Štýlový odpočinok s raňajkami v butik hoteli DaVinci**** v Mariánskych Lázňach s možnosťou sauny

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně, Česko - Mariánske Lázně Hotel DaVinci - Mariánské Lázně, Česko - Mariánske Lázně (mapa)

Cena od 115,00 € Kúpiť od 115,00 €

od 115,00 €

Až 35 % zľava Bežná cena: 178 - 267,00 €

Nákupom získate minimálne 115 bodov

Úsmev Mony Lisy už nie je záhadou! Rovnako blažene sa totiž tvária hostia hotela DaVinci**** v Mariánskych Lázňach. Doprajte si aj vy tú najlepšiu starostlivosť, dizajnové ubytovanie, bohatú polpenziu a 20 % zľavu na hotelové procedúry. Ku kolonáde to máte len štvrť hodinky pešo.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,2

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Možnosť pobytov aj so saunami

Možnosť pobytov aj so saunami

Slavkovský les - výlety pešo i na bicykli

Slavkovský les - výlety pešo i na bicykli

Bohaté bufetové raňajky

Bohaté bufetové raňajky

Neďaleko Rudolfova a Ferdinandovho prameňa

Neďaleko Rudolfova a Ferdinandovho prameňa

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

2 noci
115,00 €

2 noci
146,00 €

3 noci
204,00 €

Nákupom získate minimálne 115 bodov

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

O hoteli 

DaVinci je butikový hotel v novozrekonštruovanej vile z konca 19. storočia. Je situovaný na okraji centra mesta, v blízkosti centrálneho parku s Ferdinandovou kolonádou. Snahou bolo vytvoriť skôr relaxačnú dovolenkovú atmosféru, kde si klienti môžu vychutnať atmosféru Mariánskych Lázní, ale bez nádychu medicínskeho pobytu. Nejde teda o klasické sanatórium, ako u väčšiny hotelov v Mariánskych Lázňach, a preto hotel nemusí byť vhodný pre klientov, ktorí hľadajú kúpele s lekárskym ošetrením.

Vyhľadávaný je hosťami, ktorí chcú stráviť relaxačnú dovolenku s wellness službami, a pritom oceňujú
individuálny prístup a súkromie pri procedúrach či saunovaní. Aktívnejší hostia potom ocenia blízku polohu prírodných parkov, minipivovaru, bowlingu, prírodného kúpaliska, a v neposlednom rade aj krátku vzdialenosť k autobusovej a vlakovej stanici, odkiaľ vyrážajú každých 30 min. spoje na zámok Kynžvart, do Františkových Lázní a iných výletných miest.

Hotelové SPA je koncipované ako intímne privátne wellness centrum, vždy rezervované iba pre klientov jednej izby. Mnoho klientov práve možnosť súkromia oceňuje, na rozdiel od prostredia väčších sanatórií, kde pobyty nie sú ponímané ako relaxačná dovolenka, ale skôr ako liečebný pobyt v lekárskom zariadení. Z toho dôvodu v hoteli ponúkajú tiež iba procedúry, ktoré pôsobia blahodarne nielen na telo, svaly, kĺby, ale musia mať aj relaxačný a odpočinkový charakter. V ponuke teda nenájdete napr. plynové injekcie a pod. Napriek tomu sú tu schopní pomôcť od stuhnutých svalov, boľavých kĺbov alebo len uvoľniť telo relaxačnou arómou masáží. V ponuke nájdete aj tzv. rituály, keď sa ošetrenie skladá z niekoľkých nakombinovaných procedúr.

Kontakt

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

Hotel DaVinci - Mariánské Lázně

Plzeňská 97/2
35301 Mariánské Lázně
Česká republika
+420 352 676 616

hotel@hoteldavinci.cz
www.hoteldavinci.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať