Romantické chvíle vo dvojici - privátny vstup do ZEN SPA pre 2 osoby s masážou a FLOAT terapiou

ZEN SPA  (Hotel Tatra****), Bratislava – Staré Mesto ZEN SPA (Hotel Tatra****), Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Cena od 109,00 € Kúpiť od 109,00 €

od 109,00 €

Až 18 % zľava Bežná cena: 130 - 170,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Doprajte sebe a vašej polovičke originálny večer plný relaxu. Uniknite spolu pred ruchom veľkého mesta do jedinečného ZEN SPA v Hoteli TATRA****. V privátnom wellness prebudíte stratenú energiu, načerpáte novú silu a zbavíte sa stresu. Nerušení vonkajším svetom si užijete relax v saunách, saunový ceremoniál, masáž a FLOAT terapiu.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,2

Vynikajúce hodnotenie

41 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Infra aj fínska sauna, masáž, oddychová zóna

Infra aj fínska sauna, masáž, oddychová zóna

Dve hodiny nerušeného oddychu a relaxu

Dve hodiny nerušeného oddychu a relaxu

Skvelý tip na romantický darček 

Skvelý tip na romantický darček 

FLOAT terapia resetuje a harmonizuje vaše telo

FLOAT terapia resetuje a harmonizuje vaše telo

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

od 109,00 €

Bežná cena: 130 - 170,00 €

Nákupom získate minimálne 109 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

ZEN SPA (Hotel Tatra****) má pre vás ešte aj túto ponuku

ZEN SPA (Hotel Tatra****)

ZEN SPA 

ZEN SPA nájdete v Hoteli TATRA**** v centre Bratislavy. Je to jedinečné miesto s privátnym wellness, saunami, masážami a tiež unikátnou float terapiou. 

Fínska sauna 

Pre pomenovanie fínskej sauny sa používa aj synonymum suchá sauna. Pri prehrievaní pokožky a zosilnenom prekrvení dochádza k poteniu a aktivizácii mazových žliaz, a tým sa pokožka prečisťuje, odlupujú sa zrohovatené kožné bunky a pokožka sa regeneruje. Vhodné je použitie peelingovej soli, masážnych škrabiek alebo rukavíc. Okrem kože sa silno prekrvujú aj sliznice dýchacích ciest, pričom sa urýchľuje látková výmena, uľahčuje sa vykašliavanie hlienu, uvoľňujú sa dýchacie svaly.

Infra sauna

Infra sauna je typ sauny, kde sa používa infračervené svetlo na vytvorenie tepla. Infračervené lúče zvyšujú rozťažnosť kolagénových tkanív, znižujú stuhnutosť kĺbov, znižujú svalový spazmus, zmierňujú bolesti a zvyšujú prietok krvi. Odburávajú tuk, cholesterol, kovy a všetky toxíny. 

Saunový ceremoniál

Saunový ceremoniál, označovaný aj ako rituál či seansa, je spestrenie saunovania a niekedy aj kultúrny zážitok. Saunový ceremoniál robí ceremoniár – skúsený a trénovaný saunár. Ceremoniál sa koná vo veľmi prehriatej suchej fínskej saune, ktorá sa zvyčajne pár minút pred začiatkom prevetrá.

Saunový ceremoniál sa začína rozhovorom o tom, čo sa bude diať a usmernením od ceremoniára. Potom ceremoniár začne polievať horúce kamene vodou zvyčajne „ochutenou“ aromatickou esenciou. Namiesto vody sa často používa aj ľad alebo ľadová drť. Na rozhorúčených kameňoch sa voda začne okamžite vyparovať a vlhkosť v saune veľmi stúpne. Polievaním kameňov sa šou len začína. Ceremoniár začne uterákom rozháňať vzduch. Priame parné nárazy uterákom vám odfúknu chladnejšiu vrstvu vzduchu (20-25 cm), ktorú si telo vytvára nad povrchom. Vtedy pocítite značné teplo horúcej pary na pokožke. Na rozháňanie teplého vzduchu sa používajú aj rôzne vlajky či obrie vejáre.

Saunový ceremoniál trvá 5-12 minút a pozostáva najčastejšie z dvoch kôl polievania kameňov a ovievania uterákom.

Masáž

Postarajú sa o vás certifikovaní terapeuti, ktorí študovali v zahraničí na denných školách alternatívnych terapií minimálne 1 rok, praxovali na klinikách a vo wellness zariadeniach v Austrálii, Japonsku, Thajsku, Amerike ale aj na Slovensku. Každý hovorí minimálne jedným svetovým jazykom.

Float terapia

Float terapia pozitívne vplýva na zmenu mozgových vĺn a prepájanie pravej a ľavej mozgovej hemisféry. Pre dokonalý zážitok je float ozvučený. Môžete počúvať vašu obľúbenú hudbu, meditačnú hudbu, riadenú meditáciu, hudbu zameranú na rozvibrovanie a harmonizáciu čakier. Float terapia uvoľňuje bolesti tela (kĺbové, svalové, poúrazové), znižuje krvný tlak, reumu, nabudzuje imunitný systém a zrýchľuje proces rehabilitácie a regenerácie.

 

 

 

 

Kontakt

ZEN SPA  (Hotel Tatra****)

ZEN SPA (Hotel Tatra****)

Námestie 1. mája 5
81106 Bratislava
Slovensko
0950 422 455

OTVÁRACIE HODINY:
Pondelok - Piatok 10:00 - 22:00
Sobota - Nedeľa na objednávku

info@zenspa.sk
www.zenspa.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať