Milujete oddych v luxusných tatranských hoteloch alebo malebných rodinných penziónoch? Dokonalú dovolenku na Slovensku si môžete naplánovať už dnes. Nezabudnite, že po dobrej turistike sa vrátite na miesto, kde sa o vás s radosťou postarajú.

Ždiar

Rázovitá goralská obec je vstupnou bránou do Belianskych Tatier. Spoznajte jedinečný folklór, navštívte najväčšiu vysokohorskú kvapľovú jaskyňu v TANAPe a užite si dovolenku plnú krásnej prírody a tradícií.

Vysoké Tatry

Navštívte Štrbské pleso, vychutnajte si výhľady z Lomničáku, odskočte si za zábavou do aquaparku alebo objavte mnohé nespoznané miesta. NAJmenšie veľhory na svete sú miestom tých NAJ zážitkov.

Donovaly

Výborná dostupnosť zo všetkých kútov Slovenska, krásna príroda a hlavne bohaté možnosti aktivít. Na Donovaloch môžete relaxovať vo wellness, dať si do tela na turistike alebo zažiť nezabudnuteľné adrenalínové zážitky!

Kysuce

Rázovitý kraj ponúka aktivity pre športovcov, turistov ale aj mnohé unikáty. Oddychujte v drevených kúpacích sudoch alebo sa vydajte po železnici v Skanzene Vychylovka.

Terchová a Malá Fatra

Ideálnu dovolenku pre rodiny s deťmi nájdete v Malej Fatre. Užijete si tu náročnejšie túry aj úchvatnú pohodovú turistiku. V Terchovej sa zasa vydáte po stopách nášho najznámejšieho zbojníka.

Liptov

Región v srdcie Slovenska zaručene ukradne srdce každému kto ho navštívi :) Môžete napríklad vyraziť na celodennú túru, v zime aj dobrú lyžovačku, ale hlavne nezabudnite ochutnať miestne bryndzové halušky!

Slovenský raj

Vykročte po značených chodníčkoch, lávkach, poriadne sa chyťte rebríkov aj reťazí. Výlety v Slovenskom raji vedú našou najkrajšou prírodou a sú plné adrenalínu.

Košice

V metropole východného Slovenska budete mať všetky pamiatkyako na dlani. Takmer všetky totiž ležia priamo v historickom centre. Určite nesmiete vynechať Gotický Dóm sv. Alžbety a vo Východoslovenskom múzeu si môžete pozrieť aj slávny Košický zlatý poklad.

Trenčín a Trenčianske Teplice

Trenčín je kultúrnym aj historickým centrom Považia. V zime môžete v Lesoparku Brezina vybehnúť na bežky. V dobrej dostupnosti od Trenčína leží niekoľko lyžiarskych stredísk. No a v neďalekých Trenčianskych Tepliciach nájdete tiež skvelé možnosti relaxu v termálnej vode.

Piešťany

Dovolenka v Piešťanoch je vždy plná oddychu a relaxu. Objavte mesto, ktoré je preslávené svojou liečivou vodou.