Ľutujeme, ponuka je ukončená.

Lyžovačka počas 2 sezón s jedným skipasom - First minute sezónka na splátky

  Snowparadise Veľká Rača Oščadnica, Veľká Rača - Oščadnica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 14.3.2017 do 23.12.2017 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ukončené

0 x kúpené

Aj keď zime pomaly zvoní zvonec. Lyžovanie nepozná slovo koniec. Sezónka na splátky, myslí aj na letné radovánky. Lyžujte v Snowparadise Veľká Rača dve sezóny s jedným skipasom. Dýchajte čerstvý vzduch do pľúc hlboko, kopce okolo vás sú naozaj vysoko.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Za 39 € alebo 49 € lyžujete do 23.12.2017
 • Za doplatok v stedisku lyžujete do konca sezóny 2017/2018
 • 14 km pravidelne upravovaných zjazdoviek a bežecké trasy
 • 3 navzájom prepojené doliny: Dedovka, Marguška, Lalíky
 • Skibus, parkovanie, servis a požičovňa lyží a snowboardov

V cene je zahrnuté

 • Lyžovačka odo dňa zakúpenia do 23.12.2017 + možnosť doplatiť si za Super sezónku 2017/2018

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 14.3.2017 do 23.12.2017.
 • POZOR: Skipas v stredisku Snowparadise Veľká Rača Oščadnica je platný v závislosti od snehových podmienok
 • Skipas je neprenosný
 • Zakúpením kupónu za 39 € do 30. 4. 2017 je možné lyžovať odo dňa platby až do 23. 12. 2017. Zaplatením doplatku 100 € v pokladni strediska do 23. 12. 2017 sa platnosť skipasu predĺži do konca celej zimnej sezóny 2017/2018
 • Zakúpením kupónu za 49 € do 30.4.2017 je možné lyžovať odo dňa platby až do 23. 12. 2017. Zaplatením doplatku 120 € v pokladni strediska do 23. 12. 2017 sa platnosť skipasu predĺži do konca celej zimnej sezóny 2017/2018 a  klient získa sezónku s večerným lyžovaním

Ako využiť kupón

 1. Kupón je potrebné vymeniť za celosezónny skipass v pokladni strediska Snowparadise Veľká Rača
 2. Je potrebné priniesť vytlačený kupón

Doplňujúce informácie

 • Zľavová karta na služby v regióne Kysúc TU
 • Aktuálne informácie o lanovkách TU
 • Aktuálne informácie o zjazdovkách TU
 • Aktuálne snehové správy TU
 • Pozrite si panorámy TU

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 461 050 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica (do 100 m)

Toto obľúbené lyžiarske stredisko na Kysuciach leží neďaleko hraníc s Českom a Poľskom. Nájdete tu 3 navzájom prepojené doliny - Dedovka, Marguška a Lalíky. Snowparadise Veľká... Viac Rača ponúka spolu 16 zjazdoviek (spolu 14 km) všekých náročností, takže si na svoje prídu všetky skupiny lyžiarov. Lyžovať na Kysuciach môžete aj po zotmení. Nájdete tu najdlhšie zjazdovky určené na večerné lyžovanie na Slovensku v dĺžke až 2,2 km. Zo služieb tu nájdete ďalej požičovňu lyží, ski servis a lyžiarsku školu so škôlkou.

Orloj so slnečným časom

Orloj so slnečným časom (8 km)

Jediný orloj na svete, ktorý ukazuje pravý letný čas. Tento unikát nájdete v Starej Bystrici na Kysuciach.

Rozhľadňa na vrchu Bobovec

Rozhľadňa na vrchu Bobovec (9 km)

Rozhľadňa na vrchu Bobovec ponúka krásny výhľad na oravskú krajinu. Je obľúbeným cieľom nielen miestnych ale aj turistov, ktorí sa sem dostanú po nenáročnom výstupe po žltej... Viac značke.

Kysucké múzeum Čadca

Kysucké múzeum Čadca (10 km)

Nájdete tu zdokumentovaný vývoj prírody a spoločnosti, vedy a techniky, kultúry a umenia na území Kysúc, od prvých stôp osídlenia až po súčasnosť.

Historická železnica Vychylovka

Historická železnica Vychylovka (11 km)

Úzkorozchodná historická lesná železnica vo Vychylovke na Kysuciach premávajúca na kysucko-oravskom pomedzí je technickou pamiatkou svetového významu. Výškový rozdiel na trati... Viac železnica prekonáva pomocou ojedinelých úvratí. Prechádza cez areál Múzea kysuckej dediny, kde sa nachádza 34 ľudových stavieb pochádzajúcich z rozličných kútov kysuckého regiónu.

Vychylovské prahy

Vychylovské prahy (11 km)

Prírodná pamiatka Vychylovské prahy sa nachádza na malej riečke Vychylovka. Vznikla vďaka riečnej erózii, pričom sa vytvorili pôsobivé prahy vysoké do jedného metra. Lokalita... Viac Vychylovské prahy leží neďaleko cesty z Novej Bystrice do skanzenu vo Vychylovke.

Vodná nádrž Nová Bystrica

Vodná nádrž Nová Bystrica (12 km)

Vodná nádrž sa nachádza v krásnej oravskej prírode s bohatými možnosťami na prechádzky a cyklistiku. Okolo celej priehrady je vybudovaný náučný cyklochodník. Zaujímavosťou je, že... Viac na mieste nádrže sa pôvodne nachádzali dve obce, Harvelka a Riečnica.

Skanzen Vychylovka - Múzeum kysuckej dediny

Skanzen Vychylovka - Múzeum kysuckej dediny (13 km)

V tomto skanzene nájdete zachytenú dobovú architektúru z obcí Riečnica a Harvelka, ktoré pre výstavbu vodnej nádrže Nová Bystrica zanikli. V expozícii sa nájdete 34 stavieb,... Viac prevažne obytných domov a hospodárskych budov, krčmu z Korne, dva mlyny a murovanú kaplnku zo Zborova nad Bystricou.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (14 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (16 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Kamenné gule

Kamenné gule (17 km)

Geologická rarita európskeho významu. Najväčšia má priemer 2,15 metra a podobné sa našli napríklad v Kostarike alebo v Mexiku. Prístup: MHD z Čadce, smer Milošová, konečná... Viac zastávka Milošová - Megoňky.

ZAGRON Komplex Istebna

ZAGRON Komplex Istebna (18 km)

Zaujímavý vodný park, kde sa vyjaší celá rodina. Čakajú tu na vás zaujímavé vodné atrakcie ako plavba jaskyňou, samozrejmosťou sú vírivky, tobogany, sauny či relax zóny. Vodný... Viac park je vhodný aj pre malé deti. Zaujímavosťou je presklený strop, vďaka ktorému vidíte z vírivky na zjazdovku :) Komplex ponúka aj ďalšie možnosti zábavy okrem vodného relaxu. Napríklad detskú ZOO, reštauráciu s typickou kuchyňou a v zime je zasa stredisko vhodné na super lyžovačku.