Pobyt v hoteli Don Giovanni**** len 10 min. od centra Prahy akýmkoľvek spojom

HOTEL DON GIOVANNI****, Praha 3 - Žižkov - Česko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Pobyt v hoteli Don Giovanni**** len 10 min. od centra Prahy akýmkoľvek spojom

HOTEL DON GIOVANNI****, okres Hlavní město Praha, Praha 3 - Žižkov - Česko HOTEL DON GIOVANNI****, okres Hlavní město Praha, Praha 3 - Žižkov - Česko (mapa)

Ukončené od 51,00 €

od 51,00 €

Bežná cena: 76 - 152,00 €

Hotel Don Giovanni****, to je ubytovanie na vysokej úrovni, z ktorého sa do centra Prahy dostanete už za 10 minút. Zastávky MHD máte navyše hneď pri hoteli, takže to bude aj mimoriadne pohodlné. Po návrate z mesta odporúčame namieriť si to do hotelového baru Amadeus s čapovanými českými pivami. Pobyt je možný už od 1 noci.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 627 819 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

10 minút do centra Prahy akýmkoľvek spojom 10 minút do centra Prahy akýmkoľvek spojom

Zastávky MHD pri hoteli Zastávky MHD pri hoteli

Raňajky v cene, hotel varí z čerstvých produktov od farmárov Raňajky v cene, hotel varí z čerstvých produktov od farmárov

Hotelový bar Amadeus s kávou aj českými pivami Hotelový bar Amadeus s kávou aj českými pivami

HOTEL DON GIOVANNI****

 • sauna sauna
 • vírivka vírivka
 • wifi pripojenie wifi pripojenie
 • bezbariérový prístup bezbariérový prístup
 • fitness centrum fitness centrum
 • reštaurácia reštaurácia
 • hotelový bar hotelový bar
 • 24-hodinová recepcia 24-hodinová recepcia
 • vlastné parkovanie vlastné parkovanie
 • klimatizácia na izbe klimatizácia na izbe
 • dostupnosť bez auta dostupnosť bez auta
 • raňajky raňajky
 • platené parkovanie platené parkovanie

Hotel Don Giovanni****, to je ubytovanie na vysokej úrovni, z ktorého sa do centra Prahy dostanete už za 10 minút. Zastávky MHD máte navyše hneď pri hoteli, takže to bude aj mimoriadne pohodlné. Po návrate z mesta odporúčame namieriť si to do hotelového baru Amadeus s čapovanými českými pivami. Pobyt je možný už od 1 noci.

O hoteli

Štvorhviezdičkový hotel Don Giovanni Prague je umiestnený na pražských Vinohradoch, v tesnej blízkosti centra mesta. Hotel má výbornú dopravnú dostupnosť (priamo pri stanici metra Želivského a zastávok električiek i autobusov). Do historického centra mesta sa dostanete do 10 minút akýmkoľvek dopravným prostriedkom.

Ubytovanie

Štandardná izba

Klasická izba s dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami je 22 m2 veľká, s moderným dizajnom a teplými farbami, vybavená klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, telefónom, satelitným TV s medzinárodnými programami v HD rozlíšení a trezorom.

Executive izba

Izba Executive s výnimočným výhľadom na Prahu má 28 m² a nachádza sa na Executive poschodí so všetkým komfortom a výhodami. Táto dvojlôžková izba má kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Nájdete tu telefón, SAT TV s plochou obrazovkou, trezor, klimatizáciu, posedenie, šatník, minibar, čajovú a kávovú súpravu, fén, kozmetické potreby.

Reštaurácia

Reštaurácia hotela Don Giovanni**** Prague ponúka moderný a vzdušný interiér a kvalitnú gastronómiu, ktorej základom sú čerstvé produkty dodávané miestnymi farmármi. Moderná česká a medzinárodná kuchyňa ponúkaná šéfkuchárom je ľahká a rešpektuje súčasné trendy.

Tipy na výlety

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru - nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

 

Kontakt

HOTEL DON GIOVANNI****

HOTEL DON GIOVANNI****

Vinohradská 157a
13000 Praha
Česko

ubytovani@primazajezd.cz
www.hotelgiovanni.cz
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by Vás zaujímať