Kreatívne kurzy pre dospelých

Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Kreatívne kurzy pre dospelých

Banská Bystrica Banská Bystrica (mapa)

Ukončené od 11,90 €

od 11,90 €

Až 58 % zľava Bežná cena: 24 - 96,00 €

Letné tvorivé dielne pre dospelých. Oddychujte, hrajte sa, vyrábajte a tvorte už od 9,97 € za kurz. Až 10 rôznych kurzov na výber.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 654 635 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Značka ZUNAart je tu pre Vás už vyše 10 rokov, v poslednom roku pribudli aj tvorivé dielne v pravidelných termínoch, víkendové workshopy náročnejších techník a letné tábory pre deti. Pridajte sa k nám a pustite sa do víru farieb, štetcov, lepidiel, drôtikov, korálok a vlastných handmade projektov.


Naučia Vás ako na to. Vyrobíte si šperky, doplnky do domácnosti, praktické, ale hlavne krásne večiky.


1) DECOUPAGE – Tabuľka na odkazy
Pomocou populárnej tabuľkovej farby a servítkovej techniky si vyrobíte origo tabuľku pre svoje odkazy. Budeme pracovať s akrylovými farbami, lepidlom na decoupage, rôznymi motívmi servítok a ryžových papierov.
Termín: 22.7.2014 od 16:302) CRAPBOOKING – Krabička na poklady
Naučte sa základné tipy a triky pre prácu s papierom! Urobíme si origami krabičku, komplet od základu, vyzdobíme ju podľa vlastného vkusu a využijeme kúsky papiera pre tvorbu francúzskych záložiek.Budeme pracovať s farebnými, špeciálne potlačenými papiermi, ozdobami, samolepiacimi čipkami, washi páskami, kamienkami, flitrami, raznicami a pečiatkami....
Termín: 29.7.2014 od 16:303) ŽIVICA – Zdobený náhrdelník a malé náušnice
Vysokolesklá kryštalická živica ochráni Vami vybrané obrázky zaliate v kovových lôžkach. Na výber bude množstvo motívov, môžete si prípadne priniesť vlastné fotografie. Okrem toho sa naučíme základy ketlovania, pri výrobe ozdobnej retuazky, na ktorú sa potom Vami vyrobený medailónik zavesí.
Termín: 12.8.2014 od 16:304) FIMO/CERNIT – Námornícka brošňa a náušnice
Na tejto dielni spolu urobíme pruhy, vrstvy, bodky...ak budete chcieť inú farebnú kombináciu, môžete samozrejme experimentovať. Po vymodelovaní sa hmota vypáli v malej rúre a brošnička sa prilepí k zapínaniu. Náušničky taktiež dozdobíme ak sa to bude žiadať.
Termín: 19.8.2014 od 16:305) SERVÍTKOVANIE A MAĽBA NA TEXTIL – Plážová taška
K ozdobeniu klasickej veľkej tašky z prírodného materiálu použijeme opať servítky a ryžový papier, špeciálne lepidlo na textil, ale aj farby, kontúry, 3D farby, šablónky, hubky na tupovanie, prípadne flitre a gombíky. Ukážeme si ako sa pracuje s kontúrami na textil, aby čiary boli rovné a rovnomerné, ako nanášať farbu a by sa nerozpíjala a nakoniec ako si výrobky zafixovať, aby ste sa z nich mohli dlho tešiť.
Termín: 26.8.2014 od 16:30
6) DROTIKOVANIE – Stromček šťastia
Vyrobíte si komplet malý stromček pre šťastie s korienkami, a farebnými korálkami. Naučíme sa základné techniky a spôsoby práce s drôtikom a používanie troch rôznych klieštikov.
Termín: 21.7.2014 od 16:307) SUCHÉ PLSTENIE – Náušničky a náramok
Ovčia vlna tradičný materiál v našom prostredí, si získava i dnes svoje miesto i v súčasných textilných technikách. Je mäkká, príjemná na dotyk a dobre sa s ňou pracuje. Plstenie je jednou z techník, ktorú naši predkovia používali v každodennom živote pri výrobe odevných doplnkov a súčastí odevu. Dnes sa k nej opäť vraciame v novej podobe, s vlnou rôznej kvality a hrúbky, s novou farebnosťou i postupmi. Suché plstenie je spracovanie vlny pomocou špeciálnej plstiacej ihly. Na tejto dielničke si urobíte náušničky a náramok z veselých farebných guličiek.
Termín: 28.7.2014 od 16:308) WIRE WRAP I. – Náušničky
Budeme rozvíjať techniku wire wrape a vyrobíme si náušničky pomocou tejto techniky v kombinácii s klariskami. Ten kto sa naučí túto techniku tak mu učaruje natoľko, že ju bude chcieť stále používať stále viac a viac.
Termín: 11.8.2014 od 16:30


9) WIRE WRAP II. – Prsteň
Vytvoríme náušničky pomocou starej drotárskej techniky. Každý je pozvaný túto zaujímavú techniku vyskúšať a vďaka nej vytvoriť jemný šperk. Nie je potrebné absolvovať všetky tri kurzy, ale ak Vám táto technika učaruje, zíde sa vedieť aj ďaľšie jej možnosti.
Termín: 18.8.2014 od 16:30

10) WIRE WRAP III. – Prívesok
Tento pondelok sa oboznámime s ďalšou zaujímavou verziou techniky wire wripe a o pletieme pomocou drôtika kamienok. Možno práve toto kreatívne drôtikovanie osloví práve vás, mnohým učarovala natoľko, že kamienky vsádzajú do príveskov práve vďaka nej.
Termín: 25.8.2014 od 16:30


Ukážky prác lektoriek:

ZUNAart - ručne maľované tričká, odevy, bytový textil, hodváb. Šperky z Fima, živice, originálne doplnky.


MaryKa - virtuóz s drôtikom, šperky, sošky, ozdoby do vlasov, na zákazku aj pre nevesty.
Mohlo by Vás zaujímať