Balíček proti vypadávaniu vlasov - prístrojová terapia plazmou

Diamond Skin, okres Bratislava I, Bratislava - Staré Mesto Diamond Skin, okres Bratislava I, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Cena od 25,00 € Kúpiť od 25,00 €

od 25,00 €

Bežná cena: 65 - 650,00 €

Nákupom získate minimálne 25 bodov

Dedičná strata vlasov u mužov a žien je najbežnejší typ padania vlasov. Alopécia je totiž problém, ktorý trápi mnoho ľudí v každom veku. Pozrite sa svojim vlasom na korienky a doprajte im program na zahustenie a regeneráciu vlasovej pokožky hlavy a podporte tak rast vlasov.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

9 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Neinvazívna a bezbolestná prístrojová terápia plazmou proti vypadávaniu vlasov a účinná liečba vlasov Neinvazívna a bezbolestná prístrojová terápia plazmou proti vypadávaniu vlasov a účinná liečba vlasov

Určená na podporu rastu vlasov Určená na podporu rastu vlasov

Pre ženy aj mužov Pre ženy aj mužov

Vhodná ako darček Vhodná ako darček

Covid opatrenia

Prehľad aktuálnych opatrení platných od 19.01.2022. Zistiť viac

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

od 25,00 €

Bežná cena: 65 - 650,00 €

Nákupom získate minimálne 25 bodov

Flexi ponuka
Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Diamond Skin má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 4 )

Diamond Skin

Dedičná strata vlasov u mužov a žien je najbežnejší typ padania vlasov. Alopécia je totiž problém, ktorý trápi mnoho ľudí v každom veku. Pozrite sa svojim vlasom na korienky a doprajte im program na zahustenie a regeneráciu vlasovej pokožky hlavy a podporte tak rast vlasov.

Dedičná strata vlasov u mužov a žien Alopecia androgenetica, tzv. mužská plešatosť, je najbežnejší typ padania vlasov. Ide o špeciálny typ alopécie s predpokladanou špecifickou senzitivitou vlasových folikulov na cirkulujúce androgény. Vo vlasovom folikule sú dôležité dva enzýmy: aromatáza a 5α reduktáza. Testosterón sa dostane k bunke vlasového folikulu, naviaže sa na androgénny receptor a formuje aktivovaný komplex.

Obsah DNA sa znižuje, a tým aj množstvo mitóz v matrixových bunkách folikulov. Postupne dochádza k redukcii folikulárnej matrix a dermálnej papily a tým je folikul progresívne menší. Miniaturizovaný folikul produkuje stále tenší vlas bez meduly a pigmentu, až vlasový folikul postupne zanikne. Histologicky je znakom evolúcie prítomnosť indeterminovaných folikulov s intermediálnou veľkosťou, ktoré sa nachádzajú medzi folikulmi produkujúcimi terminálny vlas a folikulmi produkujúcimi velusový vlas. Alopecia androgenetica sa vyskytuje rovnako u mužov aj u žien s tým rozdielom, že u ženy nikdy nedôjde ku vzniku úplnej plešiny tak ako u muža.

Každý vlasový folikul má receptory, ktoré reagujú na prítomnosť testosterónu. Prečo však majú niektorí muži hustú hrivu a niektorí iba páperie? Dôvodom, prečo majú niektorí muži väčší sklon k vypadávaniu vlasov a iní nie, je geneticky podmienené množstvo receptorov v bunkovej štruktúre folikulu. Pri redukcii testosterónu vzniká dihydrotestosterón (DHT) a ten sa vo zvýšenej miere viaže na bukové štruktúry a narúša ich energetický metabolizmus. Vlasové cibuľky sa oslabujú a postupne odumierajú, čo sa prejaví vypadávaním vlasov. V boji proti vypadávaniu vlasov je žiaduce používať prípravky obsahujúce látky, ktoré prekrvujú vlasový folikul a pôsobia proti androgénom. Strihanie vlasov nezvýši hustotu vlasov, nemá žiaden vplyv na aktivitu folikulov. S určitým počtom vlasových folikul – od 100 do 150-tisíc – sa narodíme a v priebehu života sa nové folikuly netvoria.

Na vzniku ochorenia má výrazný podiel dedičnosť. Ak sa prejavy androgénnej alopécie objavia už pred 20-tym rokom života, je vývoj veľmi rýchly. Aj tu však existujú individuálne rozdiely. Pri prvých prejavoch u mužov po 30-tom roku života je priebeh mierny, plešina sa nevyvinie úplne, ostáva len v oblasti čela. Priebeh alopécie môžu zhoršovať pridružené ochorenia vlasovej pokožky a dlhodobé užívanie liekov na rôzne choroby.

Kontakt

Diamond Skin

Diamond Skin

Šafárikovo námestie 2
811 09 Bratislava
Slovensko
+421 949 832 542

info@diamondskin.eu
plasmacentrum.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem