Romantické kytice alebo ruže od Green Art

Green Art a.s., Bratislava - Nové Mesto - Polus City Center

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Romantické kytice alebo ruže od Green Art

Green Art a.s., Bratislava - Nové Mesto - Polus City Center Green Art a.s., Bratislava - Nové Mesto - Polus City Center (mapa)

Ukončené od 3,30 €

od 3,30 €

Až 57 % zľava Bežná cena: 5 - 45,50 €

Krásny kvet poteší ženu vždy. Niekedy ho priam očakáva. Preto, ak sa chcete vyhnúť jej sklamaniu, využite našu ponuku a zabezpečte sa vopred. V Green Art v Poluse vám kyticu spravia na počkanie alebo ju zašlú kuriérom.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 654 644 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Každú ženu tešia komplimenty od mužov, avšak mnoho mužov nie je tak výrečných a otvorených, že by im hrejivé slová rozprávali denne. To, čo cítite, povedzte jednoducho kvetom a potešte tak svoje nežnejšie polovičky nádhernou kyticou tulipánov.Kytica farebná:
Tulipán
je symbolom vyznania lásky. Okrem vyznania lásky predstavuje tulipán aj oddanosť a vďačnosť. Rovnako, ako pôvab ženy, aj tulipány sú inšpiráciou mnohých umelcov a maliarov a tvoria obľúbený námet pre ich diela. Tulipány rastú do krásy. Ich stonky neprestávajú rásť dokonca ani vo váze.Firma Green Art, a.s.
vznikla v roku 1992 a od tohto času uspokojila nepreberné množstvo svojich zákazníkov z radov verejného ako aj súkromného sektoru.


Kontakt

Green Art a.s.

Vajnorská 100 ( Polus City Center)
83104 Bratislava
Slovensko
02 45259763, 0905 358 918


www.facebook.com/greenartslove...
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať