#ObjavteSlovensko

Lukáš Latinák predstavuje stredné Slovensko

Aj tento rok chceme spolu s vami objavovať krásy Slovenska. A keďže najlepšie lokality poznajú tunajší rodáci, spojili sme sa práve s nimi. Začíname v srdci Slovenska, na Horehroní a Podpoľaní. Nik to tu nepozná lepšie ako rodený Horehronec, Lukáš Latinák. Pozrite sa spolu s ním na to, čo ponúkajú regióny v srdci Slovenska.

Kráľovský luxus v zámockom hoteli The Grand Vígľaš****

V minulosti sídlo uhorských kráľov, v súčasnosti nádherný zrekonštruovaný zámok a pýcha podpolianskeho regiónu. Aká bola história tohto miesta a ktorí králi zámok navštívili? Ako vyzerá zámok po rekonštrukcii a na čo sa môžete tešiť? To všetko pre vás zisťoval Lukáš Latinák. Vo videu sa dozviete aj o jednej špeciálnej izbe, ktorá sa na zámku nachádza.

Kúpele a letný oddych s polpenziou a procedúrami v Kúpeľoch Sliač

Dejiny Kúpeľov Sliač siahajú až do 13. storočia. Medzi najznámejšie osobnosti, ktoré kúpele navštívili, patrili aj významní slovenskí spisovatelia. Božena Němcová, Ján Kollár, Pavol Országh Hviezdoslav, či Andrej Sládkovič, ktorý tu vraj počas svojho pobytu písal svoje najvýznamnejšie diela Detvan a Marína. Pozrite sa spolu s Lukášom na to, v čom sú Kúpele Sliač výnimočné.

Wellness pobyt v toskánskom štýle v hoteli Galileo Donovaly****

Donovaly patria k najpopulárnejším lyžiarskym strediskám na Slovensku, avšak nudiť sa tu nebudete ani v lete. Nachádza sa tu totiž hotel, v ktorom sa všetko bude točiť okolo vás. Prečo sa volá Galileo, a vďaka čomu v ňom môžete cestovať v čase - to sa dozviete z rozhovoru Lukáša Latináka s riaditeľom hotela.

Kúpeľný pobyt s neobmedzeným wellness, procedúrami a polpenziou - pod jednou strechou kúpeľov Brusno

Predstavte si, ako vás obklopuje krásna príroda, čerstvý vzduch a nerušené ticho. Vy si užívate procedúry, ktoré vám lekár stanovil. Pociťujete na svojom tele blahodarné účinky prírodnej minerálnej vody. Preneste sa do srdca stredného Slovenska. Kúpele Brusno sú miesto, kde zažijete relax, ozdravenie a rodinnú atmosféru.

Ubytovanie:

Trávenie voľného času:

Tipy na výlety:

Pozrite si ďalšie lokality

Horehronie a Podpoľanie
Orava a Kysuce