Infúzna liečba vitamínom C v poliklinike MEDANTE – zažite nečakané v novej prevádzke modernej polikliniky s ľudským a celostným prístupom

Poliklinika MEDANTE, okres Bratislava II, Bratislava Poliklinika MEDANTE, okres Bratislava II, Bratislava (mapa)

Cena od 39,00 € Kúpiť od 39,00 €

od 39,00 €

Nákupom získate minimálne 39 bodov

Trápi vás prepracovanosť, cítite sa často unavený, máte oslabenú imunitu alebo ste po operácii a chcete urýchliť obdobie rekonvalescencie? Doprajte svojmu telu vysokodávkovú C- vitamínovú bombu! Táto neinvazívna liečba sa aplikuje podaním vitamínu priamo do krvného obehu. Používa sa aj ako prevencia proti chorobám: zvyšuje obranyschopnosť, zrýchľuje metabolizmus, prospieva pleti a dodáva energiu.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 641 106 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Dodá telu potrebnú dávku vitamínu C a príval novej životnej energie 

Dodá telu potrebnú dávku vitamínu C a príval novej životnej energie 

Urýchľuje hojenie rán a zmieňuje príznaky chorôb 

Urýchľuje hojenie rán a zmieňuje príznaky chorôb 

Priateľský prístup a rešpektujúca komunikácia 

Priateľský prístup a rešpektujúca komunikácia 

Zmiernenie stresu a boj so syndrómom vyhorenia 

Zmiernenie stresu a boj so syndrómom vyhorenia 

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

od 39,00 €

Nákupom získate minimálne 39 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Poliklinika MEDANTE má pre vás ešte aj tieto ponuky

Poliklinika MEDANTE

Čo je to vitamín C? 

Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát) patrí medzi základné antioxidanty. Ľudské telo si ho samo nedokáže vytvoriť, takže sme odkázaní na jeho pravidelný príjem. Zúčastňuje sa na tvorbe kolagénu a pri iných metabolických pochodoch organizmu. Má dôležitú úlohu v imunitnom systéme, rovnako ako aj vplyv na zdravie kostí, väziva, ciev, zubov a kože. 

Je jedným z najdôležitejších vitamínov potrebných pre správne fungovanie organizmu. Posilňuje imunitu, vplýva na regeneráciu organizmu, pôsobí na správnu činnosť mozgu a je súčasťou mnohých ďalších procesov v našom tele.

Prečo podávať vitamín C v infúziách?

Vitamín C je možné podávať vo forme tabliet alebo prášku ale pri vyšších dávkach už klesá schopnosť vstrebávania črevnej sliznice do krvného obehu a tak zvýšený príjem vitamínu stráca svoj zmysel. Vysokú dávku vitamínu C v krvnej plazme, ktorá je potrebná pre liečebné účely, je možné dosiahnuť len intravenózne, aplikáciou do žily. 

Vitamín C podaný v infúzii dosiahne vysokých koncentrácií v krvi a teda jeho dostupnosť do všetkých orgánov a tkanív v tele je vysoko optimálna.  Aplikácia vitamínu infúziou má veľmi silný účinok na posilnenie imunity, posilňuje vlasy a nechty a v nemalej miere zrýchľuje metabolizmus.

Ako to prebieha?

Aplikácia prebieha jednoduchým vpichom do žily a postupným odkvapkávaním vitamínu C v jeho tekutej forme do vašej krvi. Táto terapia trvá cca 25 - 30 minút.

Po aplikácii je možné sa hneď vrátiť k akejkoľvek činnosti bez obmedzenia.

Pre koho je infúzna aplikácia vitamínu C vhodná? 

Infúzna liečba vitamínom C sa môže odporučiť v období rekonvalescencie po dlhotrvajúcich ochoreniach rôzneho pôvodu a po operáciách na podporu hojenia rán. Je vhodná takmer pre všetkých, pôsobí ako výborný posilňovač imunity. 

 

Viac o poliklinike MEDANTE

V poliklinike MEDANTE nájdete na jednom mieste praktických lekárov aj špecialistov pokrývajúcich dôležité odvetvia štandardnej medicíny.

Je to moderná klinika s priateľským a profesionálnym prístupom s novým sídlom na Galvaniho 19 v Business Centre v Bratislave. Ak očakávate pozorný, ľudský a celostný prístup, ste na tom najlepšom mieste. Každému klientovi sa venujú s empatiou.

Výhodou je rýchly spôsob komunikácie a objednávania sa na ošetrenia. Zvoliť môžete emailovú alebo telefonickú komunikáciu a môžete si byť istý, že sa dočkáte odpovede. Ak vám náhodou nezdvihnú telefón, ozvú sa vám spätne maximálne do 30 minút. Objednávanie sa na vyšetrenia ešte nikdy nebolo jednoduchšie. 

Kontakt

Poliklinika MEDANTE

Poliklinika MEDANTE

Galvaniho Business Centrum V, Galvaniho 19
821 04 Bratislava
Slovensko
+421 911 656 522

Ordinačné hodiny:
Pondelok - Piatok: 07.00 - 19.00 hod.

MHD dostupnosť:
zastávka Avion Shopping park: 61,63,65,69,96,163 + 6 minút chôdza
zastávka Krížové polia:
69 + 1 minúta chôdza

recepcia@medante.sk
www.medante.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať