Najkvalitnejšia technika tetovania obočia - Microblading phibrows aj s korekciou

Elegancehair, Bratislava - Petržalka Elegancehair, Bratislava - Petržalka (mapa)

Cena od 69,00 € Kúpiť od 69,00 €

od 69,00 €

Až 54 % zľava Bežná cena: 150 - 170,00 €

Nákupom získate minimálne 69 bodov

Ten pocit, keď sa pozeráte do zrkadla a vidíte krásne, prirodzené obočie, ktoré je symetrické a nič mu nechýba. Premeňte tento sen na skutočnosť. Microblading phibrows je nová technika tetovania obočia. Má najkvalitnejšie pigmenty a výsledok stojí zato. Je to výborné riešenie, ak vám príroda nenadelila krásne obočie a vám sa nechce každý deň tráviť čas pred zrkadlom a kresliť si ho.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

39 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Obočie pôsobí absolútne realisticky, najkvalitnejšie pigmenty

Obočie pôsobí absolútne realisticky, najkvalitnejšie pigmenty

Chĺpky sú úplne jemné, tenké a prirodzené

Chĺpky sú úplne jemné, tenké a prirodzené

Životnosť obočia je cca 1 - 2 roky

Životnosť obočia je cca 1 - 2 roky

Dobrá dostupnosť, parkovanie hneď pri salóne

Dobrá dostupnosť, parkovanie hneď pri salóne

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

od 69,00 €

Bežná cena: 150 - 170,00 €

Nákupom získate minimálne 69 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Elegancehair má pre vás ešte aj tieto ponuky

Elegancehair

Microblading Phibrows

Je novšia technika tetovania obočia, obľúbená po celom svete. Ide o špeciálne pero s mikroihličkami. Mikroihličky ručne, nie strojovo, vkladajú minerálny pigment do vyšších vrstiev pokožky a to len do hĺbky max. 1 mm. Rozdiel v prístrojovom a ručnom tetovaní je v tom, že ručnou technikou sa robí vláskovaná realistická technika kresby chĺpkov na povrchu pokožky. Chĺpky sú tak úplne jemné, tenké a prirodzené. Obočie pôsobí absolútne realisticky, čím sa doladí jeho tvar a obočie sa zahustí.

Jeho životnosť je cca 1,5 – 2 roky. Avšak výdrž tetovania záleží v prvom rade od klientky. Mladé aktívne ženy s rýchlym metabolizmom, pravidelne športujúce, fajčiarky, mastnejšia pleť, opaľovanie … výrazne znižujú životnosť PMU a obzvlášť microbladingu, kde sa pigmentuje len vrchná vrstva pokožky. U takých žien je životnosť microbladingu cca 12 mesiacov.
U klientiek s normálnym metabolizmom je životnosť okolo 1 – 1,5 roku, u starších klientiek s jemnou suchšou pleťou a pomalým metabolizmom 1,5 – 2 roku.
 
Microblading je technika vhodná na tenkú (normálnu, jemnú pokožku), normálnu a suchú a navodzuje efekt skutočných chĺpkov. Microblading sa nevykonáva u mastnej, pórovitej, hrubej pleti, u klientiek s výrazným zostatkovým pigmentom po iných PMU technikách (najmä kompaktné výplne a viditeľná kresba iných čiarkovaných techník, jazva, tmavý pigment v pleti a pod. AK UŽ BOLO OBOČIE V MINULOSTI INDE TETOVANÉ A CHCETE PODSTÚPIŤ MICROBLADING ALEBO INÚ TECHNIKU, JE NUTNÁ KONZULTÁCIA (minimálne správou a fotografiou alebo osobne).

Salón Elegancehair

Prevádzka sa nachádza na ulici Šustekova 10. Vďaka veľmi elegantne zariadenému priestoru a dobrej dostupnosti hneď z obchvatu z Einsteinovej alebo MHD (zastávka Šustekova, Mlynarovičova alebo Bosákova – spoje 78, 68, 84, 88, 99, 507) je Elegancehair obľúbenou prevádzkou. Parkovanie možné hneď pri prevádzke.

 

Kontakt

Elegancehair

Elegancehair

Šustekova 10
851 04 Bratislava
Slovensko
+421 948 507 129

elegancehair8@gmail.com
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať