Prišli ste neskoro, ponuka skončila .
Prejdite na všetky aktuálne ponuky v lokalite Praha.

- 82 %
Angličtina bez bifľovania / Slovensko
Angličtina bez bifľovania / Slovensko Angličtina bez bifľovania / Slovensko Angličtina bez bifľovania / Slovensko Angličtina bez bifľovania / Slovensko Angličtina bez bifľovania / Slovensko

Angličtina bez bifľovania

Slovensko

Online kurz "Angličtina bez bifľovania": 1 rok - 15 minút denne - pre začiatočníkov i pokročilých, nahovorené native speakrom. Hovoriť a rozumieť anglicky sa naučíte úplne prirodzene a s garanciou vrátenia peňazí.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

Kupón zahŕňa:

 • Online kurz Angličtina bez bifľovania na 1 rok
 • Založené na počúvaní výhradne rodených hovorcov (z USA a Veľkej Británie)
 • Pre všetky úrovne pokročilosti
 • Výučba vlastnou metódou Imitum, ktorá má už cez 3 milióny užívateľov po celom svete
 • Metóda vychádza z princípu učenia u detí
 • 15 minút denne stačí (študovať ale môžete, ako dlho chcete)

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 25.8.2014 do 30.10.2014
 • Pre aktiváciu kurzu oznámte e-mailom na info@euvit.com číslo a heslo Vášho kupónu, Vaše meno a e-mailovú adresu, kam chcete zaslať prihlasovacie údaje do kurzu. Do predmetu mailu napíšte "Zľava dňa"
 • Odporúča sa rezervácia ihneď po zakúpení kupónu
 • Po vykonaní aktivácie získavate prístup do kurzu na 1 rok
 • Aktivácia kurzu Vám bude potvrdená e-mailom, v ktorom dostanete prihlasovacie údaje do kurzu
 • 100% garancia vrátenia peňazí (v prípade, že preukázateľne nedôjde k zlepšeniu)
 • Nepoužitý kupón je možné stornovať do 14 dní od zakúpenia, pokiaľ nevypršala platnosť kupónu
Technické požiadavky:
 • Pre počítače a notebooky s operačným systémom Windows
 • Nie je určené pre smartfóny a tabletyKontakt

Euvit, s.r.o.

Klimentská 1216/46

11000 Praha 1

Euvit, s.r.o.


+420 270 005 525


Euvit, s.r.o.

Klimentská 1216/46, 11000 Praha 1

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Ako sa naučiť anglicky a netrápiť sa zbytočným bifľovaním slovíčok a gramatiky? Jednoducho! Stačí si uvedomiť spôsob, ktorým si jazyk osvojuje malé dieťa. Jednoducho počúva reč dospelých a snaží sa ju napodobňovať. Takto sa naučíte anglicky aj Vy!Hlavným cieľom totiž nie je len naučiť Vás angličtinu, ale predovšetkým to, že začnete anglicky skvele rozumieť, hovoriť a hlavne myslieť! Práve tu väčšina metód učenia cudzích jazykov zlyháva. V kurzoch sa bežne používa klasická gramaticko - prekladová metóda, ktorá je obvyklá aj v školách (je potrebné podotknúť, že málokomu vyhovuje). Angličtina bez bifľovania oproti tomu používa vlastnú metódu Imitum (z latinského imitatio = napodobenie), ktorá je založená na počúvaní a napodobňovanie. Imitum vychádza z vedeckých poznatkov, z ktorých niektoré podporilo aj UNESCO. Kurz je určený pre PC / tabliet a operačný systém Windows .

AKO PREBIEHA VÝUČBA

Angličtinu bez bifľovanie najskôr IBA počúvate (aktívne i pasívne). Počúvanie tvorí 60 - 80% vlastnej výučby. Postupne sa Vám predstavujú rôzne situácie i prostredie a Vy prirodzene spoznávate nové slovíčka a spojenia. S porozumením viet, ktoré počujete, Vám pomôže doslovný (slovníkový) preklad. Vďaka tomu, že pri vetách nie sú gramaticky správne slovenské vety, ale len preklady slovíčok, pochopíte, ako funguje angličtina. Postupne sa naučíte v angličtine tvoriť vety a myslieť.

Až budete rozumieť významu viet a napočúvate melódiu angličtiny, začnete si vety opakovať. Najprv len "v duchu" a neskôr napodobňujte nahlas, aby ste sa počuli a zvykli ste si angličtinu používať. Svoju výslovnosť neustále porovnávajte s rodenými hovorcami. Veľmi skoro spoznáte, ako sa Vaša výslovnosť zlepšuje. Výučba pripomína obľúbenú zábavu v štýle karaoke. Vetu, ktorú počujete, zároveň vidíte, vrátane zvýraznenie práve vyslovovaných slovíčok.Nejde o to, naučiť sa gramatiku, tá totiž v praxi nie je potrebná! Malé deti tiež hovoria bez znalosti gramatiky. Metóda Imitum kladie veľký dôraz na prirodzenosť, a preto je veľmi podobná tomu, ako sa malé deti učia svoj ​​materinský jazyk - počúvajú a napodobňujú. Rovnako tak je tomu so slovíčkami a ich učením naspamäť. Pri štúdiu metódou Imitum nezáleží na kvalite mechanickej pamäti (používa sa práve pri bifľovaní a s vekom táto pamäť značne klesá). Metóda Imitum využíva logickú pamäť, ktorá s vekom neklesá. Slovíčka i gramatické javy sa uložia do pamäte v kontexte slovných spojení, viet a tém. Iné metódy väčšinou gramatiku vyučujú a bifľovaniu sa ich študenti nevyhnú. Ak sú už starší, môže im to robiť problémy. Výučba potom nie je tak efektívny a starší ľudia strácajú chuť sa jazyk aj naďalej učiť. To ale pri angličtine metódou Imitum nehrozí. Nespornou výhodou Angličtiny bez bifľovania je, že kurzy pripravili a nahovorili rodení hovorcovia z USA a Veľkej Británie. Tým je zaistená správna výslovnosť a pestrosť prízvukov.ČESKÁ METÓDA UČÍ SVET ANGLICKY

Viac ako 3 milióny užívateľov metódy Imitum po celom svete potvrdzuje, že metóda funguje. Preto si môžeme dovoliť ponúknuť záruku vrátenia peňazí v prípade, že by sa Vaša angličtina pri štúdiu metódou Imitum nezlepšila. Neponúkame žiadne testy ani certifikáty - tie Vám nepomôžu k tomu, aby ste sa v angličtine bez problémov dohovorili. Ponúkame Vám kvalitné komunikačné zručnosti v angličtine. Vycestujete a bez problémov a hanby sa dohodnete - svet Vám bude ležať pri nohách.

Naším poslaním je poskytnúť lepšiu jazykovú vzdelanosť, a zlepšiť tak komunikáciu medzi ľuďmi. Štúdiom cudzích jazykov sa Vám otvoria nové možnosti. Snažíme sa preto, aby sme Vám toto štúdium čo najviac uľahčili a spríjemnili. Spojili sme vedecké poznatky z lingvistiky, psychológie a neurológie s modernými multimediálnymi technológiami a vyvinuli sme už spomínanú metódu Imitum. Na základe jej testovania a skúseností našich zákazníkov si trúfame tvrdiť, že Imitum dokáže naučiť anglicky naozaj každého - bez ohľadu na talent. Tu nájdete Návod k štúdiu a Skúšobná demoverzia zadarmo.
Gramatika se učí všade. My Vás naučíme anglicky rozprávať, rozumieť a myslieť!

www.anglictina-bez-biflovania.sk

Ukončené

Cena : 36 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky