Geniuso knihy pre každé dieťa – hovoriace knihy, ktoré si zamilujete

Geniuso.sk, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Geniuso knihy pre každé dieťa – hovoriace knihy, ktoré si zamilujete

Geniuso.sk, Slovensko Geniuso.sk, Slovensko (mapa)

Ukončené od 62,00 €

od 62,00 €

Bežná cena: 69,90 - 79,90 €

Geniuso hovoriace knihy prinášajú deťom kopec zábavy a nových vedomostí. Sú interaktívne, pestré a bohato ilustrované. Každá knižka hýri farbami, baví príbehom a prekvapuje zvukmi a obrázkami. Je to jedinečný slovenský produkt, ktorý taktiež vyučuje hneď niekoľko jazykov v jednej knihe. Tak hor sa objavovať!

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 628 324 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Najširšia ponuka hovoriacich kníh na slovenskom trhu Najširšia ponuka hovoriacich kníh na slovenskom trhu

S jedným hovoriacim perom fungujú všetky hovoriace knihy S jedným hovoriacim perom fungujú všetky hovoriace knihy

Vhodné aj pre najmenších, ktorí ešte nevedia čítať Vhodné aj pre najmenších, ktorí ešte nevedia čítať

Rozvíja pamäť, predstavivosť a pozornosť Rozvíja pamäť, predstavivosť a pozornosť

Viac informácií

Geniuso hovoriace knihy prinášajú deťom kopec zábavy a nových vedomostí. Sú interaktívne, pestré a bohato ilustrované. Každá knižka hýri farbami, baví príbehom a prekvapuje zvukmi a obrázkami. Je to jedinečný slovenský produkt, ktorý taktiež vyučuje hneď niekoľko jazykov v jednej knihe. Tak hor sa objavovať!

Viac informácií

Geniuso hovoriace knihy sú nástupcom slovenskej značky IRS hovoriace knihy. Všetky Geniuso knihy sú kompatibilné s IRS hovoriacimi knihami a perami.

S hovoriacimi knižkami Geniuso nuda nehrozí. Vaše deti sa môžu celé hodiny baviť a objavovať množstvo strán plných krásnych ilustrácií a interaktívneho obsahu. Všetky knižky sú bohato ozvučené hovoreným textom, hrami, úlohami, básničkami a rôznymi zvukmi.

Kopec zábavy a nových vedomostí, to sú Geniuso hovoriace knihy. Učiť sa cudzie jazyky so správnou výslovnosťou nikdy nebolo ľahšie. Ani hrať sa zábavnejšie. Vďaka mäkkej väzbe sú Hovoriace knižky Geniuso ľahšie a spratnejšie. Vojdú sa aj do batôžka, či kabelky a tak si ich môžete zbaliť aj keď idete na výlet autom, alebo musíte tráviť čas v čakárni.

Nechajte deti objavovať!  Deti sa vám raz poďakujú. A možno vy im...

Hodnotenia od zákazníkov

Hovoriace pero

Hovoriace pero Geniuso číta všetky hovoriace knihy označené logom Geniuso resp. IRS. Práca s hovoriacim perom je hračkou pre všetky vekové kategórie.  Hovoriace pero reprodukuje nahratý text/zvuk z hovoriacich kníh cez zabudovaný reproduktor alebo cez slúchadlá pripojiteľné k peru.  Pero po zapnutí aktivujete priložením buď na logo Geniuso alebo IRS logo na obálke knihy a následne ho už len prikladáte na piktogramy, úlohy alebo obrázky v knihe.

 

 

Ako fungujú Geniuso hovoriace knihy?

Obsahujú na jednotlivých stranách kód (voľným okom neviditeľný), ktorý v hovoriacom pere spúšťa zvukové súbory. Tieto súbory sa dajú počúvať cez reproduktor zabudovaný v pere, alebo cez slúchadlá pripojiteľné k peru.

Zvuk z Geniuso hovoriacich kníh je možné reprodukovať s hovoriacimi perami Geniuso resp. IRS, ktoré nájdete v e-shope www.geniuso.sk. Do hovoriaceho pera investujete len raz, pretože je kompatibilné so všetkými hovoriacimi knihami Geniuso resp. IRS.

Výhody hovoriacich kníh

Zabaviť sa a učiť bez toho, aby dieťa vedelo čítať
Geniuso hovoriace knihy sú plné zvukov, básničiek, príbehov, úloh na riešenie, ale aj informácií, ktoré deti získavajú hravou formou prikladaním hovoriaceho pera na jednotlivé obrázky v knihách. Deti sa vedia zabaviť samy bez prítomnosti ďalšej osoby a pritom sa učiť. Mimoriadne pútavým spôsobom si rozvíjajú pamäť, pozornosť a obrazotvornosť. Hovoriace knihy umožňujú zaujímavou formou učiť sa cudzí jazyk aj bez znalosti čítania.

Učiť sa správne cudzí jazyk a výslovnosť 
Hovoriace knihy zamerané na výučbu cudzích jazykov sú, nad rámec klasických kníh, skvelou pomôckou pre všetkých, ktorí chcú porozumieť hovorenému slovu ako aj mať správnu výslovnosť od prvého kontaktu s novými slovíčkami. Audio súbory v hovoriacich knihách nahovorili osoby, pre ktoré je príslušný cudzí jazyk materinský. Geniuso hovoriace pero IRS disponuje aj funkciou nahrávania vlastného hlasu a okamžitého porovnania výslovnosti s originálom.

Učiť sa samostatne a vedieť sa skontrolovať
Hovoriace knihy vo forme cvičebníc sú určené najmä na testovanie a precvičovanie učiva. Na rozdiel od klasických kníh nemusíte hľadať správne odpovede vzadu, každú otázku si môžete hneď vyhodnotiť.

Učiť sa v pohybe
Hovoriaca kniha je využiteľná doma, vonku, počas cestovania. Hovoriace perá majú konektor na slúchadlá, a tak pracovať s hovoriacou knihou možno kdekoľvek (v autobuse, vo vlaku, v aute, alebo hoci aj v čakárni). Hovoriace perá si nevyžadujú špeciálnu údržbu, fungujú na zabudovanú dobíjateľnú batériu.

Kontakt

Geniuso.sk

Geniuso.sk

Klemensova 15
811 09 Bratislava
Slovensko
+421 948 886 903

objednavky@geniuso.sk
www.hovoriaceknihy.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať