipku odvahy a skutočnú zručnosť. A tých, ktorí to dokážu, čaká pekná odmena – rýchly návrat kĺzačkou až úplne dolu. Vhodné pre deti od 4 do 12 rokov.

5. detské ihrisko s hojdačkami

Hojdačky a kolotoč je povinnou výbavou každého parku. Miluje ich každé dieťa. A tie predsa do tohto mestečka musíte vziať.

6. Planetárium - 360 ° kino

Z westernového mestečka priamo do vesmíru? Tu je možné všetko. V tomto kine si môžete rozšíriť svoje znalosti o hviezdách či planétach, s ktorými tvoríme vo vesmíre jednu veľkú súčasť. Fascinujúca obloha vďaka 360 ° kinu bude ešte krajšia. Kam sa pozriete, tam uvidíte krásu tých svetielok, aj keď vonku nie je práve nočná obloha. Vhodné pre dospelých a deti od 5 rokov.

7. vodné atrakcie

Rodinná zábava s vodou je najlepšia, keď vo westernovom mestečku praží slnko. A kto vie, možno z tohto miesta neodíde suchý nikto z vás :-)

8. ryžovaie zlata

Zlatá to zábava, kde malému trpezlivému lovcovi sú odmenou zlaté lupienky. Štrk a piesok zakrýva skutočný poklad, ktorý musíte nájsť. Veková hranica tu neexistuje, pretože je to zábava pre malých aj veľkých hladačov.

9. kováčska dielňa

V parku môžete vidieť na vlastné oči a ešte aj zblízka prácu kováčov. Na tomto mieste sa vždy niečo deje. Práca s kovadlinou, ostrými predmetmi a ohňom nie je vôbec jednoduchá. Kováč vám ale vysvetlí, čo presne robí a tiež, aké je to zložité. Stanete sa jeho pomocníkmi?

10. strelnica

Každý pravý kovboj musí vedieť strielať. A Texas strelnica je ideálne miesto na to, aby ste si to nacvičili. Môžete si vystreliť plyšáka či inú hračku. S prázdnymi rukami neodíde nikto. Pre osoby od 7 rokov.

11. iluzionista

Čáry-máry, abraka-dabra! Ponorte sa do sveta ilúzií, v ktorom sa vám predvedie najobľúbenejší kúzelík Poľska - finalista súťaže "Mám talent" (obdoba česko-slovenskej súťaže ČS má talent). Počas predstavenia sa všetko zdá byť relatívne. Je to iná dimenzia, pretože sa vám v hlavou ženie milión odpovedí. Má to vo vrecku, v rukáve, za golierom... a nakoniec ten úžas, keď zistíte, že ani jedna z nich nebola správna.

12. väzenská cela

Keď je niekto darebák, je buď šikovný a behá ako kovboj po Texase alebo sedí v chládku vo väzení. Ak máte odvahu, pokojne môžete stráviť chvíľku s naničhodníkmi, bankovými lupičmi a ďalšími zločincami. A kto vie, ak sa vám zapáčia, možno sa nakoniec rozhodnete pomôcť s ich útekom...

13. banková lúpež

Banditi, ktorí sa pozerajú len na to jediné - bankový trezor plný peňazí. Inscenovaná šou na hlavnej ulici, pri kde budete mať pocit, že je to naozaj. Podarí sa šerifovi zabrániť bankovej lúpeži?

14. ohňová šou

Po zotmení sa v mestečku Twinpigs predstavia tanečníci s ich ohňovou šou. Táto horúca šou sa koná vo vybraných dňoch.

15. kovbojská prestrelka

Prechádzate sa hlavnou ulicou mestečka, ktorá sa akosi začne vyprázdňovať. Zostali na nej len dvaja pištolníci, ktorí na seba tasia svoje revolvery. Kto prv tasí, ten prv mieri. A kto prv mieri, ten prv strieľa! Podarí sa šerifovi zastaviť túto nebezpečnú prestrelku, alebo nestihne ju prekaziť, pretože len pred malou chvíľou sa zaoberal zatváraním banditov, ktorí sa snažili vykradnúť banku?

16. strelnica colt

Svoje naučené strelecké schopnosti z predchádzajúcej strelnice môžete ukázať na strelnici Colt. Tajomné postavy v bare, ruky na stole, a bum! Uchop brokovnicu, správne namier a ak sa trafíš, stane sa niečo prekvapivé...

17. westernové fotoštúdio

Aký by to bol divoký západ bez patričného oblečenia? Pre dámy načančané šaty, klobúčiky proti texaskému slnku a páni v ohoze kovboja. Pohodlne sa usaďte do starého kresla, nahoďte špeciálny výraz a cvak! Výsledkom je nielen skvelá zábava pre celú rodinu, ale aj séria fotografií, ktorá sa stane peknou spomienkou na toto veľké westernové dobrodružstvo.

18. detské indoorové ihrisko

Na konci zábavy pre deti od 3 do 9 rokov čaká bazén plný farebných loptičiek. Práve tu si vaši drobci môžu vyventilovať prebytočnú energiu. Maľovanie na tvár, počítanie loptičiek či naháňačka po rebríku. Zabaví sa tu každé dieťa. A navyše vám ho animátor pomôže postrážiť, kým sa vy zabávate trebárs aj na kolotoči alebo v salóne.

