Milujete oddych v luxusných tatranských hoteloch alebo malebných rodinných penziónoch? Dokonalú dovolenku na Slovensku si môžete naplánovať už dnes. Nezabudnite, že po každom dobrom výlete sa vrátite na miesto, kde sa o vás s radosťou postarajú.

Ubytovanie na Slovensku

Svoju dovolenku na Slovensku si zarezervovujte už dnes, kým sú ešte voľné kapacity. Vďaka naozaj dlhej platnosti kupónov na svoj pobyt nastúpite keď sa vám to bude najlepšie hodiť. Navyše cestovaním po Slovensku podporujete domáci cestovný ruch, obľúbené hotely, rodinné penzióny alebo lokálne múzeá, hrady a atrakcie.

Ždiar Dudince Košice Kysuce Terchová a Malá Fatra Orava Vysoké Tatry Liptov Donovaly Slovenský raj Piešťany Trenčín a Trenčianske Teplice

Ždiar

Rázovitá goralská obec je vstupnou bránou do Belianskych Tatier. Spoznajte jedinečný folklór, navštívte najväčšiu vysokohorskú kvapľovú jaskyňu v TANAPe a užite si dovolenku plnú krásnej prírody a tradícií.

Dudince

Miestna termálna voda je jedna z najvzácnejších na svete! Jej účinok poznali už rímski vojaci, ktorí tu zanechali 32 kamenných bazénov vytesaných do travertínovej skaly. Dnes sú Dudince obľúbeným miestom pre oddych a regeneráciu.

Košice

Metropola východného Slovenska jednoznačne stojí za návštevu. Pamiatky tu budete mať ako na dlani - takmer všetky totiž ležia priamo v historickom centre mesta. Určite nesmiete vynechať Gotický Dóm sv. Alžbety a vo Východoslovenskom múzeu si môžete pozrieť aj slávny Košický zlatý poklad.

Kysuce

Rázovitý kraj v lete ponúka aktivity pre športovcov, turistov ale aj mnohé unikáty. Vydajte sa po stopách Jánošíka, oddychujte v drevených kúpacích sudoch alebo sa vydajte po železnici v Skanzene Vychylovka.

Terchová a Malá Fatra

Ideálnu zimnú dovolenku pre rodiny s deťmi nájdete v Malej Fatre. Užijete si tu aj túry a úchvatnú turistiku pre všetkých - od úplných začiatočníkov až po skúsených turistov.

Vysoké Tatry

V zime raj lyžiarov, v lete turistická lokalita číslo jedna. Navštívte Štrbské pleso, vychutnajte si výhľady z Lomničáku, odskočte si za zábavou do aquaparku alebo objavte mnohé nespoznané miesta. NAJmenšie veľhory na svete sú miestom tých NAJ zážitkov.

Liptov

Región s názvom Srdce Slovenska zaručene ukradne srdce každému kto ho navštívi :) Môžete sa tu napríklad okúpať na Liptovskej mare, vyraziť na celodennú túru, ale hlavne nezabudnite ochutnať miestne bryndzové halušky!

Donovaly

Výborná dostupnosť zo všetkých kútov Slovenska, krásna príroda a hlavne bohaté možnosti ako tráviť čas. Na Donovaloch môžete relaxovať vo wellness, dať si do tela na turistike alebo zažiť nezabudnuteľné adrenalínové zážitky!

Piešťany

Dovolenka v Piešťanoch je vždy plná oddychu a relaxu. Navyše sa tu počas leta koná množstvo zaujímavých kultúrnych podujatí :)

Trenčín a Trenčianske Teplice

Trenčín je kultúrnym aj historickým centrom Považia. V lete môžete v Lesoparku Brezina relaxovať v krásnej prírode, vybehnúť na hrad či na kúpalisko. No a v neďalekých Trenčianskych Tepliciach nájdete tiež skvelé možnosti relaxu v termálnej vode.

Orava

Plavte sa na pltiach po rieke Orava, navštívte Múzeum oravskej dediny alebo spoznajte hrad, na ktorom sa nakrúcal známy film Dracula z roku 1922. Malá Fatra, Chočské vrchy či Roháče sú zasa rajom pre turistov aj cyklistov.

Slovenský raj

Skúšali ste už navštíviť Slovenský raj v zime? Miestnu nádhernú prírodu si totiž vychutnáte oveľa lepšie, ak sa túlate sami, bez davu letných turistov. Všetky turistické chodníky sú v Slovenskom raji sprístupnené celoročne (okrem ferraty HZS Kyseľ).

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem