Masáž podľa výberu alebo darčeková poukážka do Masážneho salónu ZAIRA

Masážny salón ZAIRA, Trnava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Masáž podľa výberu alebo darčeková poukážka do Masážneho salónu ZAIRA

Masážny salón ZAIRA, Trnava Masážny salón ZAIRA, Trnava (mapa)

Ukončené od 16,90 €

od 16,90 €

Až 15 % zľava Bežná cena: 20 - 60,00 €

Uvoľnenie, ktoré hľadáte, je teraz na dosah v Masážnom salóne ZAIRA. Doprajte si ten najkrajší dar - čas pre seba - s masážou podľa vášho výberu alebo prekvapte blízkeho darčekovou poukážkou. Liečivý dotyk, ktorý má blahodarné účinky na telo aj dušu, čaká len na vás.

9,9

Vynikajúce hodnotenie

4 hodnotenia

Prečo si vybrať túto ponuku

Uvoľnite sa od každodenného zhonu 

Uvoľnite sa od každodenného zhonu 

Skvelý tip na darček

Skvelý tip na darček

30, 60 alebo 90 minútová masáž podľa vášho výberu

30, 60 alebo 90 minútová masáž podľa vášho výberu

Námestie Jozefa Herdu 1, Trnava

Námestie Jozefa Herdu 1, Trnava

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Masážny salón ZAIRA

Svet relaxu

Vstúpte do sveta relaxu a regenerácie so širokou ponukou masáží v ZAIRA Masážnom salóne. Uvoľnite sa a oddýchnite si pri masáži podľa vášho výberu, ktorá je akýmsi lahodným darčekom pre vaše telo. Vychutnajte si momenty pokoja a zrelaxujte sa od každodenného stresu.

Darčeková poukážka

Darujte si alebo svojim blízkym darčekovú poukážku do ZAIRA a doprajte im dar oddychu a starostlivosti o ich zdravie. Buďte súčasťou tejto úžasnej cesty k zlepšeniu kvality života.

Salón ponúka široký výber relaxačných zážitkov, ktoré prebudia vaše zmysly a obnovia váš vnútorný pokoj. Na výber sú okrem iných: klasická regeneračná masáž; relaxačná masáž chrbta, šije a ramien; celotelová relaxačná masáž; tehotenská aromaterapeutická masáž; detská aromaterapeutická  masáž; prístrojová lymfomasáž v kombinácii s masážou horných končatín (dolné končatiny, sedacie svaly, pásová časť); regeneračná kombinovaná masáž (klasická s bankami); hrejivá kombinovaná masáž (klasická masáž s lávovými kameňmi); madero kombo masáž (klasická masáž kombinovaná s drevenými valčekmi) či masáž lávovými kameňmi.

Maderoterapia 

Aj s touto masážnou technikou pochádzajúcou z Kolumbie sa môžete stretnúť v Masážnom salóne ZAIRA. Dokáže vyformovať lepšiu postavu, zmierňuje bolesti svalov a kĺbov, zlepšuje mikrocirkuláciu a zvyšuje prísun živín a kyslíka do tela. Okrem toho uvoľňuje stuhnuté svaly, spevňuje svalový tonus, odbúrava stres, zrýchľuje metabolizmus no i stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Vhodná je rovnako pre mužov ako i pre ženy, keďže je to hĺbková masáž tkanív.

Kontakt

Masážny salón ZAIRA

Masážny salón ZAIRA

Námestie Jozefa Herdu 579/1
917 01 Trnava
Slovensko
0949 002 105

Po-Pia - 9:00-18:00
So-NE - 8:00-14:00


www.facebook.com/profile.php?i...
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať