Maďarský Airport Hotel Stáció**** s atmosférou Toskánska, veľkým wellness a extra platnosťou

Airport Hotel Wellness Stáció, Vecsés bei Budapest 4****, Maďarsko - Budapešť Airport Hotel Wellness Stáció, Vecsés bei Budapest 4****, Maďarsko - Budapešť (mapa)

Cena od 145,00 € Kúpiť od 145,00 €

od 145,00 €

Bežná cena: 248 - 457,00 €

Nákupom získate minimálne 145 bodov

Dlhá platnosť

Pri potulkách Budapešťou môžete naraziť na rôznorodosť štýlov. Polhodinka autom vás však zavedie do luxusného Airport Hotela Stáció****, kde to priam dýcha Toskánskom. Ako na výbornej dovolenke sa budete cítiť vo veľkom wellness centre s rozlohou 1000 m2, kam máte neobmedzený vstup. K tomu si vyberte raňajky alebo polpenziu. V hoteli vám tiež ochotne vybavia bezplatnú dopravu na letisko.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

30 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Kúsok Toskánska cca 30 min. autom od Budapešti Kúsok Toskánska cca 30 min. autom od Budapešti

Bezplatná doprava z/na letisko Ferihegy Bezplatná doprava z/na letisko Ferihegy

Neobmedzené wellness na ploche 1000 m² Neobmedzené wellness na ploche 1000 m²

Tenis, pingpong, šípky, poker, bicykle a iné Tenis, pingpong, šípky, poker, bicykle a iné

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

2 noci
145,00 €

3 noci
215,00 €

2 noci
175,00 €

3 noci
239,00 €

Nákupom získate minimálne 145 bodov

Airport Hotel Wellness Stáció, Vecsés bei Budapest 4****

Pri potulkách Budapešťou môžete naraziť na rôznorodosť štýlov. Polhodinka autom vás však zavedie do luxusného Airport Hotela Stáció****, kde to priam dýcha Toskánskom. Ako na výbornej dovolenke sa budete cítiť vo veľkom wellness centre s rozlohou 1000 m2, kam máte neobmedzený vstup. K tomu si vyberte raňajky alebo polpenziu. V hoteli vám tiež ochotne vybavia bezplatnú dopravu na letisko.

O hoteli

Štvorhviezdičkový hotel Stáció**** bol postavený v blízkosti medzinárodného letiska v Budapešti. Čaká tu na vás 75 komfortných izieb vrátane 5 apartmánov, 1000 m2 veľké wellness a fitness centrum, 6 konferenčných miestností, bezplatné parkovisko a prístup k internetu, transfer medzi letiskom a hotelom a bohatá ponuka reštaurácie Pipacs.

Hotel sa nachádza cca 30 min. od Budapešti autom a zastávka linkového autobusu je len pár metrov od hotela.

Gastronómia

Reštaurácia Pipacs je vhodná aj na organizovanie pracovných obedov, rodinných oslavách, rautov, svadieb či protokolárnych udalostí.

Ak máte trochu viac času, môžete si vychutnať nápoj v bare, ktorý je k dispozícii od skorého rána až do neskorého večera. Doplnkové služby: konferenčná či zasadacia miestnosť, usporiadanie programov, školení, svadieb.

Hotel využíva geotermálnu klimatizáciu (ekologické vykurovanie/chladenie).

Ak vás omrzí leňošiť počas celého pobytu, rozhodne musíte navštíviť hotelovú posilňovňu, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani tie najväčšie fitness centrá. Navyše môžete využiť odborné poradenstvo ochotného hotelového personálu.

Wellness a relax

Popri štandardných wellness službách môžete vyskúšať aj mnohé ďalšie relaxačné vymoženosti, ako napríklad:

 • Infrasauna
 • Fínska sauna
 • Parný kúpeľ
 • Kneippova terapia
 • Miestnosť s morskou klímou
 • Vyhrievané relaxačné lavice

Nechajte odpočinúť všetky svoje zmysly. Kto nevyskúšal wellness v hoteli Stacio****, netuší, čo znamená skutočne relaxovať. Dopriať si môžete aj jednu z mnohých masáží, ktoré hotel ponúka. Výber je skutočne široký:

 • Švédska masáž
 • Osviežujúca masáž
 • Masáž nôh
 • Masáž chrbta
 • Zdravotná masáž
 • Japonská masáž a mnohé ďalšie

Centrum je od Hotel Stacio vzdialené len 20 km.

Tipy na výlet

Pred parlamentom na Košutovom námestí možno začať prehliadku budapeštianskych pamätihodností. Panoráma na brehu Dunaja sa podľa UNESCO zaraďuje do svetového dedičstva. Maďarský parlament je postavený v neogotickom štýle. Vo svojich časoch to bola najdrahšia budova v Maďarsku a jej výstavba stála toľko, koľko bol ročný rozpočet jedného 40-tisícového mesta.

Maďarská Národná Galéria predstavuje priezor maďarskej histórie umenia. Budapeštianske Historické Múzeum vám priblíži históriu mesta. Ludwigove Múzeum ukrýva cenné diela súčasného umenia.

V areáli Hradnej štvrte nájdete i Maďarské historické panoptikum, kde si môžete prezrieť obrazovú kroniku kráľov Arpádovcov.

Pamätník Millenia na námestí Hrdinov (Hősök tere) - Námestie zdobia sochy veľkých osobností maďarskej histórie, v popredí stojí Pamätník neznámeho vojaka.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:
 

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
 • Následne vyplníte svoje kontakntné údaje
 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZlavaDna.sk
 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)


 

Kontakt

Airport Hotel Wellness Stáció, Vecsés bei Budapest 4****

Airport Hotel Wellness Stáció, Vecsés bei Budapest 4****

Szechenyistreet 20.
2220 Vecses
Maďarsko
+36-29/353-053

Check-in: 14.00 hod.
Check-out: 11.00 hod.

info@hotelstacio.hu
airporthotelstacio.hu
Zobraziť partnerskú stránku

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Aktivity v okolí

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem