Dentálna hygiena a bielenie zubov pre žiarivý a zdravý úsmev

Family Dent, okres Košice I, Košice – Staré Mesto Family Dent, okres Košice I, Košice – Staré Mesto (mapa)

Cena od 24,90 € Kúpiť od 24,90 €

od 24,90 €

Až 43 % zľava Bežná cena: 35 - 175,00 €

Nákupom získate minimálne 24 bodov

Zuby a váš zdravý úsmev predstavujú jednu z prvých vecí, ktoré si na vás ostatní ľudia všimnú pri zoznamovaní. Úsmev s peknými, zdravými a žiarivými zubami je veľmi príjemný. Veď taký úsmev dokáže tak veľa – zaujať, očariť, zdvihnúť sebavedomie aj navodiť príjemnejšiu atmosféru. Rozdávajte ho svojmu okoliu už len s radosťou!

Uložiť Sledovať Zdielať

9,2

Vynikajúce hodnotenie

34 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vybielené zuby vydržia niekoľko rokov Vybielené zuby vydržia niekoľko rokov

Šetrný bieliaci gél nezasahuje do štruktúry zubu Šetrný bieliaci gél nezasahuje do štruktúry zubu

Bielenie aj dentálna hygiena sú bezbolestné Bielenie aj dentálna hygiena sú bezbolestné

Prevádzka na Žriedlovej v Starom Meste Prevádzka na Žriedlovej v Starom Meste

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

od 24,90 €

Bežná cena: 35 - 175,00 €

Nákupom získate minimálne 24 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Family Dent

Dentálna hygiena

Zdravé zuby by mali byť tiež hlavnou prioritou v našom živote preto najlepšou prevenciu je návšteva dentálneho hygienika, ktorý vám poradí ako si správne vyčistiť zuby. Nikdy si s kefkou nedokážeme zuby vyčistiť tak, ako keď navštívime dentálneho hygienika.

Dentálna hygiena patrí medzi základnú starostlivosť a je najlepšou prevenciu pred vznikom zubného kazu. Vo Family Dent vám poskytneme kvalitnú dentálnu hygienu ktorá zahŕňa:

  • odstraňovanie povlakov a zubného kameňa pomocou ultrazvuku a ručného dočistenia (kyrety)
  • motivácia a inštruktáž pacienta dentálnymi pomôckami
  • leštenie zubov pomocou kefky a pasty
  • fluoridácia zubov

Pre zdravý chrup je vhodné navštevovať dentálneho hygienika dvakrát za rok. Keď máte strojček alebo korunky dentálna hygiena sa odporúča minimálne štyrikrát za rok.

Bielenie zubov

Váš životný štýl a proces starnutia môžu zapríčiniť stratu lesku z vášho úsmevu. Veľa každodenných vecí sa môže podieľať na sfarbení zubov ako napr. pitie kávy, čaju, koly a červeného vína alebo fajčenie. Bielenie môže Váš úsmev opäť rozžiariť.

Zuby a váš úsmev predstavujú jednu z prvých vecí, ktoré si človek všimne pri zoznamovaní. Prirodzený, žiarivo biely úsmev je nádherný – môže Vám pomôcť zvýšiť Vaše sebavedomie a nezabudnuteľne zapôsobiť na iných. Neprofesionálne a klinicky neodskúšané bieliace procedúry častokrát vedú k neuspokojivému výsledku.

Pri tejto metóde sa špeciálnym svetlom aktivuje gél nanesený na zuboch Karbamid peroxid. Ten sa pôsobením svetla rozpadne a kyslík preniká do skloviny a dentínu. Vybieli farebné substancie, zatiaľ čo štruktúra zubu ostáva nezmenená. Rovnomerne a bezpečne vybieli vaše zuby v priemere až o 4 farebných odtieňov. Samotnému bieleniu predchádza dôkladná izolácia pier a ďasien, tak aby gél pôsobil len na zuby. Počas bielenia môžete relaxovať, čítať si alebo si aj zdriemnuť. Celú procedúru uzatvára 5 minútová fluoridácia zubov. Procedúra trvá jednu hodinu a je bezbolestná.

Najväčší nepriatelia bieloskvúcich zubov:
sójová omáčka, špenát, cvikla, káva, cigarety, zelený a čierny čaj,červené víno, čučoriedkový kompót, marmelády, bylinné tinktúry z liečivých rastlín

Vybielenie by malo vydržať od jedného do piatich rokov, v závislosti od zvyklostí pacienta ako je fajčenie a pitie kávy či čaju. Pri bežnom čistení zubov trikrát denne by výsledok mal vydržať niekoľko rokov. Viaceré štúdie v posledných 5 rokoch dokázali, že bielenie je bezpečné a vysoko efektívne. Niektorí pacienti môžu pociťovať mierne podráždenie ďasien alebo citlivosť zubov, ktoré odoznejú krátko po ukončení bielenia.

Nikto nemôže s určitosťou predpovedať, o koľko svetlejšie vaše zuby v skutočnosti budú. Každý prípad je osobitý. Účinok závisí od typu škvŕn a spolupráce pacienta.

Nasledujúci 48 hodín sa pacient musí vyvarovať požívaniu niektorých pochutín, resp. jedál (káva, čaj, kola, víno). Výmena starých kompozitných výplní (bielych plomb) sa môže uskutočniť najskôr po 5 dňoch od ukončenia bielenia.

Kontakt

Family Dent

Žriedlová 3363/11
04001 Košice
Slovensko
+421 905 989 151

Na objednávky
PO-NE od 9:00 do 19:00

familydent.sk@gmail.com
family-dent.sk
www.facebook.com/zubnaambulanc...
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať