Dioptrické sklá a vyšetrenie očným lekárom za 20 € - platí pri kúpe rámu Ray-Ban

Ray-Ban Shop, Bratislava, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Dioptrické sklá a vyšetrenie očným lekárom za 20 € - platí pri kúpe rámu Ray-Ban

Ray-Ban Shop, Bratislava, Banská Bystrica Ray-Ban Shop, Bratislava, Banská Bystrica (mapa)

Ukončené 20,00 €

20,00 €

Až 80 % zľava Bežná cena: 100,00 €

Parádne okuliare z prvého Ray-BanShopu na Slovensku - na výber z viac ako 700 modelov v cene 99,90 – 129,90 €. Pri kúpe akéhokoľvek rámu svetovo najpopulárnejšej značky okuliarov máte diopotrické sklá len za 20 € a k tomu vyšetrenie očným lekárom.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 650 075 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Ray-Ban Shop

Prvý Ray-BanShop na Slovensku ponúka kompletnú kolekciu slnečných a dioptrických okuliarov Ray-Ban.


Kupón na dioptrické sklá a vyšetrenie očným lekárom po 80 % zľave len za 20 €. Kupón môžete využiť len pri kúpe rámu Ray-Ban v Ray-BanShope v Bratislave alebo Banskej Bystrici, kde si môžete vybrať z viac ako 700 modelov Ray-Ban v cene 99,90 – 129,90 €. Ostrý zrak so štýlovým doplnkom za zvýhodnenú cenu je skvelý začiatok na letný lov!


V ponuke viac ako 700 modelov Ray-Ban v cene 99,90 – 129,90 €.Odborný personál predajne Vám ochotne poradí s výberom a v prípade záujmu Vám poskytne aj vyšetrenie zraku zadarmo.Ray-Banje kultová značka okuliarov, ktorá ponúka štýlové a kvalitné okuliare. Aj keď sú štýl a kultúra kľúčom k jej úspechu, značka si vždy zakladala na špičkovej technológii. Neustále investuje do inovácií a výskumu používaných materiálov pre ešte lepší komfort pri nosení a zvyšovanie kvality.Spojením módy a technológie sa dostala na výslnie a jej popularita celosvetovo rastie. Žiadna iná značka okuliarov neoslovila také množstvo ľudí a neovplyvnila celé generácie.Ray-Ban ponúka nadčasové a do detailu prepracované modely, ktoré dokonale sadnú každej tvári.Ray-Ban už nie je iba značka, je to životný štýl a spôsob života.

Kontakt

Ray-Ban Shop

Apollo Business Center II.
02/3211 3999

info@rayban-shop.sk
www.rayban-shop.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Ray-Ban Shop

Kapitulská 7
97401 Banská Bystrica
Slovensko
0902/903 323

info@rayban-shop.sk
www.rayban-shop.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať