V izbách penziónu Antonio s drevenými podlahami je k dispozícii TV s plochou obrazovkou a kúpeľňa. Raňajky si hostia môžu vychutnať v kaviarni s barom priamo na mieste alebo v bare s letnou terasou. Najbližšia reštaurácia a obchod s potravinami sa nachádzajú 100 metrov od penziónu. Na mieste je dostupné parkovanie na...

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Antonio Pension

V izbách penziónu Antonio s drevenými podlahami je k dispozícii TV s plochou obrazovkou a kúpeľňa. Raňajky si hostia môžu vychutnať v kaviarni s barom priamo na mieste alebo v bare s letnou terasou. Najbližšia reštaurácia a obchod s potravinami sa nachádzajú 100 metrov od penziónu. Na mieste je dostupné parkovanie na bezplatnom súkromnom parkovisku. Kostol sv. Mikuláša sa nachádza 250 metrov a autobusová a železničná stanica Prešov 1 km od penziónu. Aquapark Delňa je situovaný vo vzdialenosti 5 km.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 397 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Antonio Pension

Jarková 22
080 01 Prešov
+421948898759

info@antoniopension.sk
https://www.antoniopension.sk/

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Všetky ponuky Cestovanie Jedlo a pitie Zdravie, Wellness a Krása Šport a voľný čas Auto Tovar