Najobľúbenejší hotel opäť pre vás: ALL INCLUSIVE v Park Inn**** Sárvár v termálnych kúpeľoch s neobmedzeným wellness

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko - Sárvár Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd), Maďarsko - Sárvár (mapa)

Cena od 305,00 € Kúpiť od 305,00 €

od 305,00 €

Bežná cena: 305 - 360,00 €

Nákupom získate minimálne 305 bodov

Mimoriadne obľúbené termálne kúpele Sárvár sú vaším kľúčom k dovolenke, na ktorej si príde na svoje celá rodina. Deti potešia detské bazéniky, šmýkačky a tobogany, zatiaľ čo dospelí nájdu oázu relaxu v bazéne s termálnou vodou, pestrom saunovom svete a kúpeľoch prepojených s hotelom Park Inn**** Sárvár. Celú túto parádu si navyše užijete s all inclusive.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,1

Vynikajúce hodnotenie

88 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

TOP termálne kúpele v Maďarsku

TOP termálne kúpele v Maďarsku

Luxusné ubytovanie v 4* štandarde

Luxusné ubytovanie v 4* štandarde

All inclusive počas celej doby pobytu

All inclusive počas celej doby pobytu

Až 2 deti do 6 rokov zdarma

Až 2 deti do 6 rokov zdarma

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

4 noci
360,00 €

4 noci
305,00 €

4 noci
345,00 €

Nákupom získate minimálne 305 bodov

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd) má pre vás ešte aj túto ponuku

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Rodinná dovolenka v jednom z najnavštevovanejších wellness hotelov v Maďarsku vôbec, v kids friendly hoteli Park Inn. Luxusná relaxácia na najvyššej úrovni, fantastické jedlo, vkusne zariadené izby a stopercentný servis. Vychutnajte si odpočinok v pravom slova zmysle v termálnych kúpeľoch Sárvár, ktoré sú priamo prepojené s hotelom. 

O hoteli

Pre sieť hotelov Park Inn**** obzvlášť platia tieto prívlastky: svieže, jednoduché a moderné. Riadi sa tu heslom: Spi dobre, ži dobre! Park Inn bol postavený v roku 2006 a okrem iného získal aj cenu maďarského turizmu a kvality a tiež cenu Zelený hotel. Prispela k tomu bezpochyby aj priateľská atmosféra, súlad dekorácií a vybavenia do charakteristických farieb hotelov Park Inn.

Kúpele

Termálne kúpele Sárvár s vodnou plochou s rozlohou viac ako 5 000 m2 (termálna voda 36 °C) sú s hotelom prepojené vyhrievanou krytou chodbou. Investície v roku 2010 zaistili výstavbu novej budovy, ktorá ponúka možnosť celkovej relaxácie, zábavy a liečenia sa pre celú rodinu, od bábätiek až po starých rodičov. Pobyt v Sárvári môže byť zážitkom pre každého.

Staršia kúpeľná budova spolu s novými vonkajšími a krytými bazénmi naďalej predstavuje centrum rekreácie, dobitia energie a liečenia sa. Exkluzívny saunový svet bol rozšírený o vnútornú a vonkajšiu fínsku saunu, bio a parnú saunu, aróma kabíny a Kneippov kúpeľ.

Wellness

Liečebné a wellness ponuky na európskej úrovni vám prostredníctvom rozmaznávajúcich a uvoľňujúcich procedúr určite spríjemnia pobyt v Sárvári.

V novej budove, ktorá je orientovaná na rodiny, nájdete detské bazény, vírivku, bazén s vlnobitím, lezeckú stenu a 3 tobogany, ktoré sú garanciou dobrej zábavy. Svet bábätiek ponúka pohodlie pre najmenších, nájdete tu kuchynku pre bábätká, hrací kútik, prebaľovací pult a oddychovú miestnosť. Deti od 3 rokov môžu navštíviť detský kútik s vychovávateľkami.

Čo vás v termálnych kúpeľoch Sárvár čaká?

  • Na ploche o viac ako 5 000 m2 sa nachádzajú bazény s liečivou aj obyčajnou vodou pre veľkých aj malých, tobogany, zážitkové bazény a mnoho ďalšieho.
  • Okrem kúpania vás cez víkend čaká mnoho sprievodných podujatí, športových súťaží a hudobné programy.
  • Vonkajšie aj vnútorné fínske sauny, biosauna, parná sauna, aróma kabíny, Kneippov bazén, zážitkové sprchy, veľké jacuzzi - to všetko napomáha k osvieženiu vášho tela i ducha. Svet sáun je perlou kúpeľov, vládne tu pokoj a harmónia, je to miesto, kde razom zabudnete na vonkajší uponáhľaný svet.
  • Odporúčame vyskúšať novú aróma zmes na polievanie horúcich kameňov, zo sárvárskej kúpeľnej soli s medom, ovocnou arómou a ľadom. 
  • Saunovanie prebieha podľa západných tradícií bez plaviek, preto sú návštevníkom sauny k dispozícii prestieradlá.

Kontakt

Park Inn**** by Radisson Sárvár Resort & Spa

Travel & Tourism group, s.r.o. (Prima zájezd)

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630


www.primazajezd.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Park Inn**** by Radisson Sárvár Resort & Spa

Vadkert u. 4.
9600 Sárvár
Maďarsko

ubytovani@primazajezd.cz
www.parkinn.com/resort-sarvar
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať