Novozrekonštruovaný hotel St George**** s raňajkami len 5 minút pešo od Václavského námestia

Hotel St George, Česko - Praha Hotel St George, Česko - Praha (mapa)

Cena od 105,00 € Kúpiť od 105,00 €

od 105,00 €

Až 18 % zľava Bežná cena: 129 - 258,00 €

Nákupom získate minimálne 105 bodov

Najprv oddych v elegantných izbách a nasávanie historickej atmosféry 18. storočia, potom pohodlné spoznávanie Prahy. Nedávno zrekonštruovaný hotel St George**** má totiž vynikajúcu polohu. V centre mesta, iba 5 minút chôdze od Václavského námestia, 10 minút od Pražskej opery a 800 m od Karlovho námestia. Na začiatok dňa vám tu ponúknu bohaté bufetové raňajky a nonstop môžete využívať lobby bar.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,3

Vynikajúce hodnotenie

122 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vynikajúca poloha len 5 minút pešo od Václavského námestia

Vynikajúca poloha len 5 minút pešo od Václavského námestia

Spojenie s centrom Prahy zo stanice IP Pavlova (200 m)

Spojenie s centrom Prahy zo stanice IP Pavlova (200 m)

Bohaté raňajky formou bufetu v cene

Bohaté raňajky formou bufetu v cene

Jedinečná atmosféra historickej budovy z 18. storočia

Jedinečná atmosféra historickej budovy z 18. storočia

Vyberte si z nasledujúcich možností

1 noc
105,00 €

2 noci
210,00 €

Nákupom získate minimálne 105 bodov

Hotel Production má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 12 )

Hotel St George

Hotel St George****

Zrekonštruovaný 4-hviezdičkový hotel St George sídli v historickej budove z 19. storočia, priamo v centre mesta. Nachádza sa len 5 minút chôdze od Václavského námestia. 

Všetky hotelové izby ponúkajú vysoký štandard v jedinečnom štýle historickému rázu budovy. Samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie, satelitná TV, minibar a vlastná kúpeľňa (vrátane sušiča vlasov a zrkadiel na líčenie). 

Toto musíte pri návšteve Prahy vidieť

Karlov most
Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru - nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad
Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. Storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

Petřínska rozhľadňa
Vrch Petřín je všeobecne známy ako kopec v centre Prahy, ktorý je najvyhľadávanejším miestom zamilovaných. Nájdeme tu takisto rozsiahly komplex záhrad, ktoré lákajú na romantické prechádzky. Cestičky v záhradách vás dovedú až na Petřínsku rozhľadňu na vrchole kopca, ktorá je najčastejším cieľom prechádzok. Pohľad na ňu nejednému turistovi pripomenie Eiffelovu vežu. Petřínsky vrch je jednoducho miestom, kde sa spájajú nielen kultúrne a historické, ale aj prírodné skvosty.

 

Kontakt

Hotel St George

Tyršova 1803/2
12000 Praha 2
Česko
+420 222 231 630

booking@hotelproduction.cz
www.hotelstgeorge.cz/home
Zobraziť partnerskú stránku

Hotel Production

Václavské nám. 21
11000 Praha
Česko
+420 222 231 630

booking@hotelproduction.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať