Letné noci na čarokrásnom Liptove v penzióne Sidorovo

Penzión Sidorovo, Ružomberok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Letné noci na čarokrásnom Liptove v penzióne Sidorovo

LokalitaPenzión Sidorovo, Ružomberok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 22.6.2015 do 31.8.2015 podľa dostupnosti.

Vychutnajte si 2, 3 noci pre 2 osoby v pokojnom prostredí penziónu Sidorovo. Vyrazte do prírody na bicykli, do aquaparku, obdivujte ľudovú architektúru vo Vlkolínci alebo si doprajte grilovanú večeru. Dieťa do 3 rokov zdarma.

Prijmite pozvanie na Liptov a vychutnajte si letnú rodinnú dovolenku v lone slovenskej prírody. Penzión Sidorovo sa nachádza priamo pod Vlkolíncom (UNESCO), 15 km od termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová a 20 km od strediska Donovaly. Tradičná slovenská kuchyňa, kopec aktivít pre deti a oddych v príjemnom a tichom prostredí.


K dispozícii sú 2 až 6 lôžkových izbách s možnosťou doplnenia prísteliek. K dispozícii je aj bezbariérový apartmán pre 5 osôb s možnosťou doplnenia 2 prísteliek. Všetky izby sú vybavené TV + SAT a pripojením na internet – WIFI.
Vonkajšie priestory penziónu poskytujú príjemné posedenie na letnej terase pre všetkých návštevníkov. Nudiť sa rozhodne nebudete. Požičajú vám bicykle, pre najmenších majú pripravenú herňu a záhradný zábavný park. Pre deti je pripravené ihrisko s trampolínou, kolotočom, hojdačkou, nafukovacím hradom a pieskoviskom pre najmenších. Večer si môžte spríjemniť posedením pri grilovačke.

Aktivity pre hostí priamo v areáli, ktoré si môžte vychutnať biliard, stolný tenis, šípky, stepper, izbový bicykel, jazierko s rybami či volejbalové ihrisko.


Aktivity v okolí:


Liptov ponúka bohaté možnosti aktivít nielen v zime, ale aj v lete. Je tu nespočetné množstvo prekrásnych horských túr, možnosti kúpania, surfingu, vyhliadkové plavby, vodné športy. Oplatí sa pozrieť aj historické a kultúrne pamiatky, vyhľadávané sú aj liptovské jaskyne. Navyše je možnosť vyskúšať si netradičné športy ako paragliding, rafting, návšteva neprístupných jaskýň a ďalšie možnosti. Ak vám to nebude stačiť, možnosti sú aj v celodenných výletoch po Slovensku: výlet do Levoče, Bojníc, na Spišský hrad, Oravský hrad a hrad Strečno, prípadne výlet do Tatier a ďalšie iné ponuky. Veľmi radi vám pomôžu zorganizovať váš pobyt.

Kúpanie:

5 km – Ružomberok (krytá plaváreň)
15 km – Gino Paradise Bešeňová (termálne kúpalisko – celoročná prevádzka)
18 km – AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky (termálne kúpalisko – celoročná prevádzka)
30 km – Aquapark TATRALANDIA (termálne kúpalisko – celoročná prevádzka)


Turistika, výlety a iné aktivity:
2 km – VLKOLÍNEC (rezervácia ľudovej architektúry zapísaná do zoznamu UNESCO)
5 km – Likavský hrad
5 km – Liptovské múzeum v Ružomberku
5 km – Jazda na kolobežkách SKI PARK
18 km – Tenis a Badminton (2x tenisový kurt alebo 4x bedmintonové ihriská) Šport Park Lúčky
18 km – Bowling (2x dráha) Šport Park Lúčky
20 km – Paragliding PARKSNOW Donovaly
30 km – Demänovské jaskyne
Turistika: Čutkovská dolina, Kvačianska dolina, Prosiecka dolina, Smrekovica
Tarzánia – lanová dráha – Hrabovo – SKIPARK Ružomberok
Aquazorbing – Hrabovo – SKIPARK Ružomberok
Múzeum liptovskej dediny (skanzen) – Pribylina
Rafting – Liptovský Mikuláš
Liptovská Mara – (vodná nádrž – plavba loďou)
Jasná – Nízke Tatry

od 100m – Turistické chodníky pre nenáročných

Cykloturistické trasy a cesty v okolí


Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
od 89,00 €

Bežná cena: 160 - 188,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 175 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Aktivity v okolí

2
km
Vlkolínec

Vlkolínec

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

7
km
Čutkovská dolina

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

8
km
Aquapark Gothal

Aquapark Gothal

Rezort Gothal leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn,... Viac relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

9
km
Hrad Likava

Hrad Likava

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

14
km
Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Bešeňová - Termálne srdce Liptova

Vodný park Bešeňová ponúka relax v bazénoch s termálnou a priezračnou vodou. Bešeňová ponúka komfort pre všetkých vo vonkajších alebo vnútorných bazénoch, alebo priamo vo vodnom... Viac bare Cosmopolitan. Vo vodnom parku Bešeňová nájdete všetko - wellness ale aj reštaurácie, bary a ubytovanie.

14
km
Bešeňovské travertíny

Bešeňovské travertíny

Vďaka vhodným prírodným podmienkam v obci Bešeňová vzniklo „travertínové pole“. Po travertíne stále tečie minerálna voda, ktorá im dodáva krásny lesk. Travertíny sú farebné vďaka... Viac obsahu rôznych minerálov, rozhodne teda stoja za návštevu.

14
km
Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

15
km
Veľký Choč

Veľký Choč

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

16
km
Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch)

Vrch Zvolen sa týčí nad turistickým strediskom Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a okrem peších trás z Donovál sa sem dostanete aj lanovkou. Možno z neho pozorovať hlavný... Viac hrebeň Veľkej Fatry, časť Nízkych Tatier a za veľmi dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry.

16
km
Ďurková Útulňa

Ďurková Útulňa

Útulňa sa nachádza tesne pod hrebeňom Nízkych Tatier na mieste bývalého salaša. Momentálne slúži ako turistická útulňa s poplatneným nocľahom. Pred chatou je miesto vhodné na... Viac rozloženie stanov. Prevádzkovaná je celoročne.

17
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

17
km
Habakuky

Habakuky

Jedinečná rozprávková dedinka. Na Donovalcoch nájdete rozprávkový svet, kde môžete stretnúť napríklad Nebojsu, Zlatú priadku, Veterníka, ale aj veľa ďalších rozprávkových... Viac hrdinov.Areál Habakuky ponúka široké možnosti pre celoročné rekreačné aktivity pre malých aj veľkých.

Mohlo by sa vám páčiť