Fotokalendár 2014

Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Fotokalendár 2014

Slovensko Slovensko (mapa)

Ukončené od 4,95 €

od 4,95 €

Bežná cena: 11,95 - 14,95 €

Spomienky ako živé fotokalendár s vlastnými fotografiami. Vyberte si z množstva šablón, rámov, pozadí a efektov v programe FotoMagica.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 625 850 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Spomienky ako živé fotokalendár s vlastnými fotografiami. Vyberte si z množstva šablón, rámov, pozadí a efektov v programe FotoMagica.


Máte v počítači fotky, ktoré máte tak radi, že by ste sa na ne pozerali najradšej celý deň? Tak práve pre Vás je tým najlepším riešením fotokalendár.

Je to tak jednoduché, stiahnuť si zdarma program FotoMagica, vložiť fotky, odoslať objednávku cez internet a o pár dní Vám už zvoní pri dverách kuriér s hotovým kalendárom. Na Vás zostáva už len pribiť klinec na stenu.:-)


Ako to funguje?
Pomocou programu FotoMagica si môžete vytvoriť kalendár z vlastných fotiek. K dispozícii sú viaceré šablóny vytvorené grafikmi alebo je možné vytvoriť si dizajn kalendára podľa vlastnej chuti za pomoci množstvá pozadí, rámov, obrázkov a efektov.Fotokalendáre sú napríklad veľmi vhodným darčekom pre starých rodičov, ktorí majú ostatných členov rodiny takto stále na očiach. Kalendáre sú tlačené na extra kvalitný kriedový papier 250 g/m2 s kovovou bielou alebo čiernou špirálovou väzbou.

Inšpirujte sa, ako môže Váš fotokalendár vyzerať.


Stolový kalendár A5 - dvojtýždňový

Stolový kalendár A5 - týždňovýStolový kalendár podlhovastý - dvojtýždňový


Stolový kalendár podlhovastý - týždňový

Viac informácií a program FotoMagica nájdete na www.fotomagica.sk

Mohlo by Vás zaujímať