#ObjavteSlovensko

Lukáš Latinák spoznáva Oravu a Kysuce

Po strednom Slovensku navštívil Lukáš sever Slovenska. Orava a Kysuce sú preslávené najmä vďaka panenskej prírode. Kto by nepoznal Roháče, Chočské vrchy, Javorníky, či Malú Fatru? Práve vďaka prírode je tento región vyhľadávaným rajom pre turistov a cyklistov. Ponúka však aj bohatú históriu. Nájdete tu skanzeny Kysuckej aj Oravskej ľudovej architektúry, či jeden z najznámejších historických pamiatok na Slovensku – Oravský hrad. Nachádza sa tu aj náš jediný orloj, ropný prameň priamo vo voľnej prírode i najsevernejší bod Slovenska.

Neobmedzený wellness alebo gurmánsky pobyt v hoteli Park

Novozrekonštruovaný štvorhviezdičkový mestský hotel v centre Dolného Kubina ponúka rozsiahly wellness, fantastickú kuchyňu a výbornú polohu v centre Dolného Kubína. Zároveň sa však nachádzate v rozľahlom parku, takže to máte blízko k prírode i do mesta. Bonusom je bowling bar, kde si môžete zahrať bowling či vyskúšať miešaný drink.

Dovolenka na okraji oravského lesa v hoteli Green s krásnym výhľadom

Hotel sa pýši svojou výbornou polohou priamo na okraji lesa v úpätí hôr. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti 5 hviezdičkového lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa. V hoteli nájdete okrem krásneho výhľadu aj dokonalý pokoj. Je tak ideálnym relaxom najmä pre paríky. Zaujímavosťou je, že si tu môžete vyskúšať golf na ihrisku hneď vedľa hotela. Viac vo videu.

Lanová a bobová dráha, bikepark, zjazd na lane a omnoho viac v Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Medzinárodné lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača Oščadnica sa nachádza v pohorí Kysucké Beskydy. Jeho prednosťou je rozloha, kežde sa skladá z 3 navzájom prepojených stredísk - Dedovka, Marguška a Lalíky. Čo všetko môžete zažiť v jednom z najväčších lyžiarskych stredísk na Slovensku počas leta? Pozrite si video s Lukášom.

Pár dní oddychu a voľný vstup do netradičného bazéna v Hoteli Husárik**** v srdci Kysúc s dieťaťom do 12 rokov zadarmo

Kysuce - malebný kraj súci na dovolenku pre rodiny s deťmi. Jeho klenotom je Hotel Husárik, kde sa ratolesti vyhrajú na detskom ihrisku a vy si v bazéne oddýchnete. Po celodenných výletoch v okolí vám dobre padne aj večera z miestnych pochutín a oddych v komfortných izbách.

Ubytovanie:

Trávenie voľného času:

Tipy na výlety:

Pozrite si ďalšie lokality

Horehronie a Podpoľanie
Orava a Kysuce