Dovolenka v Prahe pre dvoch s raňajkami v Motel One Prague Florentinum

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Česko - Praha - Nové Město Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Česko - Praha - Nové Město (mapa)

Cena od 187,00 € Kúpiť od 187,00 €

od 187,00 €

Až 23 % zľava Bežná cena: 243 - 518,00 €

Nákupom získate minimálne 187 bodov

Dlhá platnosť

Predstavte si prebudenie v srdci Stovažatej Prahy, s tým, že slávna Prašná brána je vašim susedom. V Motel One Praha Florentinum prežijete mágiu mesta, kde sa bábkarské tradície snúbia s vôňou českej kuchyne a kde každý kameň má svoj príbeh. Vstupná hala vás uvíta elegantnými umeleckými bábkami, ktoré vykúzlia úsmev na vašich tvárach.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,2

Vynikajúce hodnotenie

78 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Perfektná poloha pre výlety po Prahe

Perfektná poloha pre výlety po Prahe

Raňajkový bufet s bio produktmi

Raňajkový bufet s bio produktmi

Recepcia funguje 24 hodín denne

Recepcia funguje 24 hodín denne

Domáci miláčikovia sú vítaní

Domáci miláčikovia sú vítaní

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

1 noc
187,00 €

2 noci
374,00 €

1 noc
199,00 €

2 noci
398,00 €

Nákupom získate minimálne 187 bodov

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd) má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 31 )

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Bábkárstvo a majstrovsky vytvorené bábky sú neoddeliteľnou súčasťou identity Prahy, rovnako ako česká kuchyňa, pivo a slávny krištáľ. Ubytovanie v Motel One Praha-Florentinum predstavuje nádherné umelecké bábky, ktoré vstupnú halu oživujú hravou atmosférou a automaticky vyvolávajú úsmev na tvári hostí. Po hektickom ruchu veľkomesta si môžete oddýchnuť v One Lounge, kde dominujú luxusné lustre od Swarovski a exkluzívne dizajnové kúsky z českého krištáľu. Úchvatné čiernobiele fotografie s motívmi mesta potom dokresľujú design a robia z Motel One preferované miesto pre mnoho turistov, obchodných cestovateľov a odpočinku hľadajúcich hostí.

Tipy na výlety

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálom, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petŕína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí. Námestie pretína Pražský poludník (14 ° 25'17 " východnej dĺžky).

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Je tradičným miestom osláv, demonštrácií a masových stretnutí. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv. Václava, za ňou dominantné budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - Palác Koruna , Rokoko , Wiehlův dom.

Určite by ste mali vidieť aj ďalšie nádherné miesta Prahy:

  • Petřín
  • Orloj
  • Prašná brána
  • Vyšehrad
  • Národné divadlo
  • ZOO a množstvo ďalších krásnych miest

Kontakt

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630

zajezd@primazajezd.cz
www.primazajezd.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Motel One Prague Florentinum

Na Poříčí 1048/30
110 00 Praha
Česko


Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať