Tlač fotografie na plátno / Slovensko

Tlač fotografie na plátno

Slovensko

Krásny vianočný darček pre Vašich blízkych. Len 34€ za tlač Vašej fotografie na plátno s rozmerom 75x55 cm v hodnote 78€.

Podeľte sa o túto ponuku s priateľmi:

Dôležité

Kupón zahŕňa:
 • Tlač fotografie na plátno s rozmerom 75x55 cm
 • Obrazy spoločnosti DESIGN ZONE sú tlačené na kvalitné plátno – kanvas a následne upevnené na drevený rám tak, že konštrukcia rámu ostáva skrytá za obrazom a obraz je pripravený na zavesenie na stenu
 • Za príplatok 5 eur je možné získať formát 75 x 75 cm
 • Príplatok sa hradí pri vyzdvihnutí obrazu
 • Iný formát individuálne podľa dohody
 • Fotografie je možné upraviť do prevedení v ukážkach 01 – 07 (pozri nižšie):
Viac info www.designzone.sk

Ako využiť kupón

 • Platnosť kupónu je od 24.11.2011 do 29.02.2012
 • Počet kupónov na osobu je neobmedzený
Objednávka na
 • www.designzone.sk - Objednávkový formulár, do poznámky uviesť číslo kupónu
 • AK MÁ BYŤ OBRAZ VYROBENÝ DO 24.12.2011 OBJEDNAVKU JE POTREBNÉ ZASLAŤ DO 12.12.2011
Doručenie:  
 • Osobný odber v BA 0 € / Kuriérom v rámci BA 5€/Kuriérom v rámci SK 9,50€
 • Plátno je natiahnuté na drevenom ráme a pripravené k zaveseniu na stenu

Kontakt

Design zone

Palárikova 31

811 04 Bratislava

Design zone


0903 546172


Design zone

Palárikova 31, 811 04 Bratislava

Otvoriť mapu v novom okne

Podrobnosti o zľave

Ku každej jednej fotografií pristupujeme individuálne a preto si môžete byť istý 100% výsledkom. Vašu fotografiu Vám upravíme podľa požiadaviek, aby bol výsledný efekt ešte silnejší.  Obrazy spoločnosti DESIGN ZONE sú tlačené na kvalitné plátno – kanvas a následne upevnené na drevený rám tak, že konštrukcia rámu ostáva skrytá za obrazom a obraz je pripravený na zavesenie na stenu.Fotografia

Čo vyvolá príjemnejšie pocity, ako pohľad na zvečnený dokonalý moment z Vašej svadby, prvé kroky Vášho dieťaťa alebo iný dôležitý moment v živote. Úpravou a vytlačením na plátno - kanvas, dodáte fotografii nový rozmer. Na prvý pohľad, možno obyčajná fotografia, bude po úprave vyzerať ako dielo, ktoré ste predtým mohli vidieť len v galérií. Nechajte si vytvoriť obraz, ktorí budú všetci obdivovať. Ak takú fotografiu ešte nemáte, poskytneme Vám aj služby profesionálneho fotografa.

Čo je HDR?
High dynamic range. Vysoký dynamický rozsah, čo vlastne znamená, že svetelnosť obrazu je na celej jeho ploche rovnomerná. Nemá miesta, ktoré sú preexponované (príliš svetlé), alebo podexponované (príliš  tmavé). Fotografia je vizuálne farebnejšia a príťažlivejšia a pri výraznejšom efekte nadobúda až charakter maľovaného obrazu. Avšak aj tu platí, že menej je niekedy viac a vytvorenie originálneho HDR efektu je priamo úmerne kvalite pôvodnej fotografie.

HDR                                         Pôvodná fotografia


Na každý obraz je nutné zaslať objednávku cez online formulár na www.designzone.sk. Postup k objednaniu každého jedného produktu, je uvedený v sekcii PRODUKTY na našej stránke. Vyzdvihnutie obrazov je buď osobne v Bratislave alebo vám ho pošleme kuriérom.

Ukončené

Cena : 34 €

Podobné ponuky

Ponuky v Bratislave

Ďalšie ponuky