Aircraft Sport House

Ponuky od tohto partnera sú vypredané. Vyberiete si z ďalších ponúk?

Sledujte prevádzku a nenechajte si ujsť akciové ponuky. Hneď ako vaša obľúbená prevádzka spustí novú ponuku, informujeme vás e-mailom.

Aircraft Sport House

Aircraft Sport House v Bratislave je špičkové fitnes centrum, ktoré sa nachádza na ploche 3000 m². Jednou z najväčších výhod fitnes centra je jeho rozloha. K fitnes centru patrí aj bar, kde si môžu zákazníci dať kávu alebo pred-tréningový shake. Vo fitnes centre nájdu najväčšiu a jedinú strongman zónu v okolí s rozlohou 800 m². Je vybavená všetkým potrebným strongman vybavením. Medzi vybavením nechýba provler, sánky, funkčné laná, pneumatiky s hmotnosťou do 320kg, kladivá, 10 – 50 kg gule, plyoboxy a iné. Mgr. Michal Králik je doktorand a absolvent magisterského štúdia na FTVŠ UK v odbore trénerstvo so špecializáciou na kulturistiku, fitnes a silový trojboj. Silovému tréningu a tréningu s kettlebellmi sa venuje už niekoľko rokov.

Partner zatiaľ bez hodnotení

Tento partner je u nás nový, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 655 475 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aircraft Sport House

Ivánska cesta 30/D
82104 Bratislava
0944 645 101

sporthouse@afl.sk
http://www.aircraftsport.sk

Zväčšiť mapu

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Skúste sa inšpirovať našimi ďalšími ponukami v najvyhľadávanejších kategóriach:

Najpredávanejšie Cestovanie Zdravie, Wellness a Krása Zážitky Kam s deťmi Jedlo a pitie Auto