19. zakliaty salón

Zlý šaman spustil na toto miesto kliatbu a každý, kto do zakliateho salónu vstúpi, sa v ňom zmení. Izba krivých zrkadiel, texaské puzzle a ďalšie hlavolamy, vďaka ktorým sa dostanete von.

20. srdce Mississippi (program pre deti s animátormi)

Vodou naplnené srdce Mississippi je miesto v parku, kde sa deti vyšantia do sýtosti. Kto vyskočí vyššie a kto udrží rovnováhu na trošku zradných cestách? Na pohľad obyčajná, no obrovská zábava je v rukách animátora. A vy si zatiaľ môžete vychutnať kávu v blízkej reštaurácii a na malú chvíľku si oddýchnuť. Vhodné pre deti do 12 rokov.

21. ponorka

22. whisky kolotoč

Milujete divoký západ telom aj dušou? Sudy z whisky otáčajúce sa závratnou rýchlosťou si zamilujete tiež. Divoká jazda na týchto bareloch bude plná adrenalínu a emócií. Vhodné pre ľudí od 10 rokov (od 8 v sprievode rodičov).

23. vyhliadkové kolo s vozmi

Ísť do parku autom je bežné. Ale ísť v ozajstnom koči? Vyhliadková jazda s panoramatickým výhľadom je bomba. Vhodné pre osoby od 5 rokov.

24. segway

Toto sú Twinpigsové kone s moderným nádychom. Každý dospelák, ktorý na ne vysadne, v sebe objaví dušu dieťaťa. Preskúmajte celé mestečko, oddychujte bez kráčania pri chodení alebo si spravte preteky. Však prečo nie? Táto atrakcia je spoplatnená.

25. kaskadéri na koňoch

Strhujúce akrobacie, ktoré by mal každý správny kovboj ovládať. Zbrane, prekážky či evolúcia jazdenia na koňoch. Ale uvidíte aj rodeo, takže o vaše prekvapené výrazy v tvárach bude postarané. Odvaha, zručnosť a krásne kone na jednom mieste. Jednoducho veci, ktoré ste doteraz mali možnosť vidieť len vo filmoch.

26. mini zoologická záhrada

Čo by to bol divoký západ bez zvierat. V mini zoo sa môžu detičky a ich rodičia pokochať pohľadom na daniele, kamzíky, svinky, poníky, prepelice aj husy. Je to jedno z najobľúbenejších miest pre deti.

27. lukostreľba

Možno to na prvý pohľad vyzerá jednoducho, ale nie je. Ak si chcete vyskúšať, aké by to bolo byť v koži mohykána, aj to sa dá. Stačí trochu koncentrácie, technika, ktorú vám vysvetlí inštruktor a zopár pokusov. Každý návštevník sa môže stať majstrom lukostreľby. Na divokom západe to bola zručnosť, ktorú bolo potrebné ovládať. Vhodné aj pre deti od 3 rokov.

28. indiánska dedinka

Hrávali ste sa ako malé deti na Indiánov? A hrajú sa tak aj vaše deti? Teraz máte šancu premeniť tieto sny na skutočnosť. Súčasťou divokého západu sú aj Indiáni, pôvodní obyvatelia Ameriky. Porozprávajú vám príbehy, kým vašim deťom bude ďalšia členka kmeňa kresliť na tvár.

29. lanový park

Novinkou vo westernovom mestečku je lanový park, v ktorom si môžete vyskúšať, aké je to loziť vo výškach a spoliehať sa len na jednu jedinú vec - na seba.

30. kyvadlový kolotoč

Pri tomto kolotoči je istá len jediná vec - budete sa naň chcieť vrátiť znova a znova. Keď sa rozbehne, vynesie vás do nebeských výšin a odtiaľ znova naspäť dolu. Stúpa vám adrenalín? Tak počkajte, keď sa to celé ešte len roztočí!

31. húsenková dráha

Húsenková dráha, vďaka ktorej zažijete úžasnú jazdu. Farebná vysmiata húsenica určuje smer jazdy. Prudké klesania, rýchle zvraty v smere jačiaci návštevníci - presne to je to, čo vás a vaše deti pri tejto atrakcii čaká.

32. strašidelný zámok

Máte radi horory? Pretože toto nie je nič pre slabé povahy. Ak máte dostatok odvahy vstúpiť do zabudnutých tunelov plných tmy z čias zlatej horúčky, nech sa páči. Je to výzva len pre najodvážnejších prieskumníkov.

33. 5D kino

Či je to čuch, obraz, pohyb alebo poveternostné podmienky, všetko to môžete zažiť vo westernovom mestečku. Ale všetko naraz jedine v 5D kine. Ako divák sa môžete zmeniť priamo na účinkujúceho. Minimálne budete mať taký pocit.

34. vodopád v kaňone

10-metrový vodopád padajúci zo skalistej hory cez jazero na úpätí Tajomného podzemia. Ak je vám teplo, poďte sa schladiť. Toto je miesto pre oddych a osvieženie.

35. tajomné podzemné 5D kino

Tajomné podzemie vám poskytne napínavú jazdu do opustenej bane. Nielenže v nej budete pozorovať okolitý svet, ale pocítite aj studený závan vetra v chodbách plných ľadu či návaly horúčavy pri jazde po trati, ktorú lemuje vybuchujúca láva.

36. úzkokoľajka

Kontakt

MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS

MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS

ul. Katowicka 24
44240 Żory
Poľsko
+48 32 41 60 806, +48 32 41 60 809

bok@twinpigs.zory.pl
www.twinpigs.zory.pl
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem