"Ateliér Surya vznikol ako moje poďakovanie za to, že mi bola daná druhá šanca žiť život na tomto svete. Rada túto skúsenosť odovzdávam ďalej a teší ma pomáhať ľuďom upevňovať ich zdravie, nájsť pokoj v duši, pochopiť svoju cestu. Chcela by som pracovať na tom, aby Ateliér Surya bol miestom, kde stretnete svojich priateľov a...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

ateliér Surya

"Ateliér Surya vznikol ako moje poďakovanie za to, že mi bola daná druhá šanca žiť život na tomto svete. Rada túto skúsenosť odovzdávam ďalej a teší ma pomáhať ľuďom upevňovať ich zdravie, nájsť pokoj v duši, pochopiť svoju cestu. Chcela by som pracovať na tom, aby Ateliér Surya bol miestom, kde stretnete svojich priateľov a bude Vám veselo a príjemne alebo prídete vtedy, keď prídu ťažšie chvíle a budete potrebovať pomoc.' hovorí majiteľka salónu. V salóne sa precvičuje joga, pilates i cvičenie Zdravý chrbát. V ateliéri je individuálny prístup. Nachádza sa v Dúbravke.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 549 345 hodnotení, ich priemer je 8,8 z 10.

ateliér Surya

Pod záhradami 62
84102 Bratislava

relaxacie@relaxacie.sk
http://www.ateliersurya.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar


Miesto pre slovenskú kvalitu.

Do 14 dní môžete kupóny stornovať a vrátime vám plnú sumu

Na výber z 10 bezpečných spôsobov platieb

Doteraz sme zážitkami potešili 1,5 milióna Slovákov

O vašu spokojnosť sa stará vyše 100-členný tím