Designové ubytovanie až pre 6 osôb v Louren Apartments v súkromí pražských Holešovíc so službami hotelového štýlu

Louren Apartments, Praha 7 - Holešovice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Designové ubytovanie až pre 6 osôb v Louren Apartments v súkromí pražských Holešovíc so službami hotelového štýlu

Louren Apartments, Praha 7 - Holešovice Louren Apartments, Praha 7 - Holešovice (mapa)

Ukončené od 59,00 €

od 59,00 €

Až 14 % zľava Bežná cena: 69 - 304,00 €

Túžba po súkromí v susednom najľudnatejšom meste sa môže zdať ako utópia. Nie však, pokiaľ svoje tunajšie dni strávite v prémiovom rezidenčnom byte v jednej z TOP lokalít v Prahe. Pokoj a lojalita sú tu prioritou, ktorá sa nevylučuje s možnosťou čoskoro sa dostať do rušných ulíc vedúcich k pražským skvostom.

9,9

Vynikajúce hodnotenie

4 hodnotenia

Prečo si vybrať túto ponuku

Súkromie je prioritou 

Súkromie je prioritou 

Plne vybavená kuchynka 

Plne vybavená kuchynka 

Prémiové rezidenčné byty v jednej z TOP lokalít v Prahe

Prémiové rezidenčné byty v jednej z TOP lokalít v Prahe

Skvelé hodnotenie na Booking.com a Tripadvisor

Skvelé hodnotenie na Booking.com a Tripadvisor

Louren Apartments

  • raňajky raňajky

APARTMÁNY LOUREN

Užite si luxusný zážitok 

Prémiové rezidenčné byty v jednej z TOP lokalít v Prahe za najlepšie možné ceny. Nájdete tu všetko, čo potrebujete, navyše s výhodami vynikajúcich služieb hotelového štýlu. Vybrané dizajnové interiéry a vybavenie sú pripravené uspokojiť všetky potreby cestovateľov. Vďaka apartmánom Louren bude návšteva Prahy taká príjemná a nezabudnuteľná, že hneď začnete plánovať svoj návrat. 

Apartmány sú ideálne pre krátkodobé aj dlhodobé pobyty. Nižšie nájdete viac informácií o tom, čo je ich súčasťou.

Výhody sú jasné - súkromie a lojalita s najlepšími dostupnými cenami. Vysokorýchlostný prístup k internetu, plne vybavená kuchynka, online pomoc. 

Deluxe One Bedroom 

Apartmány Deluxe s jednou spálňou sa nachádzajú na 2., 3., 4. a 5. poschodí. Všetky apartmány majú vysoko kvalitnú dlažbu a parkety, vlastnú kúpeľňu a individuálne vykurovanie. Veľkou výhodou je individuálna klimatizácia v každej izbe. Pre vaše pohodlie je poskytovaný prístup na kľúčovú kartu a pre vysokú bezpečnosť je k dispozícii aj hlásič dymu.

Tento typ bytu milujú páry. Dva typy apartmánov s 1 spálňou ponúkajú: kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatné WC/ kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Oba typy apartmánov ponúkajú plne vybavený kuchynský kút a jedálenský kút. V apartmáne s prístelkou sa pohodlne ubytujú až štyria dospelí a jedno dieťa. Výhľady sú do dvora a na mesto.

Deluxe Two Bedroom 

Apartmány Deluxe s 2 spálňami sa nachádzajú na 2., 3., 4. a 5. poschodí. Všetky apartmány majú vysoko kvalitnú dlažbu a parkety, vlastnú kúpeľňu a kúrenie. Veľkou výhodou je individuálna klimatizácia v každej izbe. Izby sú zvukotesné a majú hypoalergénnu posteľnú bielizeň. Zatemňovacie závesy sú v každej spálni a obývacej izbe. Pre vaše pohodlie je poskytovaný prístup na kľúčovú kartu a pre vysokú bezpečnosť je k dispozícii aj hlásič dymu.

Tento typ bytu milujú rodiny. Dvojspálňové apartmány majú kúpeľňu s vaňou a WC a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii je toaleta pre hostí. Každý apartmán ponúka plne vybavený kuchynský kút a jedálenský kút. V apartmáne s prístelkou sa pohodlne ubytuje až šesť dospelých a jedno dieťa do 1,99 rokov. Výhľady sú do dvora a na mesto.

 

 

Kontakt

Louren Apartments

Milady Horákové 684/16
170 00 Praha 7 – Holešovice
Česká republika
+420 725 848 161

info@louren-apartments.cz
louren-apartments.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať