Hifu SMAS ultherapia – neinvazívny facelifting čela, očného okolia, líc, podbradku

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum), Bratislava - Staré Mesto Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum), Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Cena od 199,00 € Kúpiť od 199,00 €

od 199,00 €

Až 75 % zľava Bežná cena: 600 - 1 200,00 €

Nákupom získate minimálne 199 bodov

Lifting bez skalpela a modrín fokusovanou ultrazvukovou metódou Hifu SMAS (Ultherapia) na omladzovanie, ktorá vyzdvihne obočie až do 1 cm*, rozžiari pohľad či pozdvihne padnuté líca a zlepší pleť prirodzene bez chirurgického zákroku.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,4

Vynikajúce hodnotenie

41 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Prevádzka v Starom Meste

Prevádzka v Starom Meste

Zdvihnutie obočia až do 1 cm*

Zdvihnutie obočia až do 1 cm*

Ambulantný zákrok

Ambulantný zákrok

Ošetrenie vykonáva dipl. asistent Nora Ortutayová

Ošetrenie vykonáva dipl. asistent Nora Ortutayová

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 199,00 €

Bežná cena: 600 - 1 200,00 €

Nákupom získate minimálne 199 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum) má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 5 )

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum)

Omladenie bez skalpela

Mladá a krásna môžete byť naozaj v každom veku, pretože na veku nezáleží. Úžasná novinka v estetickej medicíne. Ošetrenie pleti fokusovaným ultrazvukom. Dokáže vašu pleť a telo omladiť aj bez skalpela. HIFU je bezpečná a účinná metóda uznávaná po celom svete.

Charakteristika ošetrenia

Prístroj novej generácie - Ulterapia - Hifu pracuje na princípe riadeného vysoko intenzívneho fokusovaného ultrazvuku, ktorý preniká aj do tých najhlbších vrstiev kože, kde stimuluje kolagén. Jedinečne pôsobí vo vrstvách pokožky, ktoré boli zatiaľ dostupné iba plastickým chirurgom. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia kožného povrchu, a tým patrí Hifu k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych ošetrení.

Ulterapia (ošetrenie vysokofrekvenčným fokusovaným ultrazvukom - HIFU) predstavuje v súčasnosti najmodernejšiu metódu v oblasti liftingu tváre a podpory obnovy kolagénu. Hifuterapia je alternatíva chirurgického faceliftingu s prirodzeným výsledkom. Táto metóda je schopná pôsobiť až v hlbokých vrstvách dermis /na úrovni SMAS/. Vďaka tomu možno dosiahnuť vynikajúce výsledky ošetrenia. Prístroj ponúka využitie rôznych frekvencií v jednotlivých hlaviciach a teda aj ošetrenie tkaniva v rôznych hĺbkach, čím môžeme docieliť jedinečný efekt, ktorý môže konkurovať plastickej chirurgii.

Princíp ošetrenia

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky. V tkanivách sa táto energia zmení na energiu tepelnú. Prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a prístroj vyvolá tepelnú koaguláciu vo vrchných i hlbokých vrstvách pokožky a podkožných tkanivách. Tukové tkanivo je rozdelené na jednotlivé bunky, ktorých bunkové steny následne popraskajú a následne sa vyprázdni ich obsah (tuky a triglyceridy) a rozrušia sa väzivové prepážky medzi tukovými bunkami. Tuková vrstva je teda narušená a postupne je z tela odstránená prirodzenými procesmi. Táto koagulácia vedie k regeneračným procesom v ošetrenom tkanive.

Vďaka tomu sa pleť vypne, získa výraznejšie a pevnejšie kontúry, tvaruje sa postava, dochádza k rejuvenizácii pleti a pleť sa zbavuje nevzhľadnej celulitídy. Ošetrenie sa dá vykonávať všade, kde je žiadúce spevnenie väzivovo-svalovej podkožnej štruktúry. okrem tváre sa zameriavame aj na podbradok , krk, dekolt, poklesnutú kožu na ramenách(paže), brušné partie a tiež kolená.

HIFU

• Alternatíva chirurgického liftingu s prirodzenými výsledkami
• Pozdvihuje okolie tváre, očí a čela až do 1 cm
• Neinvazívne ošetrenie zahŕňajúce hlboké vrstvy tkaniva/úroveň SMAS
(SMAS - Superficial muscular aponeurotic system) svalový systém celej tvárovej oblasti
• Žiadne vedľajšie účinky

Výhody

 • Neinvazívne ošetrenie bez potreby rekonvalescencie po zákroku
 • Bezpečné a efektívne ošetrenie

Pre koho je ošetrenie vhodné

 • Ošetrenie prístrojom HIFU je vhodnou alternatívou pre tých, ktorý chirurgický lifting z rôznych dôvodov odmietajú.
 • Pre všetkých, ktorí chcú zastaviť čas a vrátiť sa o pár rokov späť a zvýšiť sebavedomie.

Priebeh ošetrenia

Podľa danej ošetrovanej oblasti sa pod presnou ultrazvukovou kontrolou do pokožky vysielajú impulzy riadeného ultrazvuku v 2 až 3 hĺbkových úrovniach. Pri ošetrení sa prechádzajú hlboké aj menej hlbšie vrstvy pokožky. Zákrok trvá podľa rozsahu ošetrovanej oblasti od cca 30 až do 70 minút. Ošetrenie je bezbolestné, avšak pri zvýšenej citlivosti klientky je možné aplikovať lokálne anestetikum. Po ošetrení môže pretrvávať jemné začervenanie, ktoré trvá iba krátku dobu, môže sa objaviť jemný opuch a citlivosť v ošetrenej oblasti, modriny sa vyskytujú iba ojedinele.

Výsledky ošetrenia

Výsledky sa dostavujú v priebehu niekoľkých týždňov, úplne by sa mali dostaviť do 2-3 mesiacov, výsledky z ošetrenia pretrvávajú niekoľko rokov. Vaša pleť je po ošetrení vypnutá, kontúry tváre sú spevnené a podvihnuté, pri ošetrení očného okolia a čela sa otvorí oko a pozdvihne obočie až do 1 cm v závislosti od stavu pleti a veku. Odporúčame na udržanie dosiahnutého výsledku opakovať ošetrenie približne po 1,5 roku na podporu cieleného efektu.

Ošetrenie spodnej časti tváre pôsobí na oblasť podbradku a dolnú časť líc, čím ich pozdvihne a vašu pleť krásne vypne.

Kontraindikácie

 • Kardiostimulátor a kovové časti v tele
 • tehotenstvo, laktácia
 • porucha zrážanlivosti krvi
 • onkologické ochorenie
 • zápalové ochorenia v mieste ošetrenia
 • herpetické infekcie
 • epilepsia
 • ekzém v mieste ošetrovanej oblasti

Kontakt

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum)

Crystal Esthetic Clinic (Súkromné medicínske centrum)

Ľadová 9
81105 Bratislava
Slovenská republika
0917 611 335

Pondelok – Piatok: od 9:00 - 20:00 hod.
Pracujeme na objednávky.

info.crystalesthetic@gmail.com
www.crystalesthetic.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať