Jedinečný hotel Jalta***** s luxusnou polohou priamo na Václavskom námestí

Jalta Boutique Hotel, okres Hlavní město Praha, Česko - Praha Jalta Boutique Hotel, okres Hlavní město Praha, Česko - Praha (mapa)

Cena od 159,00 € Kúpiť od 159,00 €

od 159,00 €

Až 16 % zľava Bežná cena: 190 - 380,00 €

Nákupom získate minimálne 159 bodov

S krásnym výhľadom na Václavské námestie a Národné múzeum patrí Jalta Boutique Hotel**** k najznámejším pražským hotelom. Od neho je to na skok kamkoľvek. Ponúka komfortné ubytovanie v izbách Superior s raňajkami a pôsobivý interiér, ktorý zaujme už na prvý pohľad.

Uložiť Sledovať Zdielať

9,3

Vynikajúce hodnotenie

49 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Luxusný 5* hotel priamo v centre Prahy Luxusný 5* hotel priamo v centre Prahy

Výhľad na Václavské námestie a Národné múzeum Výhľad na Václavské námestie a Národné múzeum

Zastávka električky a metro len 250 m od hotela Zastávka električky a metro len 250 m od hotela

Posteľná bielizeň zo 100 % egyptskej bavlny Posteľná bielizeň zo 100 % egyptskej bavlny

Vyberte si z nasledujúcich možností

1 noc
159,00 €

2 noci
318,00 €

Nákupom získate minimálne 159 bodov

Hotel Production má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 9 )

Jalta Boutique Hotel

O hoteli

S krásnym výhľadom na Václavské námestie a Národné múzeum patrí Boutique Hotel Jalta k najznámejším pražským hotelom. Služby hotela sa zakladajú na sofistikovanosti, starostlivosti a špičkovom servise.

Hotel Jalta, ktorého história siaha až do roku 1958, je výnimočný nielen svojou exkluzívnou polohou priamo na Václavskom námestí, ale aj svojou históriou a dizajnom budovy, ktorý je považovaný za majstrovské dielo známeho českého architekta Antonína Tenzera. Hotel Jalta je národnou kultúrnou pamiatkou v zozname svetového dedičstva UNESCO. 

Ubytovanie

Hotel ponúka 94 dizajnových izieb kombinujúcich luxus a komfort.

V izbách nájdete:

  • Manželská posteľ alebo oddelené postele so 100 % egyptskou bavlnenou posteľnou bielizňou
  • Kúpeľňa s vaňou/sprchou
  • Kozmetika L'Occitane
  • Klimatizácia, minibar, trezor, TV so satelitným príjmom, set na prípravu kávy a čaju
  • Bezplatné wifi

Reštaurácia

Reštaurácia COMO je miestom, ktoré je nutné v Prahe navštíviť. Ponúka gastronomický zážitok v podobe stredomorskej a ázijskej kuchyne a moderných českých špecialít. Má jeden z najlepších výberov vín s cenami vyhovujúcimi každému. COMO bar a terasa majú vynikajúci výhľad na rušnej Václavské námestie v centre Prahy. Výborné kontinentálne raňajky formou bufetu.

Praha

Na to, aby ste spoznali historické pamiatky Prahy, stačí v hoteli Jalta vykuknúť z okna. Samozrejme na dôkladné spoznávanie českej metropoly je potrebné vyjsť vonku, no peniaze za taxík, či metro si môžete nechať na miestne špeciality. Všetko je totiž blízko aj peši.

Václavské námestie

Na samotnom Václavskom námestí sa nachádza slávna socha sv. Václava, či Národné múzeum.

Staromestské námestie

Neďaleko je Staromestské námestie so slávnym Orlojom, či nádherným Týnskym chrámom s dvoma vežami, ktoré zdobí množstvo ďalších vežičiek.

Karlov most

Historické srdce Prahy je prepojené známou "chlopňou" - Karlovým mostom. Vyše 600-ročné dielo zdobí 30 sôch a súsoší (a množstvo miestnych umelcov a predavačov suvenírov).

Malá strana a Hradčany

Na opačnej strane rieky sa rozprestiera historická časť nazývaná Malá strana a Pražský hrad. Nájdete tu sakrálne skvosty ako Chrám sv. Víta či kostol sv. Mikuláša, ako aj množstvo múzeí, galérií, kaviarní a úzkych uličiek. Milovníci výhľadov by nemali vynechať Petřínsku rozhľadňu.

Vyšehrad

O niečo južnejšie na druhej strane Vltavy sa rozprestiera kniežacie hradisko Vyšehrad. Na 36 hektároch nájdete rozsiahle hradby, Kostol sv. Petra a Pavla a cintorín, na ktorom sú pochované významnejšie osobnosti českého národa (J. E. Purkyně, B. Němcová, V. Burian, K. Čapek, A Dvořák, Z. Fibich, K. H. Mácha, J. Neruda, V. Nezval, A. Mucha, B. Smetana a ďalší).

Praha ponúka aj skvelé gastronomické zážitky, vychýrené pivo a množstvo ďalších pamiatok, vežičiek, kultúry, či miest na bujarú zábavu. Tí, čo tu už boli vedia, že raz prísť nestačí a vždy sa dá nájsť nové miesto, ktoré si získa niektorý z ľudských zmyslov. Jednoducho - v Praze je blaze :-)

Kontakt

Jalta Boutique Hotel

Václavské náměstí 45/818
11000 Praha 1
Česko
+420 222 231 630

booking@hotelproduction.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Hotel Production

Václavské nám. 21
11000 Praha
Česko
+420 222 231 630

booking@hotelproduction.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať