Dovolenka v hoteli Pelion**** Superior Tapolca pri Balatone s dvoma deťmi do 4 rokov zadarmo

Prima zájezd, Maďarsko - Tapolca Prima zájezd, Maďarsko - Tapolca (mapa)

Cena od 215,00 € Kúpiť od 215,00 €

od 215,00 €

Bežná cena: 215 - 310,00 €

Nákupom získate minimálne 215 bodov

Dlhá platnosť

Doprajte si luxusnú dovolenku v hoteli Pelion**** Superior priamo v centre mesta Tapolca pri Balatone kedykoľvek počas roka. Najideálnejšie miesto, kde môžete zrelaxovať vďaka neobmedzenému vstupu do wellness. Fitnes, sauny, bazény, dokonca aj pre deti, si môžete užiť do sýtosti. Jaskyňa s ozdravnými účinkami je len cez chodbu.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 635 333 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Neobmedzený vstup do wellness

Neobmedzený vstup do wellness

Dieťa do 3,99 rokov zdarma

Dieťa do 3,99 rokov zdarma

Detský bazén s teplotou 34 °C

Detský bazén s teplotou 34 °C

Nájdete tu aj jaskyňu na liečenie alergie či astmy

Nájdete tu aj jaskyňu na liečenie alergie či astmy

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Nákupom získate minimálne 215 bodov

Prima zájezd má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 4 )

Prima zájezd

Kúpele

Vyrazte do maďarských kúpeľov Tapolca, ktoré sa nachádzajú 12 km severne od Balatonu a nechajte sa unášať na vlnách odpočinku a pohody. Súčasťou hotela je wellness ostrov, kde nájdete perličkový kúpeľ, whirlpool, plavecký bazén (s teplotou 28 °C), dva termálne bazény (s teplotou od 33 - 37 °C), detský bazén (s teplotou 34 °C), saunu, infrasaunu, biosaunu, ponorný bazén, parnú komoru, posilňovňu i solárium.

Nájdete tu aj špeciálnu jaskyňu, ktorá je veľmi vyhľadávanou procedúrou. Relatívne stála teplota vzduchu 14 - 16 °C, 98 % vlhkosť vzduchu a mimoriadne čisté ovzdušie má liečivé účinky na alergie, astmu a na ďalšie dýchacie ochorenia, ale pôsobia priaznivo aj na vyčerpanosť organizmu. Prítmie a podzemné ticho blahodárne pôsobí na nervovú sústavu, pomáha upraviť rozvrátený biologický rytmus a lieči psychosomatické choroby.

V jaskyni je približne 70 lôžok s prikrývkami, väčšina miestností je vybavená lampičkami. Minimálna dĺžka pobytu v jaskyni je 1 hodina, maximálna 3 hodiny. Pre ideálne liečebný účinok sa odporúča opakovať kúru počas týždňa 2 - 3x.

V hoteli si môžete za mierny poplatok zahrať ping-pong, (sála s 2 stolmi), tenis - vonkajšie kurty, zahrať hry na Xboxe alebo biliard. Po náročnom dni si môžete dať v hotelovom bare za priaznivú cenu výborné koktaily, ktoré vo verzii bez alkoholu môžu ochutnať aj vaše deti. Pre ne je v bare k dispozícii kútik a obrazovka, kde je možné sledovať detské relácie.

A keď už budete tak blízko Balatonu, bol by hriech sa tam nezájsť pozrieť. Navštívte napríklad prírodnú rezerváciu Národný park Balaton a objavujte unikátnu faunu i flóru tohto kraja.

Kontakt

Prima zájezd

Prima zájezd

Václavské nám. 21
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630

info@primazajezd.cz
www.primazajezd.cz
Zobraziť partnerskú stránku

HH Pelion ****Superior

Köztársaság tér 10
8300 Tapolca
Maďarsko

ubytovani@primazajezd.cz
www.hunguesthotels.cz/cs/hotel...
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať