Dve fľaše červeného vína

Vinotéka Qvin, 1.poschodie OC Cubicon, Cubicon

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Ukončené 9,60 €

9,60 €

Až 54 % zľava Bežná cena: 21,00 €

Len 9,60 € za Merlot zo slnečného Moldavska a Merlot zo slovinskej doliny Vipava. Dve fľaše vína s 54% zľavou.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 666 877 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vinotéka Qvin, 1.poschodie OC Cubicon

Merlot VIPAVA, Slovinsko, objem 0,75l, ročník 2007

Odrodové víno červené, akostné, suché,  typické pre danú odrodu. Vypestované v mikrozone južnej časti Slovinska.  Víno je veľmi ľahké, má  sviežu  ovocnú chuť. Tieto vlastnosti  robia z neho víno, ktoré je ideálne pre každodenné pitie pri jedle.


Merlot CARLEVANA, Moldavsko, objem 0,75l, ročník 2009

Kvalitné odrodové  víno červené, suché, barikové. Vyrobene z hrozna odrody Merlot. Vypestované v južnej časti Moldavska. Víno sa vyznačuje zložitou štruktúrou, plnosťou a okrúhlosťou chuti.  Víno má farbu svetlých rubínov a jemný ovocný buket. V dochuti má jemný nádych po čokoláde.  Víno dozrievalo v dubových sudoch.




Kontakt

Vinotéka Qvin, 1.poschodie OC Cubicon

Staré grunty 24
84104 Bratislava
Slovensko

mazanec@merovingian.sk
www.qvin.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať