Čistička vzduchu Roger Little proti vírusom, baktériám, alergénom a zápachu

Stadler Form SK, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Čistička vzduchu Roger Little proti vírusom, baktériám, alergénom a zápachu

Stadler Form SK, Slovensko Stadler Form SK, Slovensko (mapa)

Ukončené 169,00 €

169,00 €

Bežná cena: 199,00 €

Obzvlášť pre alergikov ponúka Roger Little možnosť konečne opäť slobodne dýchať. Čističky vzduchu s bezstarostným automatickým režimom udržujú vzduch bez vírusov, baktérií, peľu, alergénov, zápachu či iných znečisťujúcich látok. Roger Little so svojím patentovaným duálnym filtrom je výborným spoločníkom pre rodiny s malými deťmi a hodí sa do menších miestností do 35 m2.

9,4

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Vzduch bez vírusov, baktérii, peľu, alergénov, zápachu Vzduch bez vírusov, baktérii, peľu, alergénov, zápachu

Patentovaný Dual Filter™ a predfilter Patentovaný Dual Filter™ a predfilter

Snímač kvality plynov s automatickým režimom Snímač kvality plynov s automatickým režimom

Nočný režim, aby vás počas spánku nič nerušilo Nočný režim, aby vás počas spánku nič nerušilo

Viac informácií

Obzvlášť pre alergikov ponúka Roger Little možnosť konečne opäť slobodne dýchať. Čističky vzduchu s bezstarostným automatickým režimom udržujú vzduch bez vírusov, baktérií, peľu, alergénov, zápachu či iných znečisťujúcich látok. Roger Little so svojím patentovaným duálnym filtrom je výborným spoločníkom pre rodiny s malými deťmi a hodí sa do menších miestností do 35 m2.

Čistička vzduchu Roger Little

Patentovaný Dual Filter™

Dual Filter™ je srdcom čističky Roger Little. Je to jeden filter, ktorý je kombináciou HEPA filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Časť filtra HEPA zachytí mimoriadne jemné častice ako sú nebezpečné vírusy, baktérie, znečisťujúce látky, jemný prach a peľ

Aktívny uhlík

Uhlíková časť filtra zachytí nepríjemné pachy (výpary z varenia, cigaretový dym), škodlivé plyny (výfukové plyny áut) a prchavé látky (výpary z chemických čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti) a odfiltruje ich preč z ovzdušia v miestnostiach až do 35 m2.

Jednoduchý predfilter

Predfilter odstraňuje hrubé prachové častice a nečistoty zo vzduchu. Tým chráni Dual Filter™ od ťažkej kontaminácie, a zároveň optimalizuje jeho funkčnosť. Predfilter sa musí pravidelne vyčistiť vysávačom alebo umyť a poutierať vlhkou handričkou pod tečúcou vodou.

Nielen pre alergikov

Certifikované európske centrum pre výskum alergií (ECARF) nezávislým testom potvrdilo, že čističky vzduchu Roger Little sú plne prispôsobené potrebám alergikov. Vďaka kvalitnému Dual Filtru™ odstraňujú zo vzduchu okrem iných škodlivých častíc aj peľ, prach, vírusy a baktérie.

roger

Snímač kvality plynov vo vzduchu

Pomocou snímača kvality plynov čistička vzduchu Roger Little neustále monitoruje kvalitu ovzdušia v domácnosti. Neustále tak máte prehľad o aktuálnom znečistení vzduchu a v automatickom režime tomu prispôsobí svoj výkon.

Bezstarostný automatický režim

Po zapnutí automatického režimu, čistička nepretržite monitoruje kvalitu ovzdušia a inteligentne prispôsobuje svoj výkon aktuálnemu stavu vzduchu. Čím je znečistenie vyššie, tým vyšší je výkon čističa. Jeho maximálny výkon je 249 m³ za hodinu.

V noci pracuje, no nevyrušuje

Ak vás ruší svetlo LED indikátorov, ktoré sú na ovládacom paneli čističa vzduchu, stlmte ho jediným tlačidlom. V nočnom režime sú svetelné indikátory vypnuté, čistič vzduchu však pracuje neustále. Buď v automatickom režime alebo na jednom z jeho piatich úrovní.

Je vzduch vo vašom byte či kancelárii čistý?

Roger Little so svojím senzorom priebežne meria kvalitu vzduchu v miestnosti a okamžite zisťuje kontamináciu. Indikátor kvality ovzdušia informuje o zhoršení vzduchu tak, že zmení farbu.

Čistič vzduchu si pamätá za vás

Vďaka inteligentnému časovaču filtra Hepa Reset vás Roger Little upozorní, kedy je potrebné Dual Filter vymeniť. O čistotu vzduchu v byte, dome či kancelárií je tak postarané na 100 %. Využiť môžete aj vylepšený Dual Filter HEPA H12, ktorý zachytí 100 % častíc väčších ako 0,255 mikrometra.

Minimalistický dotykový panel

Dotykový ovládací panel čističky je neviditeľný a aktivuje sa, keď po ňom zľahka prejdete alebo po krátkom stlačení tlačidla zapnutia. Okrem iného má Roger Little aj praktický časovač, ktorý umožňuje nastaviť automatické vypnutie v dĺžke od 1 do 7 hodín.

Vysoký výkon, jednoduchá manipulácia

Roger Little zabezpečuje čisté a zdravé prostredie v kombinácii s moderným a kompaktným dizajnom. Jednoduchú manipuláciu čističky zaisťuje skrytý úchyt a ľahká váha. Z miesta na miesto ju tak viete preniesť bez vynaloženia veľkej sily a námahy.

Technické údaje

VEĽKOSŤ MIESTNOSTI (VÝMENA 3X/H)

max 35 m² / 83 m³

VEĽKOSŤ MIESTNOSTI (VÝMENA 5X/H)

max 21 m² / 50 m³

CADR

249 m³/hod

ÚROVNE VÝKONU

5

POČET FILTROV

1x Roger Little Dual Filter™, 1x Predfilter

ROGER LITTLE DUAL FILTER™

HEPA & aktívny uhlíkový filter

PREDFILTER ROGER LITTLE

plastový

POČET SNÍMAČOV KVALITY VZDUCHU

1

ČASOVAČ

1 - 7 hod

ROZMERY

330 x 450 x 170 mm

HMOTNOSŤ

5,5 kg

HLUČNOSŤ

29 – 59 dB(A)

MENOVITÉ NAPÄTIE

100 až 240 V

VÝKON

5 – 40 W

V BALENÍ

1x Dual Filter, 1x Predfilter

Kontakt

Stadler Form SK

Stadler Form SK

Prielohy 1166/1D
010 07 Žilina - Solinky
Slovensko
041/5640756

info@stadlerform.sk
stadlerform.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať