Vzrušujúca jazda na snežných skútroch

Orava action, Orava - Tvrdošín

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vzrušujúca jazda na snežných skútroch

LokalitaOrava action, Orava - Tvrdošín (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 9.1.2015 do 30.6.2015 podľa dostupnosti.

Top zážitok na Orave spolu s vašimi kamarátmi, priateľkami či rodinou. Hodinová jazda alebo poldenný prechod Oravou na snežných skútroch. Exkluzívne len v OravaAction - skvelý zážitok, o ktorom budete ešte dlho hovoriť.

Jazda na snežnom skútri spojená s rozprávkovou prírodou. Exkluzívne od Orava action aj poldenný prechod trasou pre tých najnáročnejších - jazda aj po zamrznutej Oravskej priehrade.Hodinová jazda na snežnom skútri pre jednu osobu vo voľnom teréne (kopce, lúky)
V prípade jazdy s druhou osobou príplatok rovno na mieste. Zadarmo možnosť dieťaťa do 12 rokov.

Poldenný prejazd v okolí
: Západné Tatry - Roháče - Tvrdošín - Skorušina - Oravská priehrada. V prípade dobre zamrznutej priehrady- jazda po ľade až do Námestova. Poldenná jazda ponúkaná so sprievodcom, dvd záznamom trasy a teplým občerstvením. Krásne scenérie, pozorovanie života zvierat v zime. Možnosť zobrať si aj svoje vlastné skútre.

Popis

Snežný skúter je vozidlo určené na jazdu na snehu. Jeho pohyb je obvykle zaistený pásom vzadu a riadi sa pomocou lyží vpredu. Použitie snežného skútra je veľmi praktické najmä v arktických oblastiach a v horách.

Program

Pred samotnou jazdou dostanete od inštruktora základné informácie a pokyny k ovládaniu snežného skútra. Počas celej jazdy vám robí sprievodcu inštruktor, ktorý zároveň dohliada na bezproblémový priebeh. Vybrať si môžete z niekoľkých okruhov – jazda sa dá uskutočniť len za vhodných poveternostných podmienok

Možnosť výberu snežného skútra.


Rozdiel medzi pracovnými a športovými skútrami je vo veľkosti a robustnosti. Turistické skútre sú konštruované väčšinou pre dvoch cestujúcich a viac sa prihliada na ich komfort. Športové stroje bývajú väčšinou jednomiestne, so silným motorom. Rozdiely nájdete aj v konštrukcii podvozku, pérovaní a podobne. Skúsení jazdci prirovnávajú jazdu na snežnom skútry jazde na klasickej motorke, len je na ňom väčšia zima, menej „okoloidúcich“ ako na ceste a bezpečnejší pád. Stroje sú vďaka automatickej prevodovke veľmi ľahko ovládateľné (brzda, plyn), takže ich pohyb zvládne ktokoľvek.

K dispozícii sú:
  • Yamaha SX 700 VIPER-140 koní
  • Yamaha Venture 600 KW
  • Polaris 550 KW
OravaAction to sú nezabudnuteľné zážitky a prvotriedne služby. Viac na stránke www.Oravaaction.com

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
od 49,00 €

Bežná cena: 120 - 350,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 599 570 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Orava action

Bernoláková 441
02744 Tvrdošín

nfo@oravaaction.com
http://www.oravaaction.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
Drevený Kostol všetkých svätých

Drevený Kostol všetkých svätých

V roku 2008 bol tento kostol zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Pochádza z druhej polovice 15. storočia a v ... Viac17. storočí ho renesančne upravili. Jeho dominantou je barokový oltár z konca 17. storočia s obrazom Všetkých svätých.

5
km
Oravská priehrada

Oravská priehrada

Oravská priehrada patrí medzi obľúbené turistické strediská. Na jej brehoch je nájdete množstvo rekreačných oblastí s možnosťami kúpania, jachtingu, vodného bicyklovania,... Viac člnkovania, a iných vodných športov a atrakcií. Je využívaná v lete aj v zime.

5
km
Autokino Orava

Autokino Orava

Autokino nájdete v lokalite Oravská priehrada – časť Prístav, smerom jazdy z Námestova do Tvrdošína. Počas letných mesiacov si tu môžete užiť rôzne flimové preimetania. Areál... Viac disponuje 65 parkovacími miestami.

6
km
Rezervácia ľudovej architektúry

Rezervácia ľudovej architektúry

V obci Podbiel sa zachoval komplex pôvodných drevených zrubových domov postavených v 19. a na začiatku 20. storočia. Ide o 47 dvoj - a trojpriestorových objektov ľudovej... Viac architektúry so šindľovými strechami a svojráznou výzdobou. V tejto jedinečnej rezervácii boli viaceré drevenice v poslednej štvrtine 20. storočia obnovené pre rekreačné účely a poskytujú atraktívne ubytovanie.

11
km
Múzeum oravskej dediny

Múzeum oravskej dediny

Skanzen sa nachádza v krásnom prostredí Západných Tatier. Nájdete tu viac ako 50 stavieb ľudovej architektúry, ktoré pripomínajú jednotlivé časti Oravy ale aj technické pamiatky,... Viac napríklad mlyn na vodný pohon.Nad „dedinkou“ sa týči drevený gotický kostol sv. Alžbety Uhorskej zo začiatku 15. storočia.

11
km
Brestovská jaskyňa

Brestovská jaskyňa

Táto jaskyňa bola ľuďom známa odpradávna, verejnosti ju ale sprístupnili len nedávno. Nachádza sa oproti skanzenu v Zuberci a je to jediná verejnosti prístupná jaskyňa na Ora... Viacve. Prechádzka po sprístupnenej časti jaskyne trvá okolo 50 minút a návštevníci počas nej zdolajú 434 metrov a 240 schodov.

14
km
Socha Krista v Kline

Socha Krista v Kline

Monumentálna socha Krista pri oravskej obci Klin je jedna z troch replík známej sochy stojacej v meste Rio de Janeiro. Z vrchu, na ktorom sa socha nachádza je krásny výhľad na... Viac širokú krajinu.

14
km
Aquapark Oravice

Aquapark Oravice

Nájdete tu 6 termálnych bazénov s teplotou vody 28-38°C, bazén s umelými vlnami, 100m dlhý tobogán, vírivky a masáže.

16
km
Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

16
km
Oravský Hrad

Oravský Hrad

Oravský hrad patrí medzi najkrajšie hrady na Slovensku (pôvodne z 13. storočia). Je výraznou dominantou Oravského regiónu a patrí medzi skvosty hradného stavebníctva. Na hrade... Viac bola nakrúcaná prvá čiernobiela verzia filmu Dracula z roku 1922, ďalej napríklad Kráľ drozdia brada či Sokoliar Tomáš.

18
km
Obec Jablonka

Obec Jablonka

Malá obec Jablonka (asi 5000 obyvateľov) leží na poľskej Orave, v tesnej blízkosti našich hraníc. Patrí medzi obľúbené nákupné miesta Slovákov, konajú sa tu totiž trhy. V obci... Viac nájdete 3 kostoly a v niektorých z nich sa dokonca konajú aj slovenské bohoslužby. Okrem spomínaných trhov tu nájdete aj ďalšie zaujímavosti, ako napríklad Oravské centrum kultúry, kde sa konajú mnohé kultúrno-spoločenské podujatia.

18
km
Juráňova dolina

Juráňova dolina

Túto krásnu dolinu nájdete v severnej časti Západných Tatier pri hraniciach s Poľskom. Potok tu vytvoril tiesňavy a skalné útvary, ktorú su tu najväčšími lákadlami. Popri potoku... Viac sa nachádza niekoľko náučných tabúľ, ktoré sa venujú miestnej prírode a dejinám. Trasa je vhodná aj pre rodiny s deťmi.

Mohlo by sa vám páčiť