Hotel Aquaworld Resort Budapest**** priamo prepojený s najväčším aquaparkom Maďarska

Hotel Aquaworld Resort Budapest 4****, Maďarsko - Budapešť Hotel Aquaworld Resort Budapest 4****, Maďarsko - Budapešť (mapa)

Cena od 400,00 € Kúpiť od 400,00 €

od 400,00 €

Až 24 % zľava Bežná cena: 484 - 726,00 €

Nákupom získate minimálne 400 bodov

Aquapark a hotel v jednom s priamym prepojením. 4-hviezdičkové ubytovanie vrátane polpenzie vám zaistí vynikajúci oddych. Aby ste mali energiu na všetkých 19 bazénov a 11 toboganov, ktoré na vás čakajú len o pár krokov ďalej! Ľahko sa však dostanete aj do centra Budapešti, stačí naskočiť na bezplatný shuttle bus. Tejto dovolenke v maďarskej metropole jednoducho nič nechýba!

Uložiť Sledovať Zdielať

10

Vynikajúce hodnotenie

28 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Celoročne otvorený najväčší aquapark Maďarska

Celoročne otvorený najväčší aquapark Maďarska

19 bazénov: vonkajšie, vnútorné, detské, na skoky...

19 bazénov: vonkajšie, vnútorné, detské, na skoky...

11 toboganov, bazén s vlnami na surfovanie

11 toboganov, bazén s vlnami na surfovanie

Pobyt v 4* hoteli so SPA, polpenziou a dieťaťom v cene

Pobyt v 4* hoteli so SPA, polpenziou a dieťaťom v cene

Vyberte si z nasledujúcich možností

2 noci
400,00 €

3 noci
550,00 €

Nákupom získate minimálne 400 bodov

Hotel Aquaworld Resort Budapest 4****

O hoteli 

Wellness a rodinný hotel Aquaworld Resort Budapest**** je v Maďarsku jedinečný svojím vybavením: 309 izieb, apartmánov a rodinných izieb, konferenčné centrum pre takmer 1 000 ľudí, 3 reštaurácie, bary, wellness a fitness v orientálnom štýle, viac ako 1 000 parkovacích miest, obrovský park s ihriskami, detský domček s rozlohou 200 m2, detský klub Bongo a priamy vstup do jedného z najväčších krytých vodných dobrodružných parkov v Európe, do Aquaworldu.

Ubytovanie

Apartmány aj hotelové izby sa vyznačujú teplými farbami, čistotou, modernými tvarmi, praktickosťou, komfortom a eleganciou. Súčasťou izieb sú LCD smart TV, minibar, wifi, klimatizácia, trezor, telefón, župan a kúpeľňa s fénom.

Štandardné izby s rozlohou 25 - 29 m2 majú 2 lôžka (100 x 200 cm) alebo manželskú posteľ (180 x 200 cm) a kúpeľňu so sprchou. Kapacitu je možné rozšíriť len o prístelku pre 1 dieťa do 7 rokov.

Okrem štandardnej izby sú v hoteli dispozícii aj izby nadštandardnej kategórie (Superior, Junior suita, apartmány).

Oriental Spa

Wellness a fitness centrum Oriental Spa rozprestierajúce sa na 3 podlažiach ponúka svojím bohatým spektrom služieb úplný relax. Na športovcov čaká moderná posilňovňa vybavená strojmi TechnoGym a aeróbna miestnosť. Milovníci squashu môžu využiť 2 squashové kurty, pre začiatočníkov i pokročilých. 

3 reštaurácie a 3 bary

V závislosti od príležitosti a nálady si hostia môžu vybrať z bufetovej reštaurácie a súkromnej miestnosti s veľkou kapacitou, elegantnej à la carte reštaurácie, krčmy s panoramatickou terasou v lete, kaviarne vo vstupnej hale a baru v hale.

Detský klub Bongo

V obrovskom dome na hranie sú šmýkačka, lezecká stena, bazén s loptičkami, mini domček a nechýba ani kvalifikovaná starostlivosť o deti.

Herný bar

To, čo je Bongo pre najmenších (2 - 8 rokov), je Gaming Bar pre väčších (8 - 14 rokov). Bar ponúka biliard, stolný futbal, X-box, šípky a herňu pre deti aj rodičov. 

AQUAPARK AQUAWORLD

Aquapark ponúka tisíce zážitkov pre dospelých aj deti a čaká na tých, ktorí chcú relaxovať po celý rok. Ruiny chrámu Angkor s tropickou atmosférou, 17 vnútorných a vonkajších zážitkových a plaveckých bazénov, potápanie, vodná lopta a 11 špeciálnych šmýkačiek zaručujú zábavu pre všetky vekové kategórie.

Hostí, ktorí hľadajú pocit pohody a ocenia veľký výber sáun a saunových programov, privíta jeden z najväčších saunových komplexov v Budapešti.

Od mája do októbra je v prevádzke aj 1,5-hektárová upravená pláž. Sú na nej ďalšie dva detské bazény, 25 m plavecký bazén, ležadlá, ihriská a od polovice júna aj najväčšie vodné ihrisko v Maďarsku Aqua Spray Park.

Súčasťou aquaparku je aj Plavecká akadémia Aquaworld a plávanie pre bábätká.

Kontakt

Hotel Aquaworld Resort Budapest 4****

Hotel Aquaworld Resort Budapest 4****

Íves út 16
1044 Budapešť
Maďarsko

info@hotelvoucheronline.com
www.aquaworldresort.hu
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Mohlo by Vás zaujímať