Až 120 minút relaxu vo wellness centre v hoteli Dominika***

Hotel Dominika***, Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Až 120 minút relaxu vo wellness centre v hoteli Dominika***

Hotel Dominika***, Bratislava – Petržalka Hotel Dominika***, Bratislava – Petržalka (mapa)

Ukončené od 24,90 €

od 24,90 €

Až 37 % zľava Bežná cena: 40,00 €

Po príjemnej romantickej prechádzke uličkami Starého Mesta s milovanou osobou sa nechajte vtiahnuť do príjemného sveta wellness. Jemný prúd vody vo vírivke vám obom masíruje svaly na chrbte. Po chvíľke už ležíte zahalení v rúšku pary vo vyhriatej saune. A ten pocit, keď telo schladíte ľadovou vodou, neprekoná snáď nič na svete. Strávte príjemné chvíle v útulnom wellness hotela Dominika***.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 656 245 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Fínska aj infra sauna

Fínska aj infra sauna

Jacuzzi s masážnymi tryskami

Jacuzzi s masážnymi tryskami

Prechádzka Bratislavou zavŕšená relaxom

Prechádzka Bratislavou zavŕšená relaxom

Súkromné wellness len a len pre vás

Súkromné wellness len a len pre vás

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Dominika***

Hotel Dominika***

Hotel sa nachádza neďaleko Mosta SNP, hraničného prechodu Berg, petržalskej železničnej stanice, Kongresového centra Incheba a nákupno-zábavného centra Aupark.

Ubytovanie

Hotel poskytuje ubytovanie v 3* štandarde. Všetky hotelové izby sú klimatizované, s internetovým pripojením wifi, vybavené rádiom, minibarom a TV prijímačom so satelitným príjmom. V každej izbe je toaleta a kúpeľňa so sprchovacím kútom a masážnou sprchou. Apartmány sú navyše vybavené bezpečnostnou schránkou.

Vybavenie hotela: V hoteli sa nachádza reštaurácia, poľovnícky salónik, pizzeria a piváreň. V relax centre nájdete infra saunu, fínsku saunu a vírivku. Hotel disponuje vlastným stráženým parkoviskom, ktoré je podobne ako celý hotel monitorované nonstop nahrávacím kamerovým systémom. Recepcia poskytuje svoje služby non-stop.

Relax

Po náročnom pracovnom dni alebo po dlhej prechádzke starou Bratislavou hotelový hostia určite ocenia možnosť relaxu v novom relax centre. V relax centre nájdete infra saunu, fínsku saunu a vírivku.

Reštaurácia

Slovenská reštaurácia, rozšírená o jedlá z medzinárodnej kuchyne, diviny a vegetariánske jedlá - je nefajčiarska s klimatizáciou. Reštaurácia má k dispozícii 60 miest a poľovnícky salónik 16 miest. Hotelovým hosťom sa podávajú bufetové raňajky a je možné tu organizovať gastronomické podujatia ako i rodinné a firemné oslavy, obchodné rokovania a pracovné obedy a večere.

Kontakt

Hotel Dominika***

Hotel Dominika***

Vlastenecké námestie 3
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
+421 2 625 202 23, +421 904 744 020

Pondelok - Nedeľa: 11.00 – 22.00 hod.
Check in: od 14.00 hod.
Check out: do 10.00 hod.

recepcia@hoteldominika.sk
www.hoteldominika.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať