Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Sky Ban Pai Thai

V salóne Sky Ban Pai Thai využívajú skúsenosti viac než dva a pol tisíc rokov staré. Tieto tradičné masáž sa úplne líšia od európskych masáží. Thajská masáž chorobu vytlačí, opiera sa o teóriu energetických dráh, meridiánov, ktorými ľudská energia v tele preteká. Je vhodná pre všetkých, ktorí tužia po hlbokej relaxácii, uvoľnení stresu a zvýšení pružnosti svojho tela ako aj pre tých, ktorí si chcú udržať, alebo zvýšiť svoju kondíciu. Počas masáže majú klienti oblečené pohodlné oblečenie a terapeut používa svoje ruky, lakte, kolená a chodidlá na navrátenie tela do stavu harmónie. Pri tejto masáži sa nepoužívajú oleje. Salón sídli na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.

Hodnotenie a recenzie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce

921 hodnotení

Vynikajúce (9-10)832x
Veľmi dobré (7-8)72x
Dobré (5-6)11x
Podpriemerné (3-4)5x
Zlé (1-2)1x

10

Vynikajúce hodnotenie

Lucia, 13.10.2023

Najlepsia masaz na akej som bola. Toto miesto som navstivila druhy krat a nechapem preco nechodim castejsie. Clovek sa...
(celé hodnotenie)

10

Vynikajúce hodnotenie

Zákazník ZľavaDňa, 20.5.2024

10 z 10, nádherný priestor s výnimočným výhľadom na staré mesto, vysokokvalitne služby a priateľsky prístup. Top ponuka.

Sky Ban Pai Thai

Hviezdoslavovo námestie 20
81102 Bratislava

10:00 - 22:00

https://www.thajske.sk

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Najpredávanejšie Cestovanie Zdravie, Wellness a Krása Zážitky Kam s deťmi Jedlo a pitie Auto