Vynovený hotel Meda**** priamo v centre Prahy, s raňajkami a dieťaťom do 10 rokov v cene

Hotel Meda****, okres Hlavní město Praha, Česko - Praha 6 Hotel Meda****, okres Hlavní město Praha, Česko - Praha 6 (mapa)

Cena od 54,80 € Kúpiť od 54,80 €

od 54,80 €

Bežná cena: 20,50 - 570,50 €

Nákupom získate minimálne 20 bodov

Dlhá platnosť

Elegantná Meda**** patrí už roky medzi naše najobľúbenejšie hotely. A táto klasická budova z 30. rokov je teraz vnútri krásne vynovená. Nezmenená ostala skvelá poloha len 15 minút od Pražského hradu a 2 zastávky metra od Karlovho mostu. Potešia aj vstupy do 3 múzeí v cene, pobyt pre dieťa do 10 rokov zdarma či zľava do reštaurácie Carl Inn na výdatný český "řízek" a zemiakový šalát.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

129 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Top hotel v našej ponuke - kvalita overená zákazníkmi aj zamestnancami Top hotel v našej ponuke - kvalita overená zákazníkmi aj zamestnancami

Len 15 minút chôdze od centra Len 15 minút chôdze od centra

Dieťa do 10 rokov zdarma (vrátane raňajok a vstupu do všetkých 3 múzeí) Dieťa do 10 rokov zdarma (vrátane raňajok a vstupu do všetkých 3 múzeí)

Vstup do Werichovej vily, Múzea Kampa a Múzea skla Vstup do Werichovej vily, Múzea Kampa a Múzea skla

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

alebo si vyberte z nasledujúcich možností

1 noc
54,80 €

2 noci
105,70 €

3 noci
156,60 €

4 noci
207,50 €

1 noc
78,30 €

2 noci
148,70 €

3 noci
219,20 €

4 noci
289,70 €

5 nocí
360,10 €

6 nocí
430,60 €

Nákupom získate minimálne 20 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Hotel Meda****

Elegantná Meda**** patrí už roky medzi naše najobľúbenejšie hotely. A táto klasická budova z 30. rokov je teraz vnútri krásne vynovená. Nezmenená ostala skvelá poloha len 15 minút od Pražského hradu a 2 zastávky metra od Karlovho mostu. Potešia aj vstupy do 3 múzeí v cene, pobyt pre dieťa do 10 rokov zdarma či zľava do reštaurácie Carl Inn na výdatný český "řízek" a zemiakový šalát.

Hotel Meda****

Vychutnajte si krásy Prahy so skvelým zázemím v novootvorenom hoteli Meda****, pevne spätým s najvýznamnejšou českou mecenáškou umenia Medou Mládkovou. Umiestnený v renovovanej klasickej budove z 30. rokov, len 15 minút chôdze od Pražského hradu a 2 stanice metra od Karlovho mosta a Starého mesta. 


Ubytovanie v centre

Izby účelne vybavené moderným nábytkom.

 • Kúpeľňa (vlastné príslušenstvo, vaňa, WC)
 • Potreby na prípravu kávy a čaju zdarma
 • LCD televízor so satelitným príjmom (iba na vyžiadanie)
 • Telefón s priamou voľbou
 • Toaletné potreby zdarma
 • Wi-Fi na izbe zdarma
 • Izbový trezor zdarma
 • Stropný ventilátor
 • Sušič vlasov
 • Minibar

Na jednej izbe môžu byť vždy max. 3 osoby. Ak má rodina 2 deti, bude potrebné zakúpiť si dve izby. 

Raňajky

V ponuke pre vás máme ubytovanie vrátane raňajok a vstupu do Múzea Kampa a Múzea skla.

Múzeum Kampa

Od svojho slávnostného otvorenia v septembri roku 2003 sa stará Museum Kampa, Nadácia Jana a Medy Mládkových, o rozsiahlej zbierky dvoch ikon v dejinách umenia 20. storočia, Františka Kupku a Otta Gutfreunda a o Zbierku stredoeurópskeho moderného umenia, ktorá hlboko vypovedá o histórii tzv. Východného bloku a zároveň prispieva k nášmu súčasnému kultúrnemu uvedomeniu.

Museum Kampa sprístupňuje tieto zbierky verejnosti a takisto organizuje rad krátkodobých výstav tuzemských i zahraničných umelcov, medzi ktorými sa v poslednej dobe predstavili napríklad Yoko Ono, Frank Malina, Joseph Beuys, Matěj Křen, Julian Opie, Piet Mondrian, Theodor Pištěk či Andy Warhol.

Múzeum skla Portheimka

Na históriu sklárstva trvajúce tisíce rokov nadviazal v druhej polovici 20. storočia nový umelecký odbor - ateliérové sklo. Zo skleneného materiálu začali vznikať diela porovnateľné so súčasným maliarstvom a sochárstvom. Ohniskom rozvoja sa stalo bývalé Československo a mená osobností ako Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová, Miluše a René Roubíčkovi, Václav Cigler, Vladimír Kopecký, Jiří Harcuba či František Vízner začal s úctou vyslovovať celý sklársky svet.

Vo vile Portheimka sú diela preslávených sklárskych umelcov nainštalované tak, aby podčiarkli jej barokovú atmosféru. Jednotlivé priestory navodzujú náladu miest slúžiacich v onej dobe k reprezentácii, povzbudeniu duše, zábave a potešeniu oka. Volajú sa Kaplnka, Hodovná sieň, Mramorová sála, Príroda, Kabinet a Divadlo. Stálu expozíciu umeleckého skla ďalej sprevádza zaujímavý a pestrý program krátkodobých výstav a množstvo podujatí zameraných na edukáciu, osvetu aj kultivovanú zábavu.

Výlety

Pri vašich potulkách Prahou odporúčame navštíviť turisticky významné miesta, medzi ktoré určite patrí Katedrála sv. Víta, Pražský hrad, Karlov most, Petřín, ale aj ďalšie: 

 • Malostranské námestie 
 • Pražské Jezuliatko 
 • Ostrov Kampa 
 • Kráľovská záhrada 
 • Palác Smiřických v Prahe 
 • Petřín 
 • Staromestské námestie 
 • Židovská štvrť (Jozefov)
 • Václavské námestie
 • Národné divadlo
 • Novomestská radnica
 • Villa Bertramka atď. 

Ak vás láka kultúra, poteší vás obrovské množstvo konaných podujatí - koncerty, divadlá, festivaly, výstavy či exkurzie, odporúčame vyhľadať si podľa termínu vášho pobytu aktuálny program TU

Ak máte radi tajomstvom opradené či nevšedné miesta, vydajte sa objaviť napríklad veterný mlyn, keltský menhir, najužšiu pražskú uličku na Malej Strane u Lužického seminára, kde prevádzku chodcov musí riadiť semafor, pretože dvaja proti sebe skrátka neprejdú, alebo napríklad zasypaný bazén pod Barrandovskými terasami.

Na nákupy vyrazte do známych obchodných centier ako je  Palladium Praha , "Nový Smíchov",  Staromestské námestie. Narazíte tu na veľa známych obchodíkov s oblečením svetových značiek, ale aj maličké obchodíky so suvenírmi a drobným tovarom, v zapadnutých pražských uličkách.

Kontakt

Hotel Meda****

Hotel Meda****

Národní Obrany 33
11800 Praha 6
Česko
+420 603 373 242

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

recepce@hotelmeda.cz
www.hotelmeda.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Mohlo by Vás zaujímať