Kutica 2 je jedinečné zážitkové ubytovanie pre páry, ktoré leží v lone Novobanskej kotliny obklopenej Štiavnickými vrchmi. Priamo z pohodlia postele si môžete vďaka jedinečnej otváracej streche vychutnať prekrásnu nočnú oblohu či úžasnú okolitú prírodu. Terasa poskytuje možnosti grilovania, posedenia a relaxu. V okolí sa...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

KUTICA na Bôrine

Kutica 2 je jedinečné zážitkové ubytovanie pre páry, ktoré leží v lone Novobanskej kotliny obklopenej Štiavnickými vrchmi. Priamo z pohodlia postele si môžete vďaka jedinečnej otváracej streche vychutnať prekrásnu nočnú oblohu či úžasnú okolitú prírodu. Terasa poskytuje možnosti grilovania, posedenia a relaxu. V okolí sa nachádza veľa prírodných a turistických pamiatok, ako aj veľké množstvo voľnočasových aktivít. Priam ideálna dovolenka pre Vás a Vašu polovičku!

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 613 022 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

KUTICA na Bôrine

Viničná cesta
968 01 Nová Baňa
+421 951 490 152

info@kutica.sk
http://kutica.sk

Zväčšiť mapu

Vybavenie zariadenia

  • apartmán apartmán

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar