Vynikajúco hodnotený pražský Theatrino**** len 1 minútu od zastávky MHD

Prague Hotel Theatrino ****, Praha - Žižkov Prague Hotel Theatrino ****, Praha - Žižkov (mapa)

Cena od 115,00 € Kúpiť od 115,00 €

od 115,00 €

Až 53 % zľava Bežná cena: 245 - 370,00 €

Nákupom získate minimálne 115 bodov

Dlhá platnosť

Ak obľubujete kvalitné a štýlové ubytovanie, v hoteli Theatrino**** ste na správnej adrese. Krásu Prahy si tu budete užívať v pokojnej vilovej časti Žižkova, no do centra sa ľahko dostanete pešo aj električkou. Samozrejmosťou sú raňajky, ktoré vás pripravia na príjemný deň strávený potulkami po meste.

Uložiť Sledovať Zdielať

10

Vynikajúce hodnotenie

10 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Hotel v pokojnej vilovej štvrti, raňajky v cene

Hotel v pokojnej vilovej štvrti, raňajky v cene

Zastávka električky len 1 min. od hotela

Zastávka električky len 1 min. od hotela

Centrum dostupné pešo aj električkou

Centrum dostupné pešo aj električkou

V hoteli je aj wellness centrum so saunami

V hoteli je aj wellness centrum so saunami

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

2 noci
115,00 €

3 noci
175,00 €

2 noci
145,00 €

3 noci
215,00 €

2 noci
209,00 €

3 noci
309,00 €

Nákupom získate minimálne 115 bodov

Prague Hotel Theatrino ****

O hoteli

Pobyt v hoteli Theatrino**** bude pre vás očarujúcim zážitkom. Hotel je situovaný v krásnej secesnej budove v mestskej časti Žižkov. Historické centrum mesta je výborne dostupné pešo aj električkou.

Zastávka električky  je 1 minútu a stanica metra 10 minút chôdzou od hotela. V blízkosti hotela je moderné nákupné centrum Flora či Nový židovský cintorín, kde odpočíva aj svetoznámy spisovateľ Franz Kafka. Nenechajte si tiež ujsť výhľad na Prahu z neďalekej Žižkovské televíznej veže, a to buď z reštaurácie (66 m), alebo z vyhliadkovej kabíny (93 m).

Vybavenie hotela

K dispozícii je celkom 73 izieb vybavených moderným nábytkom, kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC), toaletnými potrebami, minibarom, satelitnou a Pay - TV, telefónom s priamou voľbou, fénom, bezplatným WiFi a trezorom. 

Recepcia je otvorená 24 hodín denne a hosťom ponúka nápoje, zmenárenské služby, okružné jazdy, výlety, taxi, čistiareň a ďalšie služby.

Pre konferenčné akcie je k dispozícii sála až pre 250 osôb a salónik pre 35 osôb vrátane potrebného technického vybavenia a cateringových služieb.

Wellness

Hotel ponúka aj wellness centrum s klasickou fínskou a parnou saunou.

Tipy na výlet

Karlov most (1,5 km od hotela)

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru...nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Petřínska rozhledna (0,9 km od hotela)

Vrch Petřín je všeobecne známy ako kopec v centre Prahy, ktorý je najvyhľadávanejším miestom zamilovaných. Nájdeme tu takisto rozsiahly komplex záhrad, ktoré lákajú na romantické prechádzky. Cestičky v záhradách vás dovedú až na Petřínsku rozhlednu na vrchole kopca, ktorá je najčastejším cieľom prechádzok. Pohľad na ňu nejednému turistovi pripomenie Eiffelovu vežu. Petřínsky vrch je jednoducho miestom, kde sa spájajú nielen kultúrne a historické, ale aj prírodné skvosty.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

Pri vašich potulkách Prahou odporúčame navštíviť aj ďalšie turisticky významné miesta, medzi ktoré určite patrí:

  • Malostranské námestie
  • Pražské Jezulátko 
  • ostrov Kampa 
  • Královská záhrada 
  • palác Smiřických v Praze 
  • Petřín 
  • Židovská čtvrť (Josefov)
  • Novoměstská radnice v Praze
  • Rudolfinum
  • Villa Bertramka atd. 

 

Kontakt

Prague Hotel Theatrino ****

Prague Hotel Theatrino ****

Bořivojova 53
13000 Praha 3, Žižkov
Česko
+420 227 031 894, +420 721 264 867

Check-in: 15:00
Check-out: 11:00

theatrino@avehotels.cz
www.hoteltheatrino.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať