Celodenné vstupy do bazénového a saunového sveta Wellness Hotela Patince****

Wellness Hotel Patince****, Patince

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Celodenné vstupy do bazénového a saunového sveta Wellness Hotela Patince****

Wellness Hotel Patince****, okres Komárno, Patince Wellness Hotel Patince****, okres Komárno, Patince (mapa)

Ukončené od 7,90 €

od 7,90 €

Až 40 % zľava Bežná cena: 13 - 25,00 €

Pozitívny vplyv na celé telo, predovšetkým pohybové ústrojenstvo a prekrvenie celého organizmu, ale aj dokonalý psychický relax. To sú benefity termálnej vody a služieb, ktoré poskytuje štvorhviezdičkový Wellness Hotel Patince****. Príďte si vyskúšať blahodarné účinky patinskej termálnej vody s celou rodinou a nečerpajte z nej energiu a teplo do budúcich chladných dní.

6,3

Dobré hodnotenie

10 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku

Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku

Voda z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200m

Voda z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200m

Platí počas celého týždňa v rámci otváracích hodín

Platí počas celého týždňa v rámci otváracích hodín

Dieťa do 6 rokov v sprievode platiacej osoby zadarmo

Dieťa do 6 rokov v sprievode platiacej osoby zadarmo

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Ponuka je ukončená.

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Wellness Hotel Patince****

Wellness Hotel Patince****

Nachádza sa na južnom Slovensku v areáli termálneho kúpaliska Patince (15 km od Komárna, smer Štúrovo). V hoteli sa nachádza najväčší zážitkový krytý bazén na Slovensku, ktorý je súčasťou bazénového sveta vrátane detského bazéna. V saunovom svete nájdete 5 druhou sáun, ľadový relax  a jacuzzi.

Bazénový svet

Wellness Hotel Patince**** vo svojich bazénoch využíva vodu z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m.

Termálna voda sa v Patinciach vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám.

Bazénový svet je komplex bazénov s využitím vody z termálneho vrtu, ktorá je špeciálne upravovaná tak, aby bola zdravotne a hygienicky vyhovujúca. 

Rímsky bahenný kúpeľ
Špeciálny relaxačný kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo v termálnom jazierku. V rímskom kúpeli si môžete príjemne posedieť a nechať pôsobiť termálnu vodu na Vaše kĺby a svaly, na ktoré má blahodarné účinky.

Veľký relaxačný bazén
Najväčší krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody max 30°C. V bazéne sa nachádza množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.

Vírivka
Pre Vaše uvoľnenie a regeneráciu tela je Vám k dispozícii aj 10-miestna vírivka, v ktorej teplota dosahuje 35°C. Pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus a pomáha aktivovať samoozdravné sily organizmu.

Detský vnútorný bazén
Vaše ratolesti sa do sýtosti vyšantia v bazéniku s toboganom.
Voda je termálna, má teplotu 34°C a je hlboká len 70 cm.

V bazénovom svete si môžete zadarmo zacvičiť aqua gym počas víkendov: časy podľa animačného programu.

Saunový svet

Fínska sauna
Vplyvom vysokej teploty (60 až 110°C) a minimálnej vlhkosti vzduchu (10 – 30 %) dochádza k zvýšenému prekrveniu kože a k zvýšeniu telesnej teploty o 1 – 2°C.  Vďaka tomu sa zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Zároveň dochádza aj k vyplaveniu nečistôt z kože, čo má výrazný kozmetický význam. Sauna patrí k najvšestrannejším otužovacím procedúram a význam má aj ako prevencia rôznych chorôb z nachladnutia.

Švédska sauna
Vysokoteplotná sauna, v ktorej sa teplota okolitého vzduchu pohybuje až okolo 110°C. Vlhkosť vzduchu je minimálna (cca 10 %).
Dochádza v nej k veľmi intenzívnemu poteniu. V saune tohto typu sa výrazne povzbudzuje látková výmena a rýchle vylučovanie škodlivých látok a toxínov cez póry von z tela.

Bylinková sauna
Jedným z jej najúčinnejších spôsobov aromaterapie je inhalácia éterických olejov, čiže vdychovanie vôní, pri ktorom mozog po prvotnom vneme spôsobenom pachmi vyvoláva v tele rôzne reakcie a následne i hojace procesy s dlhodobým efektom.

Parná sauna
Výhodou parnej sauny, kde teplota dosahuje max. 60°C pri 100 % vlhkosti, je jej nižšia záťaž na organizmus. Vlhký vzduch priaznivo pôsobí na pokožku, ktorá sa silne prekrvuje a intenzívne čistí. Pokožka tak zostáva jemná a zamatovo mäkká. Parný kúpeľ má pozitívne účinky aj pri oslabení ciev, pri zrazeninách a pri ochoreniach dýchacích ciest.

Infrasauna
Pre tvorbu tepla a regeneráciu organizmu sa využívajú účinky infračerveného žiarenia. Vďaka tomu, že okolitý vzduch nie je takmer vôbec zahrievaný, je pobyt v infrasaune znesiteľný aj pre osoby, ktorým sa v klasických saunách zle dýcha, prípadne majú rôzne kardiovaskulárne problémy. Preto je infrasauna obľúbená pre rôzne liečebné kúry. Teplota v infrakabíne nepresiahne 50 °C, takže vaše telo sa nezahreje na 38 °C a nezačnú v ňom prebiehať ozdravovacie procesy a tvorba špecifických hormónov, má však iné výhody.

Kontakt

Wellness Hotel Patince****

Wellness Hotel Patince****

Patince 431
946 39 Patince
Slovensko
+421 918 886 715

recepcia@wellnesspatince.sk
www.wellnesspatince.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať