Celodenné vstupy do Thermal parku a Wellness centra Wellness Hotela Patince**** aj s obedom za výhodnú cenu

Wellness Hotel Patince****, Patince Wellness Hotel Patince****, Patince (mapa)

Cena od 7,00 € Kúpiť od 7,00 €

od 7,00 €

Až 40 % zľava Bežná cena: 7 - 25,00 €

Nákupom získate minimálne 7 bodov

Dnes si kúpili 4 zákazníci

Príďte si vyskúšať blahodarné účinky patinskej termálnej vody s celou rodinou. Načerpajte z nej energiu, teplo, dobre si oddýchnite a hlavne sa dobre zabavte. 4-hviezdičkový Wellness hotel Patince vás pozýva do svojho Thermal Parku a Wellness centra s množstvom sáun. Počas celodenných vstupov vám isto príde vhod aj zľava na obedové menu v reštaurácii Panorama Restaurant&Bar!

Uložiť Sledovať Zdielať

7,1

Veľmi dobré hodnotenie

28 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku (hĺbka 1,2 m, teplota vody do 30 °C)

Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku (hĺbka 1,2 m, teplota vody do 30 °C)

Voda z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m

Voda z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m

Platí počas celého týždňa v rámci otváracích hodín

Platí počas celého týždňa v rámci otváracích hodín

Dieťa do 6 rokov v sprievode platiacej osoby len za 1 €

Dieťa do 6 rokov v sprievode platiacej osoby len za 1 €

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

od 7,00 €

Bežná cena: 7 - 25,00 €

Nákupom získate minimálne 7 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Wellness Hotel Patince****

Wellness Hotel Patince****

Nachádza sa na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna. V saunovom svete nájdete 5 druhou sáun, ľadový relax  a jacuzzi.

Thermal park a Wellness centrum

Wellness Hotel Patince**** vo svojich bazénoch využíva vodu z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m.

Termálna voda sa v Patinciach vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám.

Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca. 

Veľký relaxačný bazén
Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody max 30°C. V bazéne sa nachádza množstvo atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.

Vírivka
Pre Vaše uvoľnenie a regeneráciu tela je Vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus a pomáha aktivovať samoozdravné sily organizmu.

Detský vnútorný bazén
Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s toboganom.
Voda je termálna, má teplotu 34°C a je hlboká len 70 cm.

V bazénovom svete si môžete zadarmo zacvičiť aqua gym počas víkendov: časy podľa animačného programu.

Fínska sauna
Vplyvom vysokej teploty (60 až 110°C) a minimálnej vlhkosti vzduchu (10 – 30 %) dochádza k zvýšenému prekrveniu kože a k zvýšeniu telesnej teploty o 1 – 2°C.  Vďaka tomu sa zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Zároveň dochádza aj k vyplaveniu nečistôt z kože, čo má výrazný kozmetický význam. Sauna patrí k najvšestrannejším otužovacím procedúram a význam má aj ako prevencia rôznych chorôb z nachladnutia.

Švédska sauna
Vysokoteplotná sauna, v ktorej sa teplota okolitého vzduchu pohybuje až okolo 110°C. Vlhkosť vzduchu je minimálna (cca 10 %).
Dochádza v nej k veľmi intenzívnemu poteniu. V saune tohto typu sa výrazne povzbudzuje látková výmena a rýchle vylučovanie škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela.

Bylinková sauna
Jedným z jej najúčinnejších spôsobov aromaterapie je inhalácia éterických olejov, čiže vdychovanie vôní, pri ktorom mozog po prvotnom vneme spôsobenom pachmi vyvoláva v tele rôzne reakcie a následne i hojace procesy s dlhodobým efektom.

Parná sauna
Výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60°C pri 100 % vlhkosti, je jej nižšia záťaž na organizmus. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Pokožka tak zostáva jemná a zamatovo mäkká. Parný kúpeľ má pozitívne účinky aj pri oslabení ciev, pri zrazeninách a pri ochoreniach dýchacích ciest.

Infrasauna
Pre tvorbu tepla a regeneráciu organizmu sa využívajú účinky infračerveného žiarenia. Vďaka tomu, že okolitý vzduch nie je takmer vôbec zahrievaný, je pobyt v infrasaune znesiteľný aj pre osoby, ktorým sa v klasických saunách zle dýcha, prípadne majú rôzne kardiovaskulárne problémy. Preto je infrasauna obľúbená pre rôzne liečebné kúry. Teplota v infrakabíne nepresiahne 50 °C, takže vaše telo sa nezahreje na 38 °C a nezačnú v ňom prebiehať ozdravovacie procesy a tvorba špecifických hormónov, má však iné výhody.

Gastronómia 

Vynikajúce kulinárske špeciality, ponuka regionálnych aj zahraničných jedál, srdečnosť a ústretovosť personálu sú neodmysliteľnou súčasťou poskytovaných služieb. Okrem štandardnej ponuky jedál v à la carte jedálnom lístku si môžete vybrať aj z pravidelne pripravovaných sezónnych špecialít. 

Pri príprave jedál sa využívajú predovšetkým suroviny od domácich, regionálnych producentov a dodávateľov. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín.

Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb a svojou ponukou chutných a nápaditých jedál oslovuje nielen hotelových, ale aj regionálnych hostí. Súčasťou reštaurácie je letná terasa pri jazierku, ktorá je hosťom k dispozícii najmä v letnom období a v priaznivom počasí aj v prevažnú časť roka.

Pre mladších hostí je hneď vedľa reštaurácie k dispozícii detský kútik Flippyho park.

Kontakt

Wellness Hotel Patince****

Wellness Hotel Patince****

Patince 431
946 39 Patince
Slovensko
+421 918 886 715

Check-in: od 15.00 hod.
Chcek-out: do 10.00 hod.

recepcia@wellnesspatince.sk
www.wellnesspatince.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať