Milujete oddych v luxusných tatranských hoteloch alebo malebných rodinných penziónoch? Dokonalú dovolenku na Slovensku si môžete naplánovať už dnes. Nezabudnite, že po každom dobrom výlete sa vrátite na miesto, kde sa o vás s radosťou postarajú.

Ubytovanie na Slovensku

Svoju dovolenku na Slovensku si zarezervovujte už dnes, kým sú ešte voľné kapacity. Vďaka naozaj dlhej platnosti kupónov na svoj pobyt nastúpite keď sa vám to bude najlepšie hodiť. Navyše cestovaním po Slovensku podporujete domáci cestovný ruch, obľúbené hotely, rodinné penzióny alebo lokálne múzeá, hrady a atrakcie.

Vysoké Tatry Liptov Orava Kysuce Košice Dudince Ždiar Štrbské pleso

Vysoké Tatry

V zime raj lyžiarov, v lete turistická lokalita číslo jedna. Navštívte Štrbské pleso, vychutnajte si výhľady z Lomničáku, odskočte si za zábavou do aquaparku alebo objavte mnohé nespoznané miesta. NAJmenšie veľhory na svete sú miestom tých NAJ zážitkov.

Liptov

Región s názvom Srdce Slovenska zaručene ukradne srdce každému kto ho navštívi :) Môžete sa tu napríklad okúpať na Liptovskej mare, vyraziť na celodennú túru, ale hlavne nezabudnite ochutnať miestne bryndzové halušky!

Orava

Plavte sa na pltiach po rieke Orava, navštívte Múzeum oravskej dediny alebo spoznajte hrad, na ktorom sa nakrúcal známy film Dracula z roku 1922. Malá Fatra, Chočské vrchy či Roháče sú zasa rajom pre turistov aj cyklistov.

Kysuce

Rázovitý kraj v lete ponúka aktivity pre športovcov, turistov ale aj mnohé unikáty. Vydajte sa po stopách Jánošíka, oddychujte v drevených kúpacích sudoch alebo sa vydajte po železnici v Skanzene Vychylovka.

Košice

Metropola východného Slovenska jednoznačne stojí za návštevu. Pamiatky tu budete mať ako na dlani - takmer všetky totiž ležia priamo v historickom centre mesta. Určite nesmiete vynechať Gotický Dóm sv. Alžbety a vo Východoslovenskom múzeu si môžete pozrieť aj slávny Košický zlatý poklad.

Dudince

Miestna termálna voda je jedna z najvzácnejších na svete! Jej účinok poznali už rímski vojaci, ktorí tu zanechali 32 kamenných bazénov vytesaných do travertínovej skaly. Dnes sú Dudince obľúbeným miestom pre oddych a regeneráciu.

Ždiar

Rázovitá goralská obec je vstupnou bránou do Belianskych Tatier. Spoznajte jedinečný folklór, navštívte najväčšiu vysokohorskú kvapľovú jaskyňu v TANAPe a užite si dovolenku plnú krásnej prírody a tradícií.

Štrbské pleso

Najznámejšie miesto vo Vysokých Tatrách nesmie vynechať žiadny správny cestovateľ. V okolí nájdete množstvo hotelov, reštaurácii a turistických trás ako napríklad náučný chodník na Popradské pleso.